Μπασκετοφατσες του rocking

Ε θα κοιμηθεις μεσημερι μετα, ξερεις εσυ :stuck_out_tongue:

3 Likes

Λοιπόν, σήμερα απογευματάκι θα κλείσω για 17.30.

@The_Black_League μιας και ξέρεις (υποθέτω?), σε περίπτωση ακύρωσης τα χρήματα επιστρέφονται, έτσι; Επίσης, η δυνατότητα αλλαγής ώρας μετά την κράτηση είναι εφικτή; Ρωτάω απλά για να γνωρίζω.

3 Likes

Ναι, για ακυρώσεις έως 24 ώρες πριν την ώρα που έχουμε κλείσει. Δες και τις εικόνες που είχα επισυνάψει όταν έκλεισα τα προηγούμενα ραντεβού. Εξειδικεύει εκεί την πολιτική.

Δεν το έχω κάνει ποτέ. Υποθέτω πως μπορεί να γίνει, με την προϋπόθεση ότι υπάρχει διαθεσιμότητα για την νέα ώρα.

2 Likes

Εδώ αλλάξαμε την κράτηση επί τόπου και από μονό το κάναμε διπλό :smiley:

1 Like

Ισχύει. Αν δεν έχει κόσμο, ό,τι θες κάνεις.

2 Likes

Φαντασου κι ελειπε και ο κυρ Αλεκος που κανει τα κουμαντα :rofl:

3 Likes

Κυριακή 17:30, μόλις κανονίστηκε.

Πάμε λίγο! :sunglasses:

4 Likes

@Outshined, ρίξε ένα info πιο βραδάκι αν θα είσαι available ή όχι, καθώς και οποιοσδήποτε άλλος ενδιαφέρετε εννοείται!

Θα στείλω pm για την αμαξάδα σε @ChrisP και @apostolisza8 αύριο ή Κυριακή πρωί + αν κάποιος άλλος βολεύεται (από Παγκράτι ξεκινάω), έχω μια θέση κενή ακόμα

2 Likes

Ρε, παπούτσια να πάρω :exclamation:

Εκτός εν τέλει! Have fun και μη μου κουράσετε πολύ τον @apostolisza8.

5 Likes

Με τέτοιες μπασκέτες θα σκοράρετε όλοι συν καντήλια… :smiley:

5 Likes

Eίμαστε 6 so far, 3on3 δυνατό

@Lupin
@The_Black_League
@apostolisza8
@martian
@ChrisP
@RiderToUtopia

θέλουμε 4οn4 τελικά, ώστε να το κυνηγήσουμε? Εγώ προτιμώ 4on4 btw, αλλά προφανώς και 3on3 δεν έχω κανένα θέμα, θα παίξουμε σούπερ όπως και να έχει!!

Όποιος άλλος ενδιαφέρεται btw, ας μιλήσει

3 Likes

Αν έχετε άλλα δυο άτομα εύκαιρα για 4vs4 κανένα πρόβλημα, όπως και κανένα πρόβλημα με 3vs3 προφανώς.

3 Likes

εγώ έχω σίγουρα τον φίλο Γιώργο που έρχεται στην μπάλα, όπως ανέφερα και νωρίτερα, αν έχει κανείς και κάποιον φίλο που θα κάνει και καλό blend in στην παρέα για να πάμε 4ον4, ας το πει να το κλείσουμε!

1 Like

Παρών!

Εγώ δεν έχω κάποιον για σήμερα, για το 4on4 που συζητείται.

3 Likes

αν βρούμε βρήκαμε, no worries, εγώ έχω stand by τον δικό ούτως ή άλλως… αλλιώς, ετοιμαστείτε να ιδρώσετε πολύ σήμερα :stuck_out_tongue:

1 Like

Καλα να περάσετε!

6 Likes

Καλά πήγε και σήμερα, μονό 3ον3 εντωμεταξύ πολύ πιο κουραστικό από το διπλό.

Άντε να το καθιερώσουμε γιατί είχα σκουριάσει σε βαθμό αηδίας 2,5 χρόνια τώρα.

6 Likes

Ισχύει.

Ισχύει.

Πλήρες κείμενο αύριο (; ) για την σημερινή ημέρα (και πληροφορίες/βολιδοσκόπηση για την επόμενη μάχη, η οποία μακάρι να είναι διπλό), ώστε να μη χάσουν κάποιοι “θρασείς” τύποι-αρνητές πραγματικότητας τον ύπνο τους (ένας είναι, αλλά ας αφήσουμε το μυστήριο να πλανάται)…

5 Likes

Στάξαμε στον ιδρώτα, μια χαρά ήταν!

Σε 2 εβδομάδες, το σκ 18-19 Ιουνίου, πάμε για το Game 2 της σειράς!
Από τώρα κανονίστε τα προγράμματα σας και κάντε τα κουμάντα σας για!!

5 Likes