Μπασκετοφατσες του rocking

Το λοιπόν, κύριοι…

Κλείσαμε, για την ερχόμενη Κυριακή, 25/9, στις 18:30-20:00, στο Ίλιον, στο Sala Sport Club. Special thanks to @ChrisP, για την πρόταση.

Είμαστε ήδη 8 επιβεβαιωμένοι (tBL, @Lupin, @RiderToUtopia, @martian, @pantelis79, @Ktn, @ChrisP και The G-force).

Εξήγησα στον φίλο στο γήπεδο ότι πιθανότατα θα θελήσουμε να κρατήσουμε ολόκληρο το γήπεδο, διότι περιμένουμε απαντήσεις και ‘ξηγήθηκε αλήτικα, ήτοι μας κράτησε ολόκληρο το γήπεδο, ΜΟΝΟ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, αρκεί να του έχουμε δώσει επιβεβαιωτική απάντηση. Αν δεν τον πάρουμε να του επιβεβαιώσουμε για ολόκληρο, η κράτησή μας παραμένει, αλλά για το μισό γήπεδο. Αν μαζευτούμε αύριο 10 και υπάρχει ακόμα το άλλο μισό, έχει καλώς. Αλλά απ’ ό,τι μου άφησε να εννοηθεί, το πιθανότερο είναι να μην υπάρχει.

Άρα, για πάμε λίγο @JoHNNyB και οι φίλοι σας (Nick the Quick, the X-Factor ή άλλοι), μέχρι απόψε, έτσι ώστε να μην αναγκαστούμε να στριμωχτούμε 10 άτομα (αν μαζευτούμε) στο μισό, αν μας προλάβουν άλλοι αύριο.

Είπαμε, 80€ ολόκληρο και 50€ το μισό. Και πολύ συνεργάσιμοι, ευγενικοί κι εξυπηρετικοί στο τηλέφωνο, ομολογώ. Θετική πρώτη εντύπωση.

7 Likes

Κατσε να δουμε και τα ντους :stuck_out_tongue:

3 Likes

Δεν μας είπες πώς ήταν τις προάλλες στις “Ολυμπιακές εγκαταστάσεις”.

Μπασκετόφατσές μου, κανένα νέο, μπας κι επιβεβαιώσουμε ολόκληρο το γήπεδο απόψε;

@JoHNNyB (+φίλος Nick the Quick)
@Lupin (για The X-Factor)

5 Likes

Αα-αααα ααα ααα αααα
ααα-ααα ααα αααα
ψηθειτε για μπάσκετ ρε παιδιααα

Κι εγώ κριντζαρησα να ξέρετε με το ποστ μου

4 Likes

έχω στείλει μνμ Χ-FORCE, έχω πάρει 2 τηλ, τίποτα ακόμα… @pantelis79 , εκείνος ο φίλος σου που έλεγες, μήπως να του κάνεις καμιά κρούση πάλι αν θες και μπορείς?

όποιος προλάβει, πάρεπάρεπάρε

@JoHNNyB στο γκιώνι του πανηγυρικά, 11 το βράδυ θα το δει και θα απαντήσει

3 Likes

Άκυρος X-FORCE, θα πάει VIC λέει (…), έχει κλείσει ήδη και δεν μπορεί να γειώσει την παρέα του -αν και ψήθηκε να το κάνει για λίγο :stuck_out_tongue: -

Νέος παίκτης ή Frankenstein φάση G-Force και X-Factor;

Βασικά, γ@μησε, αν θέλουμε να 'μαστε ειλικρινείς!

Να πάρω, ρε 'σεις, να του πω να μας το κρατήσει ολόκληρο; Πιστεύω ότι, με τον έναν ή τον άλλον τρόπο θα βρούμε δύο άτομα. Ούτως ή άλλως, θεωρώ ότι ο ένας θα είναι κατά 99% ο Johnny, όταν μας τιμήσει με την απάντησή του.

3 Likes

ωπ wait, μίλησα με Hardaway, το κοιτάει τώρα και μας λέει σε λίγο…

2 Likes

Αν απαντήσει θετικά ο Τζον νομίζω είναι ξεκάθαρη ΔΙΠΛΑΡΑ, ο 10ος θα βρεθεί εύκολα

2 Likes
4 Likes

Εγώ πιστεύω θα μπει δυναμικά, όχι όπως ο Ρομπ με μηχανή υψηλού κυβισμού αλλά με ατάκα τύπου "γλυκουληδες ετοιμαστείτε για ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ θα δείτε πελατακια μου έβλεπα βιντεάκια με κινήσεις Κλαηντ Ντρεξλερ θα σας κάνω σκόνη "

4 Likes

Double post επειδή σαν γνήσιος κοιλιοδουλος έψαξα και τα πέριξ και βρήκα αυτό

Τίμιο (4.4 ) σουβλατζίδικο σε κοντινή απόσταση (450 μέτρα) not bad

4 Likes

Είχε burger fest ωραία πουτσατη συναυλία αλλά εντάξει τι να κάνω ας πάμε για μπασκετακι. Οι δικοί μου είναι οφ γιατί θα είναι Σκωτία μάγκες ,

2 Likes

Το έλουσα νόμιζα το είχα πατήσει παίδες σόρρυ . Εννοείται μπασκεταρα πάμε γερά

2 Likes

Γεια και χαρά σε όλους τους λεβέντες.

Εφόσον είμαστε 9 επιβεβαιωμένοι πλέον (tBL, @Lupin, @RiderToUtopia, @martian, @ChrisP, @pantelis79, @Ktn, @JoHNNyB και The G-Force), πήρα το Sala Sport και τους επιβεβαίωσα ότι θα χρειαστούμε ολόκληρο το γήπεδο (ευτυχώς, δεν είχε γίνει καμία βλακεία και ήταν διαθέσιμο ακόμα). Άρα, κάποιος (Παντελής, Lupin, Παργαλάτσος ή άλλος), ας βρει ένα άτομο ακόμα για να συμπληρωθεί η δεκάδα.

Τέλος, θα πληρώσουμε εκεί (80€ μου είπε χθες) και υπάρχει άνετο parking λέει στην περιοχή (δεν κατάλαβα αν έχει και ο χώρος δικό του).

5 Likes

Εστειλα σε ενα ξαδερφο τιμια μπασκετοφατσα, θα ενημερωσω συντομα αν ειναι διαθεσιμος

2 Likes

4 Likes

Χαχα δεν το εχει δει ακομα το μνμ, αλλα ελπιζω ετσι να παει.

1 Like

Παργαλατσοξαδερφος εκτος, δεν μπορει αυτη την Κυριακη, δουλευει

@pantelis79 και @Lupin

You 're up next.

Θα έχει γέλιο να μην μπορέσουμε να βρούμε δέκατο άτομο. 3Τ βουντού θα είναι αυτό.

3 Likes