Μπασκετοφατσες του rocking

Εγώ λογικά δε θα έχω ολοκληρώσει ακόμα την προετοιμασία μου για τη νέα σεζόν.
Ενημερώνω πως γενικά, μέχρι νεωτέρας θα συνεχίσω στο 1 στις 3,4 φορές.

7 Likes

M

Ούτε καν, αλλά ναι.

9 Likes

Οσο αργοτερα σε ωρα, τοσο πιθανοτερο το να ερθω. Η’ μαλλον, να συρω το σαπισμενο μου κορμι που επι τρεις μηνες δεν εχει γυμναστει καθολου και κοντραρει τον Μαμ-Ρα, μεχρι την Κηφισια.

Επισης, ο St.Anger παει στην τελευταια κατηγορια :sunglasses:

6 Likes

Έχε χάρη που θα είμαι ακόμα παραλία εκτός LA… αλλιώς… :face_with_raised_eyebrow:

είμαι μια κατηγορία από μόνος μου βέβαια

Sum up χρησιμοποιώντας την λίστα του Kill Bill παραπάνω, κάνοντας ένα-δυο switch σε μερικούς συμφορουμίτες:

Κυριακή 4/9 στο Eurohoops Dome, λογικά 19.00 με 20.30 για να προλάβει και Παντελής, πρώτο ματς σεζόν:

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί)-13

The_Black_League OK
RiderToUtopia OK
Lupin OK
ChrisP OK
apostolisza8 OK
martian OK
pantelis79 OK
Ktn OK

@Outshined ANAMOMH
@MrBeast ANAMOMH
@JoHNNyB (Hardaway) ANAMOMH

@dude OXI

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί)-2

The X-Factor OXI
The G-Force OXI

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί-5

plex27
samis
eviL
Giasonas
osfp7
QuintomScenario

Τιτανομαχητές φορουμικοί (που μας “οφείλουν” παρουσία και θα έρθουν, πιστεύω, αν τους πρήζουμε κάθε φορά)-3

@nnnkkk ANAMONH
@kbil ANAMONH
St_Anger OXI

6 Likes

Πες και άλλα, πέντε ημέρες έμειναν. Θα μπεις στο mood κατά τη διάρκεια του αγώνα μην σκας.

Γενικά, για να μαζευόμαστε σιγά σιγά ε.

Τόσο αργός έχεις γίνει;

2 Likes

Όχι, απλά θα παίζω περισσότερο στο post :stuck_out_tongue:

1 Like

Στη (συντομη σιγουρα) τελευταια διαδρομη μου προς στο Eurohoops για την τελευταια συμμετοχη μου τον Ιουλιο προετοιμαστηκα για τον αγωνα με (οσο προλαβα απο) αυτο:

Ποιοι Neurosis? :stuck_out_tongue:

3 Likes

Βάσει ιστορικότητας φοβάμαι ότι πάλι θα παίξεις στο Host και θα τραγουδάς So Much (Games) Are Lost.

6 Likes

Πάντως βλέπω πως το μπασκετικό σας στυλ συνάδει με τις μουσικές σας προτιμήσεις, έχει μείνει στο 1999.

Ενω ο Αποστολης ειναι στο 22 (%) :stuck_out_tongue:

1 Like

Απολαμβάνει τη Long Defeat.

1 Like

Θα απαντήσω στη γλώσσα σας, δηλαδή του 1999.

Το ποσοστό ανεβαίνει εντός ρακέτας, κάπως έτσι:

Πείτε και άλλα ντε, τσάμπα είναι :stuck_out_tongue:

2 Likes

Δεν ξερω πως θα “το βρουμε” στο γηπεδο μετα την αποχη, αλλα στο trash talking ειμαστε ετοιμοι ηδη :stuck_out_tongue:

1 Like

Ελπίζω πάντως, και εύχομαι, για να έχουμε και καλό και ανταγωνιστικό ματσάκι, να είστε περισσότερο έτοιμοι να παίξετε από ότι είστε στο “trash talking”.

Υπόσχομαι να πατήσω κάποια στιγμή στα λημέρια σας για μπασκετάκι, αλλά για τον επόμενο μήνα χοντρικά θα δουλεύω, τρώω και κοιμάμαι σχεδόν αποκλειστικά. Όχι για αυτό το ΣΚ, αλλά να με συμπεριλαμβάνεται στις προσκλήσεις και θα φιλοτιμηθώ κάποια στιγμή :stuck_out_tongue:

6 Likes

Θα λεγα σιγα σιγα να κανουμε κρατηση (μισο γηπεδο το βλεπω μεχρι τωρα μιας και ειμαστε 8- και αν γινουμε δεκαδα το κανουμε ολοκληρο), τι λετε?

1 Like

Αρχικά να υπογραμμίσω πως έχετε φτιάξει ωραία φάση, μακάρι να γινόταν κάτι αντίστοιχο και στην τιτανομαχία. Η αλήθεια είναι πως, αν και έχω να παίξω από πριν την πανδημία, υπερψήνομαι για μπασκετάκι. Πάντα ήταν το άθλημα που αγαπούσα, πολύ περισσότερο από το ποδόσφαιρο. Ωστόσο, για συγκεκριμένους λόγους δεν έχω συμμετάσχει ακόμα, κυρίως δεν αισθάνομαι απόλυτα άνετα με το κονσεπτ κλειστός χώρος + πάρα πολύ κοντινή επαφή/συγχρωτισμός που απαιτείται, αλλά και δευτερευόντως δεν έχω ούτε κατά διάνοια την αντοχή να βγάλω διπλό που παίζετε. Οπότε κάποια στιγμή το χειμώνα μάλλον θα λυγίσω και θα εμφανιστώ για να σας μάθω μπαλίτσα, αλλά όχι άμεσα. Θενκς πάντως για την πρόσκληση/πρόκληση.

9 Likes

Ok, έλα την Κυριακή.

6 Likes