Rocking.gr party: Nanowar και Anorimoi live - Σας περιμένουμε!

8O 8O

Για τα πανηγυρια εισαι μου φαινεται… Πως γινεται να καεις απο αυτα??:-k

Δημητρη, αυτα ηταν που καναν τη διαφορα χθες στο παρτυ…:smiley: :smiley: :smiley:

αν δεν είχες καεί όμως δε θα είχες παίξει μπουγέλο…:oops:

Ωραία περάσαμε χθες, πολύ γέλιο!!! :smiley:

Σάκης rulzzzzzzzzzzzz λέμεεεεεεεεεεε!!! :hippy:

Αφου ειναι μεταλικα αυτα και με την θερμοτητα καινε! τα επιασα απο την ακρη για να κοψουμε την τουρτα και καηκα! ΚΑΙ μην ξεχνας οτι ειμαι μαγισσα και όπως λεει και ο thorgal εχω μια ευαισθησια στη φωτια!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

μολις ξυπνησα!
χαμος χτεσ εγινε! περασαμε τελεια! χαρηκα πολυ που πλεον σας γνωρισα κ απο κοντα!:smiley:
παορι δεν με περιμενατε κ οι πρωτες αντιδρασεις ηταν περιεργες!:lol:
ειδικα ο angmar κολησε κανα λεπτο κ με κοιτουσε!#-o :lol:
επειδη πρεπει να κανω κατι δουλειες τωρα θα κανω αργοτερα μια αναλυτικη περιγραφη πως περασεμε αλλα κ προσωπικες εντυπωσεις για τον καθενας!:smiley:
ευχαριστω παιδια για την φιλοξενια κ γενικα για ολα!
ειδικα ομως το cozy τον “red face”:lol: για την βολτα που με εκανε στην αθηνα με το αμαξι!

:hippy:

Παιδιά επειδή σε λίγα λεπτά πρέπει να αποχωρήσω, θα είμαι σύντομος.

Σας ευχαριστώ προσωπικά αλλά και εκ μέρους της ομάδας του Rocking για την καταπληκτική σας παρέα, ελπίζω να το διασκεδάσατε όσο κι εμείς. Εγώ τουλάχιστον το καταευχαριστήθηκα.

Πιο αναλυτικά αργότερα.

Thanks για όλα!

Το εχασα κι αυτο…:frowning: :frowning: :cry: :cry: :cry:

Στα διαλα.Ετοιμος ημουν κ εγω να κατεβω με τον Χιπη αλλα τελευταια στιγμη με καλεσανε για συνεντευξη για το Ερασμους και δεν μπορουσα να μην παω…:x
Ελπιζω το παρτυ να ειχε την αναλογη επιτυχια και να υπαρξει κ συνεχεια!

Ήταν όντως τέλεια σας ευχαριστώ κι εγώ τρελά όλους που ήρθατε και κυρίως το Σάκη που έκανε ολόκληρο ταξίδι μόνο και μόνο για το πάρτι μας. Μας σκλάβωσες για τα καλά 8). Έχεις 10 μέρες δώρο να γράφεις ό,τι θες για τον Gillan χωρίς edit. :lol:
Συγγνώμη που δεν ήμουν παρά ελάχιστα μαζί σας απλά ήθελα να ήμουν 100% σίγουρος ότι όλα κυλούν φυσιολογικά και για αυτό την περισσότερη ώρα την πέρασα έξω από τις πόρτες (είτε την κάτω, είτε την πάνω).

Αν δεν είχαμε και το απρόοπτο με τον τρελό…τέλος πάντων.
Πρέπει να φύγω, θα γράψω με περισσότερες λεπτομέρειες το βραδάκι!
8)

Ευχαριστούμε πολύ όλους σας ! Όλα τα παιδιά από το φόρουμ που έδειξαν έμπρακτα την αγάπη τους στηρίζοντας την γιορτή μας αλλά και όλους τους υπόλοιπους που ήρθαν κ διασκέδασαν μαζί μας με τους anorimoi κ nanowar !

Extra super έκπληξη η εμφάνιση του αγαπημένου μουσάτου χίππη, από την Σαλόνικα ! U rule !

