Μπασκετοφατσες του rocking

Δεν μπορούμε να το κάνουμε και κάτι σε φάση 5μιση - 7 ? Να πηγαίνουμε εμείς οι hip hopikoi στις συναυλίες μας μετά σαν άνθρωποι και όχι σαν τον Βέγγο?
Επίσης δήλωσα συμμετοχή-θέλω ψευδώνυμο.

1 Like

Αγαπητοί συναγωνιστές, εγώ θα απουσιάσω εκτάκτως από τη μάχη της προσεχούς Κυριακής.

Σαν φιλική συμβουλή/εμπειρία στην οργάνωση, αρχίστε να ψάχνεστε για το γήπεδο, διότι ενδέχεται να μην υπάρχουν κενά. Σημειώνω ότι το All Stars Arena δεν μου έχει στείλει μήνυμα αυτήν την εβδομάδα, σχετικά με διαθεσιμότητες για ΠΣΚ (συνήθως το κάνει, αλλά όχι πάντα).

Ρε @RiderToUtopia, εμείς το χάνουμε, δηλαδή, το παρατσούκλι, ε;

1 Like

Στην επομενη συμμετοχη :stuck_out_tongue:

1 Like

Guys συγνωμη που το λεω δυο μερες πριν, αλλα λογω οτι προεκυψε κατι επειγον για την Κυριακη δεν θα μπορεσω αυτη τη βδομαδα :frowning:

Θελετε μηπως να το δει ο Τζονυ επομένως για +1 φίλο και να πάμε για 4vs4? Αν βγει έτσι, μπορώ να κάνω μια κρούση στο Sala Sport για μισό γήπεδο την Κυριακή 5.30-7 ή 6.30-8. Eurohoops δεν έχει ούτε Κηφισιά ούτε Λεόντειο και το All Stars μας πακέτωσε λογικά αν κρίνω από τα λεγόμενα του TBL. Εκτός αν υπάρχουν και άλλες προτάσεις στο τραπέζι, δεν έχω πρόβλημα προσωπικά.

Εκτός αν εμφανιστεί ο @MrBeast και ψήνεται/μπορεί!

Πηρα (αν και δεν θα ειμαι) Sala και ΟΑΚΑ χωρις φυσικα να κλεισω κατι, ρωτησα μονο διαθεσιμοτητες

Το Sala εχει για μισο 14.15-15.30 και 15.30-17.00 Κυριακη και ολοκληρο 21.30-23.00

Το ΟΑΚΑ εχει ολες τις διαθεσιμοτητες στο all stars 1 απο 17.00 ως 23.00 ανα μιαμιση ωρα ελευθερες για ολοκληρο, αλλα μου ειπε μισο δεν κλεινουν ( ; )

Να κλείσουμε ΟΑΚΑ λέω (λόγω προσβασιμότητας κυρίως) 17.00-18.30 και ας παίξουμε και μονό 4χ4 στην τελική.

1 Like

Εγώ είμαι σύμφωνος.

Ανακεφαλαίωση και να κάνουμε σούμα: μπορώ να βρω 3 άτομα αλλα θα πρέπει να ρωτήσω από σημερα για να δώ άκυρα κλπ κλπ οπότε πείτε μου γιατι το 4 επι 4 δεν μου κάνει, εγώ θέλω όλακερο γήπεδο να έχουμε να παίζουμε επαγγελματικά.
UPDATE: @MrBeast είναι μέσα. Πόσους θέλουμε?

Θέλουμε 2.
Με ΟΑΚΑ 17.00-18.30 είμαστε όλοι ΟΚ ;

Θα με βόλευε λίγο πιο αργά, αλλά δε θα το χαλάσω, αν είστε όλοι ΟΚ κλείνουμε για 17:00.

@apostolisza8 είναι ΟΚ φαντάζομαι

@Moonchild92 επιβεβαιώνει :question:

1 Like

Εγώ + Moonchild επιβεβαιώνουμε.

Λαμβάνει, όβερ. Βάζω φούμο κι έρχομαι!

1 Like

Κλείσαμε All-stars Arena, Κυριακή τελικά ήταν 17.30-19.00, οπότε καλύτερα και για τον Παντελή.

@JoHNNyB κάνε τα κουμάντα σου να μαζευτεί δεκάδα, αν και τον βλέπω τον @Lupin που ξερογλείφεται… :upside_down_face:

7 Likes

Το ΟΑΚΑ είναι αυτό, έτσι; Ωραία!

Καλησπέρα ρδελαμπου απανταχου μουσικού είδους
Άλφα είμαι φουλ ξενερομενος γιατί ακυρώθηκε live ρασιοναλιστας που το περίμενα πολύ καιρό και έχω φάει φοβερή ξενερουα.
Βήτα, dimitris gkyrtis aka the sad face και nikos dimizas aka the rock / the crossfit beast ( ο τύπος που παίξαμε τις προάλλες ο φίλος που είχα φέρει ) μέσα . Τσεκαρετε φάτσες στο φου μπου αν είναι να ρίξουμε πόρτα από πριν γιατί είναι πολύ κάρτες.
Επίσης φίλος the rock απαίτησε να είναι με γνωστο στην ομάδα οπότε κανονίστε τα line up αναλόγως .
Πουλούς τώρα . Πάω να παίξω 2κ μετά τσιπούρα μετά ποτάκι και να βγάλω βόλτα το νέο μου σκύλο μπας και εδεησει καμμία ζωοφιλη να γνωριστούμε καλύτερα .
Επίσης είναι Παρασκευή ,κάντε κάνα ντρογκι.
Μακια

8 Likes

Εχω ξεκινησει προετοιμασια

8 Likes

Ρωτά τον ποιος είναι ο χρόνος του στο Fran για να καταλάβουμε αν ξέρει μπασκετάκι ή όχι. Έτσι ακριβώς, θα καταλάβει αυτός.

Συμπαίκτες και αξιότιμοι αντίπαλοι,

Ανατροπή και ευτυχώς η υποχρέωση που είχε προκύψει για την Κυριακή είναι νωρίτερα απ’ότι περίμενα, κατά συνέπεια δηλώνω το παρόν και αυτή την εβδομάδα

4 Likes