Rocking Guitar Jam

Πολυ ωραιο σολο bluezlick αλλα το backing track ειναι ψιλοελεινο(πολυ 80’ς μπαλαντα) και ρε συ μονο 15 δευτερολεπτα σολο ο καθενας?Τεσπα μολις ξυπνησα τωρα,τρωω και παω στο ωδειο.Το απογευμα-βραδυ λογικα τηα γραψω

thanks :stuck_out_tongue:
τυφλα να εχει ο Lukather λεμεεεε!:lol: :lol:
αφου στο ειπα οτι θα ειναι τετοιο! :stuck_out_tongue:
λιγο ο καθενας για να γραψουμε ολοι
επισης κατεβασε το αλλο στο οποιο δεν εχει σολο κ μπορει να γραψει οποιος θελει ολοκληρο σολο!
αντε να σε δω…:lol: :stuck_out_tongue:

Tωρα με πριζωσες ασχημα μαν μιλαμε!Μονο 60???Θα το τσιμπησω εξαιρετικα συντομα!!Επειδη με το θεμα υπολογιστες και μουσικη ειμαι εντελως ντουγανι και δε διαθετω το καταλληλο software ή hardware,μαλλον για την ωρα δεν μπορω να συμμετασχω στο jam…:frowning:

Αν παντως καποιος που γνωριζει εχει να προτεινει καμια οικονομικη λυση,για το τι χρειαζεται για να εξοπλιστει κανεις με τα βασικα ας πουμε για να γραφεις μουσικη,ας μου στειλει please ενα pm αν δεν του κανει κοπο ή ας ανοιχτει νεο τοπικ να τα λεμε απο κει οσοι ενδιαφερομαστε.:slight_smile:

ρε και γω ντουγανι ειμαι.Εχω μια ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ καρτα ηχου των 20 ευρω και το μονο που ξερω ειναι να παταω το rec στο cool edit :stuck_out_tongue:

Γαμοτο δεν βρισκω το βισμα που βαζω στο καλωδιο της κιθαρας ωστε να χωραει στην τρυπα της καρτας ηχου :?

Με εμάς τους Αθηναίους θα γίνει κάτι?:-s

Παλι πρωτοπορουμε,παλι ακολουθειτε καταιδρωμενοι.

Πες τα…

Μονο για να κανετε ποζεριες με τα διψηφια νουμερα στα μυτηνγκ ειστε…

[-X

ΜπουγατσοBand rulez…

Το θεμα ειναι οτι τελικα δεν καναμε τπτ :stuck_out_tongue:

Η σκεψη μετραει!:stuck_out_tongue:

Ρε αντε να κανουμε και κανα live jam σε στουντιο.Βρειτε καμια ωρα καποιο Σ-Κ.

Να’ρθω κι εγω να κανω σκρατσακια και να χτυπαω παλαμακια?

Aν ήξερα πως γινόταν θα ηχογραφούσα :frowning:

:lol:

Aυτή τη στιγμή εξακολουθώ να μην έχω πρόσβαση από το σπίτι… :frowning:

Μόλις η Forthnet καταφέρει να κάνει το πολυδαιφημισμένο της Doubleplay να δουλέψει, θα ασχοληθώ. 8)

εύγε παιδιά πολύ ωραίες δουλειές ακούω και χαίρομαι τα μάλλα
να ρίξω κι εγώ την προτασούλα μου???

ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΝΑ LIVE ΣΕ ΚΑΝΑ ΤΕΧΑΣ ΚΑΝΑ ΚΑΒΑΤΖΑ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ???
ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ???

Κριμα που δν το προλαβα (λογω τεχνικου προβληματος). Θα ηθελα να βαλω εγω τη συνοδεια μπασσακι (και κανα σολο αμα λαχει … :smiley: )

πολλα θες! :lol: :stuck_out_tongue:

Το θεμα ειναι οτι δεν εγινε τελικα.Μονο ο bluezlick εγραψε :stuck_out_tongue:

κλασσικα…:stuck_out_tongue:

Κι ήταν καλή ιδέα…:frowning:

Όντως κλασσικα …
Ψηθικα ασχημα ομως οποτε σε καποια φαση θα γραψω τπτ.