Το event είχε πολύ χαβαλέ κ τρελό γέλιο μέχρι το πρωϊ, όπου ο angmar ήταν ασταμάτητος κ έλεγε ανεκδοτα (?) πάνω από σουβλάκια…

Χάρηκα πολύ που γνώρισα κάποιες φάτσες που δεν ήξερα, αν κ λόγω του τρεξίματος δεν τα είπαμε όσο θα ήθελα…

Μεγάλη η απουσία του manos87 που ακόμα κ τώρα κάνει τον ψόφιο κοργιό κ δεν σχολιάζει τπτ. Πρέπει να του κάνουμε κανένα χουνέρι !:lol: :lol:

Κλαιω.

Και ο Tolkki μας πούλησε…:frowning: :frowning:

Αργοτερα 8α μπουν και αλλες:D

Πες και ποιοι ειναι ρε. Μονο εσενα, την Αναμαρια, τον Πανο και τον Κωστη-κα ξερω. :frowning:

prepei na htan ontws fovera…gamwta trikala…

Το μόνο που έχω να πω είναι κρίμα που έπρεπε να φύγω τόσο νωρίς! Το καταχάρηκα πάντως κι ελπίζω να έχουμε πολλά τέτοια ακόμα! Μπράβο ρε παιδιά, πολύ καλή δουλειά!

Ποιος εισαι εσυ και που ησουνα??:-k

Εγώ είμαι η Νάνσυ και καθόμουν μαζί με τα κορίτσια (Άννα Μαρία, Ρίτσα, Μαρία κλπ).

Ααα, τωρα σε θυμηθηκα…:slight_smile:

παμε αναλυτικα!
φτανω κατα τις 9παρα στο underworld απο εξω. βλεπω Kourou k montecristo.ο κουρου γελαει γιατι ηξερε οτι θα ερθω ο μοντε τρωει ενα κολημα μεχρι που με καταλαβε. μιλαω με τα παιδια κ κατεβαινω κατω.
μπαινω μεσα κ τον πρωτο που βλεπω ειναι τον Angmar να παιζει μουσικη. παω του μιλαω. αυτουνου το κολημα κρατησε κανα 2λεπτο εμεινε ακινητος να με κοιταει κ να λεει κατι ασυναρτισιες! επειτε πεφτω σε μια παρεα
με Maiden, Freedom,Rych,aloe , sofi -k κ cozy μετα εμφανιζεται ο Τhorgal k o NIhilist(o οποιος απο κοντα ειναι πολυ αγαπουλης κ πολυ γλυκουλης να του τσιμπας τα μαγουλακια! :lol: ) σε μια φαση πεταχτηκε απο καπου κ ο karvou τον οποιο τον περιμενα εντελως διαφορετικο. λιγο πιο μετα σκαει μυτη κ ο Davidian ο οποοιος κερναει κ μπυρονι(thanks man8) ) επιτελους γνωριζω κ τον eagle αλλα κ τις δυο αδελφες χιππικες ψυχες Gigatron k Nephelie!:hippy: κ στο τελος γνωρισα την tinkerbell κ την Princes of the dawn η οποια μολις με ειδε πεταχτηκε πανω μου!
απλα ηταν θεικα! περασα παρα πολυ ωραια δεν ενιωσα καθολου νυστα απλος σε καποιες φασεις αραζα για να κρατισω δυναμεις! βγαλαμε πολυ γελιο με ολα τα παιδια καναμε κ ολοι μαζι headτετοιο(κ η σοφη ελεγε" προσεχε σε παρασερνουν )
θεικη στιγμη: ερχετε ο freedom k με βλεπει να τρωω τουρτα! παιδια ειχε μια φατσα σαν να μου λεει"που την βρηκες ρε πο@@ θελω κ εγω ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑ":lol:
επισης η επιστροφη με τους nanowar στο ξενοδοχειο!#-o :lol: ΓΑΒ ΓΑΒ
οπως ειπα κ πριν σας ευχαριστω πολυ για την φιλοξενια κ με το ποσο με κανατε να νιωσω ομορφα με τα λογια σας!:smiley:
τα λεμε ξανα συντομα!:hippy:
ηθελε πολυ να γνωρισω κ Zafrock:( , ChricP, manoss87, Tollki, Soulthorn:hippy: αλλα δυστυχως δεν ηρθαν.