Μπασκετοφατσες του rocking

Απλά θυμήθηκα στις πρώτες φωτογραφίες που είχες ομολογήσει ότι ίσα που στεκόσουν…
Δεν ξέρω για τις δικές σας αντοχές, αλλά οι δικές μου ήταν που ήταν περιορισμένες πια, τώρα με τον κόβιντ θα πάνε στο ναδίρ. Αλλά όπως προανέφερε ένας συμφορουμίτης, ο καιροc γαρ εγγυc!

2 Likes

Δεν έχεις και άδικο. Άλλαξε για κάποιους λόγους αυτό έκτοτε, αλλά, άντε, έλα!

Mind games, ξες εσύ :P.

Θα μπορούσε να πει κανείς οτι το μαύρο κάτω αριστερά στο άβατάρ μου είναι ό,τι αχνοφαίνεται από τον τελευταίο παιχτη που προσπαθεί να με πιάσει καθώς ξεχύνομαι στον αιφνιδιασμό

2 Likes

Ή μια εκ των έσω κατάρρευση του κόκκινου χαρακτήρα της φωτό…

Προπονητικό κέντρο με μπύρες και λουκάνικα?

1 Like

Για πείτε.

1 Like

Μεσααα (για Κυριακη μπορω ολη μερα- εκτος απο πολυ αργα, πχ 22.00 το πολυ να εχουμε τελειωσει)

1 Like

Ναι.

2 Likes

Ξέρω 'γω, ναι.

2 Likes

Μέσα απλά 8 πάνω-κάτω να έχουμε τελειώσει.

1 Like

Εγώ είμαι πολύ οριακός, όπως κ οριακός είναι όλος ο Οκτώβριος, οπότε μην δεσμευτώ καλύτερα… αν μπορέσω/προλάβω, θα περάσω αν είστε κάπου να σας δω, παίξω/δεν παίξω, μην βασιστείτε στην παρουσία μου όμως για να υπολογίσετε στάνταρ αριθμό ατόμων

1 Like

Για να δουμε μηπως βγει κατι αυτη τη βδομαδα. Οποιος δηλωσει συμμετοχη κερδιζει δωρο ενα παρατσουκλι

Κυριακή 2/10 ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ- ΜΑΛΛΟΝ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 12

@apostolisza8 OK (ο δαιμων)
@Ktn OK (ο σιγαστηρας)
@ChrisP ΟΚ (ο σταθερος)
@martian OK (o ankle breaker)
RiderToUtopia OK (ο παργαλατσος)
@Lupin ΙΣΩΣ
@The_Black_League
@JoHNNyB
@pantelis79
@MrBeast
@Outshined Διαθεσιμος απο 15/10 και μετα
@Dude Διαθεσιμος απο 15/10 και μετα

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 2

The G-Force , The X-Factor

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

@plex27 , @samis , @eviL , @Giasonas , @osfp7 , @QuintomScenario

Τιτανομαχητές φορουμικοί (που μας “οφείλουν” παρουσία και θα έρθουν, πιστεύω, αν τους πρήζουμε κάθε φορά) - 3

@nnnkkk , @kbil , @St_Anger

1 Like

Εγώ από 15/10 και μετά θα μπορώ παίδες.

1 Like

Να προσθέσω πως είμαι μέσα και για 3Χ3 και για 4Χ4. Επίσης, ότι ώρα θέλετε την Κυριακή.

1 Like

και οι 2 off, όχι λόγω της πιθανής απουσίας μου, αλλά θα είναι εκτός Αθηνών το σκ

1 Like

Σας βλέπω που κανονίζετε και τι να πω ρε παιδιά, ζήλεψα. Σε βαθμό που σκέφτομαι να σύρω τα καταπονημένα μου κόκαλα και να ανηφορίσω προς όπου. Σίγουρα δεν θα είμαι και καταλύτης, αλλά θα σταθώ σαν τίμιο meat shield απέναντι στα θεριά του ρόκινγ. Αν βγαίνουν οι ομάδες πάντα!

8 Likes

Έχω συγκινηθεί.

3 Likes

Έχω χάσει τι εχει γίνει αν θελετε άτομα είμαι μέσα μπορώ να βρώ αλλον εναν 2

Άρα αυτή τη στιγμή είμαστε φορουμική 8άδα με προοπτική +2 φίλους ΤζόνιΜπι:

apostolisza8
Ktn
ChrisP
martian
RiderToUtopia
JoHNNyB
Moonchild92
pantelis79

Για να τοποθετηθεί και ο @MrBeast

1 Like

Για Κυριακή είμαι μέσα παιδιά, τις γνωστές ώρες. Αν το κάνουμε εκεί 18:30 με 20:00, θα είναι μια χαρά για μένα.