Μπασκετοφατσες του rocking

Θα βρουμε θα βρουμε, εστειλα σε 1-2 γνωστους τωρα κ αναμενω

1 Like

Πρόσεχε τι λες γιατί ποτέ δεν ξέρεις…

2 Likes

Έφαγα 1 άκυρο ΑΛΛΑ σήμερα θα μου πει ο ξάδερφός μου κατα 20.00 -γτ περιμενει προγραμμα δουλειας-, 1.90, 100 κιλά, 25 χρονων, παιζει ομάδα κτλ :stuck_out_tongue: , φοβερο παιδι ομως, πολυ καλο κ ηρεμο… αν δεν μπορει, του ειπα να πει στον μικρο του αδερφο, X-Force φαση αλλα πιο γρηγορος :stuck_out_tongue: και με ολα τα σχετικα ατου της ηλικιας :stuck_out_tongue:

Oh Brother Facepalm GIF by reactionseditor

Star Trek Reaction GIF

Φίλε:

The G-Force
The X-Factor

Δύο πρόσωπα. Διαφορετικά.

5 Likes

:pensive: :pensive: :pensive:

Fear not πάντως, αν δεν «ταίριαζαν» με το κλίμα και την φάση, δεν θα τους το έλεγα, trust me

Για το πιθανό τρέξιμο των γέρων έβαλα τα gifs.

2 Likes

Ναι το κατάλαβα, για το πιθανό τρέξιμο των 7/9 μας δηλαδή :stuck_out_tongue:

2 Likes

Θα είχα ακυρώσει ήδη αν ήμουν στους 9 που έχουν πει μέσα :joy:

Ok ο μικρός, 10άδα.-

2 Likes

Λοιπόν, μερική ανατροπή.

Η κοινωνικές μου υποχρεώσεις της Κυριακής ματαιώθηκαν γιατί η λοιπή οικογένεια κοβιντιάστηκε.

Εγώ, όταν έσκασε η αλυσιδωτή καταστροφή καραντινιάστηκα μακριά τους, και έκτοτε (Τρίτη έως και σήμερα), είμαι αρνητικός.

Συνεπώς, αν αυτό συνεχιστεί μέχρι και Κυριακή, αν συμφωνείτε και δεν σας το χαλάω, είμαι eligible.

6 Likes

Τι μερική ανατροπή, αυτό είναι ο ορισμός του πέναλντι.

Περαστικά σας!

1 Like

Το αγαπημένο μου meme format εδώ και αρκετό καιρό, εννοείται βάζω offotpic για κάτι σε κοντινό μήκος κύματος

5 Likes

Διαφωνουμε, γιατι εβαλες σαπιο Voodoo και οχι αυτο που επρεπε.

Μπορούσε και χειρότερα

Το λατρεύω το κομμάτι.

Βέβαια το καλύτερο θα ήταν αυτό:

Ωραία αυτά που ποσταρετε, με καλύτερο αυτό του βασιλιά, καταπληκτικό και του Χέντριξ βέβαια το βουντού παιδί που δεν αναφέρθηκε αλλά κάνεις δεν είπε για αυτό το δυναμίτη, ίσως παραειναι προφανές αλλά γαμει

3Τ ελπίζω να τη σκαπουλαρες μαν, αν και σήμερα είσαι αρνητικός 5η μέρα είμαστε σε πολύ καλό δρόμο για El Clasico κοκκινομαυρο

1 Like

Ή Τζιμάρας ή το παρακάτω έπρεπε, με κάθε σεβασμό στα υπόλοιπα:

2 Likes

Negative hardcore ακόμη.

2 Likes

Λίγες ώρες έμειναν,

4 Likes

Θα παμε 11αδα; Δεν εχω προβλημα να μεινω στα πιτς σημερα :grinning:

Πρώτον @pantelis79 , ποιον θα έχω να σπρώχνω να αντέχει τα πάντα? :stuck_out_tongue:

Δεύτερον, 10 είμαστε μαν, ο φίλος του @Lupin έφαγε μπιφτέκι στη δουλειά

4 Likes