Rocking Guitar Jam

Λοιπον παρτε και απο μενα μια προσπαθεια.Ειναι ψιολοαθλιο επειδη σκοπευα να παιξω με καθαρο ηχο(καθως δεν εχω αγγιξει distortion εδω και μισο χρονο) αλλα θαβοταν και δεν ακουταν τπτ.Οποτε επαιξα με ενα distortion το οποιο ενω στον ενισχυτη ακουγεται ΟΚ στην καρτα ηχου ακουγοταν για καποιο λογο σαν την πορδη του κοκορα και οταν ακουμπουσα τις χορδες ακουγοταν ενας ηχος λες και γινοταν η βιβλικη αποκαλυψη :? (σκεφτειτε οτι αυτο τοπραγμα εβγαινε με 3/10 gain :? ) Τεσπα τερμα οι δικαολογιες , ειναι καλυτερο απο το τπτ

http://rapidshare.com/files/91576462/Rocking_jam_Jimmy_Page.mp3.html

ποπο μαλακα τα σπασε! λιγο ο ηχος τα χαλασε:p αλλα ειναι πολυ ωραιο!
οποιος θελει να γραψει στην συνεχεια να γραψει στου Page το κοματι στο τριτο κουπλε!
κ οταν το σωζει να γραφει τα ονοματα οσον εχουν παιξει με την σειρα!(κατι που δεν εκανε ο βλακακος:lol: :stuck_out_tongue: )
bluezlick/Jimmypage/…

thnx αν και ενω εμενα στην αρχη μου φανηκε ψιλοαθλιο τωρα καθε φορα που το ακουω μου ακουγεται ολο και χειροτερο :? Τουλαχιστον ομως εγραψα κατι “γκουχ γκουχ”(περιμενουμε και τους υπολοιπους :stuck_out_tongue: ).Αντε και μετα ενας δευτερος γυρος σε ενα πιο “σοβαρο” backing track :stuck_out_tongue:

[FONT=“Comic Sans MS”]αν κατάλαβα… από την αρχή μέχρι τα 15" ακούμε bluezlick και μετά μέχρι τα 30" εσένα ε? και από κάτω το backing track…

καλό είναι και ωραία ιδέα Θανάση,πολύ ωραία ιδέα :slight_smile:

να ακούσουμε και Γκάρντιαν μήπως…; ε Γκάρντιαν; :stuck_out_tongue: [/FONT]

Ρε συ θέλω να συμμετέχω και είμαι σαν το ζώο στο κλουβί, συνεχίζω να μην έχω internet στο σπίτι και μπαίνω μόνο από τη δουλειά με τραγική ταχύτητα…:frowning:
Τεσπα, θα προσπαθήσω να κατεβάσω έστω από εδώ το backing track, να γράψω και μετά να το ανεβάσω κάπως…

χεχε,οκ ρε πλακα κανουμε,με την ησυχια σου.

Θαναση τα σπας ε…σοβαρα,καταπληκτικο παιξιμο…:smiley:

:oops: Thanks alot man , αν και πραγματικα σε τετοιο bakcing track ειμαι εξω απο τα χωραφια μου και πραγματικα δεν με αφησε καθολου ευχαριστημενο το σολο μου

εγω εγω θα παιξω…παλευω τοση ωρα να μου βγει κανενα λικ αλλα τπτ. :stuck_out_tongue: σε λιγο!!!

Αντε ρε 15 δευτερολεπτα ειναι :stuck_out_tongue: (Υποψην ξεκινας να παιζεις ενω η νοτα μου εμενα ακομα κραταει,οπως εκανα και εγω με τον Bluezlick

θα κανω κι εγω τα δικα μου να δουμε τι θα βγει

Eτσι μπραβο,να υπαρχει συμμετοχη απλα να περιμενετε να γραψει καποιος και να γραψει μετα ο επομενος για να υπαρχει συνεχεια

οχι 1.000.000 νοτες το δευτερολεπτο ομως…:stuck_out_tongue:

Θα’θελα (να σουν εδω παμ παμ) :stuck_out_tongue:

Τωρα γμτ δε μου βγαινει τπτ.
Θα κατσω το βραδυ να ασχοληθω σοβαρα

μπραβο ρε jimmypage…με αυτο που ακουσα…που να παιξω εγω μετα ρε???
πλακα κανεις??? fuck…θα γελατε ρε μετα…

Σιγα τη βλακεια που επαιξα ρε.Τετοιο ακριβως σολο θα παιζα και πριν 2 χρονια.Αντε στρωσου και παιξε τωρα,να χουμε και ενα μπασακι μεσα(μεχρι να γραψει και ο texas που θα χουμε 2) και το backiing track αμα θελουν να παιξουν περισσοτεροι το κανουμε και επεκταση,δεν τρεχει τπτ.Απλα να πει ΠΟΙΟΣ θα γραφει μετα για να μην γραψουν 2 ταυτοχρονα και μετα ο ενας πρεπει να ξαναγραψει

εχω latency στο laptop… :frowning:

λιγο αρτγοτερα στο pc του αδερφου μου…υπομονη!

Ωραια.Αρα ο επομενος που γραφει εισαι εσυ και μολις ανεβασεις εσυ μετα γραφει ο Τοlkki.

αμα περιμενουμε απο το Camelspotter…:lol:
μεχρι να γινει θα εχω μαθει να παιζω ατονικη μουσικη σε μπαλαλαικα! :lol: :lol:

ου ρε…θα δεις ρε σολαρα που θα βαλω…αλλα αυριο θα γινει αυτο… ο αδερφος μου κοιμοταν μεχρι τις 22:30…ασε ασε…αυριο ελευθερο το πεδιο!! με τη τσιμπλα στο ματι θα ακουσεις μελωδιες!!!

οποτε οποιος θελει κανει τωρα οτι θελει!! εγω μετα.