Rocking.gr party: Nanowar και Anorimoi live - Σας περιμένουμε!

χαχαχα! περάσαμε γαμώ:! Ενα τεράστειο μπράβο στα παιδιά του ροκινγκ που δούλεψαν σκληρά για να βγεί αυτό το όμορφο αποτέλεσμα!=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

+1323134

:respect: :respect: :yahoo: :yahoo: :drunk: :bow2: :bow2:

Να πω και άλλα ? :oops:

Τρομερη η χθεσινη βραδια, περασαμε ολοι καταπληκτικα, και στο Live και μετα με μουσικη στο Underworld και μετα για φαι, ηταν τελεια μπραβο στα παιδια του site για την προσπαθεια τους! Να επαναληφθει!!!:slight_smile:

Hταν τελεια μπλα μπλα μπλα…:slight_smile:

Υ.Γ.1: kourou thanx για το t-shirt:)

Υ.Γ.2: Maiden1979 thanx για το κερασμα:)

Εις το επανειδην…

Εντιτ: Εκπληξη της βραδιας ο μοναδικος, ο ανεπαναληπτος :hippy: Παθαμε την πλακα μας…

Δεν προλαβαίνω να γράψω πολλά (μην χάσω και την πτήση! :stuck_out_tongue: ), αλλά έχω να πώ ότι χθές το βράδυ πέρασα κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ά! :smiley:

Με τέτοια παρέα πώς θα μπορούσε να γίνει το αντίθετο αλλώστε; 8)

[SIZE=“4”]Αξέχαστη βραδιά!!! [/SIZE]:vibrate: :bounce: :yahoo: =D> :drunk: :metal:

[SIZE=“7”]ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΗ!!![/SIZE]

:bounce: :bounce: :bye: :bye: :bye: :bye:

Γαμω Ηταν!!!Ολα Τα λεφτα ο τυπας που πεταγε τα μικροφωνα…(Και παραλιγο και το μονιτορ…)!!!

Την έκανα νωρίς νωρίς γιατί δε λειτουργούσα λόγω κούρασης :stuck_out_tongue:
Μπράβο, πάντως, για τη βραδιά!! Επίσης χάρηκα που είδα τους υπόλοιπους, που δεν είχα γνωρίσει :oops:

Α! Και ξέχασα να πω, ότι το highlight της βραδιάς ήταν ο hippy-man που έσκασε μύτη! Μοναδικός, τον κατάλαβα αμέσως! :lol:

Η μεγάλη στιγμή όμως παιδιά ήταν μετά. Που πήγαμε κατά τις 3 να φάμε σε σουβλατζίδικο με τους Nanowar. Εκεί ένα από τα μέλη του συγκροτήματος γυρνά στον Cozy και του λέει

“Your face is red!” :lol: :lol: :lol:

Χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα τα παιδιά που ως τώρα δεν είχα την ευκαιρία να γνωρίσω και δίνω και εγώ με τη σειρά μου πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά του site που έκαναν τόσο καταπληκτική δουλειά!

:thumbup: :thumbup:

ΥΓ.(δε γράφω παραπάνω γιατί κοιμάμαι όρθιος!)

Τελικά κατάφερα να παραβρεθώ έστω και για λίγη ώρα. Χάρηκα πού γνώρισα ακόμη περισσότερα άτομα από το forum, και κυρίως τον bluezlick! Ένας λόγος για τον οποίο στενοχωριόμουν πού δεν θα πήγαινα στο Rockwave την ημέρα των H & H αλλά τωρα πού τον γνώρισα no problem! :smiley:

Υ.Γ. Angmar, τι άγχος είναι αυτό πού σε πιάνει όταν κάνεις πρόγραμμα! :stuck_out_tongue:

όχι ρε γαμώτο… εσένα δε σε γνώρισα :frowning:

Περάσαμε φανταστικά!
Άψογη διοργάνωση!
Αφού ήρθε κι ο Σάκης δε θα μπορούσε παρά να είναι μία τέλεια βραδιά!:smiley:

Ρε Μανο καθικι, γιατι δεν ηρθες???:lightsabre: :lightsabre:

Ηταν σουπερ και τα 2 συγκροτηματα!:respect: :lol: :drunk:
Χαρηκα για τις πολλες καινουργιες γνωριμιες.:slight_smile:
Ο :hippy: απλα μορφη.:stuck_out_tongue:

Ελπιζω να ανεβασετε φωτο συντομα να δουμε και μεις τι χασαμε!:smiley: .

Τα καλύτερα σημεία της βραδιάς ήταν οι τούρτες της bloody_angel! :smiley:
Και το μπουγέλο μεσα στο underworld , Μαράκι δεν σε χάλασε το παγωμένο νερό!
Αν και εγώ και ο maiden γιναμε πιο μουσκεμα απο όλους!:stuck_out_tongue:

Ρε παιδιά σας παρακαλώ… όποιος πάει στο μπάρ ασ μου φέρει λίγα παγάκια…:lol: :lol: :lol:

Τα βεγγαλικά ήταν τα πιο ωραία! Που με κορόιδευαν κάποιες (:stuck_out_tongue: ) που τα έφερα!!!:lol: :lol:

Ποια βεγγαλικα? Αυτα στην τουρτα?:-k

ναι αυτα… που καηκα!:frowning:

(ναι… το ξέρω… υπερβολή το βεγγαλικά, αλλά δε ξέρω πώς λέγονται αυτά!:stuck_out_tongue: )