Rocking Guitar Jam

Jimmypage, μπορείς να γίνεις ο νέος petrucci. Ωραίος! :smiley:

χαχαχα κράξτε με

αυτος δεν σε εβρισε οκ! :stuck_out_tongue:

ελα ντε…ειναι ποτε δυνατον να τον λες αταλαντο μπροστα στα ματια ολων μας;;;;;;;;; :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol:

lol thanks guys

Παντος Μανο αν θες να γνωρισεις τον πραγματικο νεο Petrucci(η μαλλον τον παλιο σε μικροτερη ηλικια :P)πρεπει να δεις ενα παλικαρι που ξερουμε.Παιζει ΜΟΝΟ Petrcucci.Ακομα και σε ενα jam πανω στο smoke on the water Πηγε και επαιξε το σολο που ειχε παιξει ο Petrucci μια φορα που τζαμαρε πανω στο smoke on the water :stuck_out_tongue:

Οσο για το jam,Tolkki,Camelspotter περιμενουμε

Προχωράει βλέπω και είναι ευχάριστο :smiley:
Θα προσπαθήσω το ΣΚ να γράψω κάτι αν και αρχάριος…όσο για το αποτέλεσμα μέχρι τώρα…
Ψηφίζω…bluezlick…η ταχύτητα δεν είναιι πάντα το ζητούμενο…προσωπικά προτιμώ το feeling και νομίζω ότι στο συγκεκριμένο backing track ο bluezlick έχει δώσει μια πιο ωραία διάσταση .
Φυσικά το solo του jimmy_page είναι εξαιρετικό τεχνικά και ‘‘χάνει’’ από τον ήχο .
Όμορφα πράγματα !

Ωραια,συμμετοχες να βλεπουμε.Αμα ηταν να παιξουμε μονο εγω και ο Bluezlick ,ε το κανουμε και σπιτι του αυτο καμια φορα.Οσο για τις παρατηρησεις,σιγουρα το σοολο του Μπλουζλικ ηταν πιο μουσικο και στο υφος.Ψιλομαλακιουλα ηταν το σολο μου,δεν το αρνουμαι :stuck_out_tongue:

εγω παντως περιμενα να περασεις σε αντεπιθεση κ να πεις απο που εκλεψα αυτο το σολο! :lol: :lol:

Γιατι εκλεψες το σολο?:-k :stuck_out_tongue: Ορεξη ειχα να αντεπιτιθεμαι,ειδικα σε πραγματα που ισχυουν

Συμφωνω με Bluezlick :stuck_out_tongue: (ειναι απογευμα και ακομα δεν βλεπουμε τπτ)

Ισως βαλω σολο σημερα. Αλλα δν μπορω να αποφασισω (γιατι δν εχω ακουσει καθολου το backing track τι στυλ ειναι) τι να βαλω , ενταστο με παραμορφωση ή αταστο με καθαρο. Πειτε και σεις.

Χτες (στο σπιτι του JimmyPage) εβαλα και 'γω σολο αλλα το αποτελεσμα οταν το βαλαμε να το ακουσουμε σαν συνολο ηταν να ακουγετε πραγματικα σαν κλανια. Οποτε μονο αν παρω απο κανεναν το προγραμμα και το βαλω στο pc μου μπορω να γραψω , αλλα αυτο δν ξερω ποτε θα γινει. Παντως θα βαλω καποια στιγμη. :smiley:
Ωστωσο καλη η ιδεα του τζαμαρισματος και να συνεχιστει , απλα με καλυτερα backing tracks. :wink:

αντε ρε camelspotter! :lol:
χιονισε κ ακομα εσυ να παιξεις…:lol:

δεν ειναι ευκολο ρε παιδες…ειναι ο bro στο δωματιο κ δε εκτως οτι παιζει ολη μερα PC δε μπορω να λειτουργησω ετσι…θελω την ησυχια μου…το laptop μου μεσα…!!!

Εγραψα και γω ενα σολακι ,παρεπιπτοντως bluezlick βγαζεις απιστευτο συναισθημα - Jimmy Page πολυ καλος τεχνιτης …καλυτερος απο τον original…:stuck_out_tongue:

http://rapidshare.com/files/92657486/bluezlick_Jimmy_Page_The_Last_Enemy.mp3.html

για πειτε…#-o

Mπραβο The Last Enemy.Επιτελους καποιος εγραψε.Πολυ ωραιος και εσυ,και επισης καλος τεχνιτης.Βεβαια σου κατεστρεψα λιγο το σολο με την κολονοτα μου στο τελος την οποια ηθελα να κανω fade out αλλα δεν ηξερα πως #-o

Να προτείνω (/σπαμάρω) κάτι? Ο επόμενος ας αφήσει 1-2 δευτερόλεπτα να παίξει το backing track και ας αρχίσει να δυναμώνει την ένταση στο σόλο του σταδιακά… Νομίζω ότι το έχετε πάει πολύ καλά ως τώρα και αυτό που προτείνω θα ταίριαζε αρκετά

Τέρμα το σπαμ από τον άμουσο moderator :stuck_out_tongue:

Kοιτα το σολο του καθενος ειναι 12 δευτερολεπτα επομενως δεν εχουμε χρονο για τπτ απο ολα αυτα(ειδικα να αφηνουμ 1-2 δευτερα κενα)

:lol: δεν περιμενα τπτ περισσοτερο! :stuck_out_tongue: :lol:

φιλε ειληκρινα πολυ ωραιο το σολο σου!
μου θημησε Van hallen αλλα κ Rhandy!:smiley:
ελπιζω να σε βλεπουμε συχνα εδω κ να τζαμαρεισ κ στα επομενα !:wink:

Δεν εννοούσα να το κάνετε όλοι σας… Μόνο για τώρα το πρότεινα για να μη φύγουν όλα τα σόλο μαζί και μονοκόματα. Εσείς ξέρετε καλύτερα… :wink:

stanard θα ειμαι εδω για ατελειωτο τζαμαρισμα μου αρεσει η ολη φαση:D

jimmypage μην ανησυχεις δε με ενοχλησε η νοτα σου!:rockon:

και αν δε γραψει αλλος το τελειωνουμε εμεις και το στελνουμε για συμβολαιο με την nuclear blast…