Μπασκετοφατσες του rocking

Ναι, μόνο αν παίξουμε όσο πιο αργά γίνεται.

1 Like

Θες κι εσύ να δεις τη ματσάρα ε;

Δεν κάνουμε εμπάργκο εδώ;

Για το Καταρ-Εκουαδορ η αληθεια ειναι οτι θα το σπασω το εμπαργκο, δεν αντεχω

Είμαι μέσα για όλες τις ώρες. Ενδέχεται να πάω και για μπάλα το μεσημέρι, άρα δεν θα με χαλάσει να πάει και αργότερα το μπασκετάκι.

1 Like

5 Likes

Υπαρχει μια πιθανοτητα να παμε με κατι παιδια απο την ομαδα στο μπρεβε της Βορειας Ευβοιας, αν δεν παμε μεσα. Μεχρι αυριο θα ξερω.

1 Like

Δηλώνω έτοιμος για ΜΠΙΣΤ WARS.

3 Likes

Είστε δηλαδή… ΜΠΙΣΤΙ ΜΠΟΙΖ;;;

2 Likes

6 (6,6) THE NUMBER OF THE ΜΠΙΣΤ, hell and fire was spawned to be released

Με 6 σίγουρους ήδη το μονό έχει ήδη ξεκλείδωσει, συν Μοργκοθεα πιθανό, συν αρκετούς ακόμα να απαντήσουν, λέτε να πάμε για ΔΙΠΛΑΡΑ πάλι?

Όσοι έχετε προτίμηση σε/ ή μπορείτε μόνο συγκεκριμένες ώρες γράψτε το. Μέχρι τώρα μάλλον πάμε για 21.00-22.30 αυτή τη βδομάδα.

1 Like

Δεν με πάει με τπτ. Χθες παίξαμε βραζιλιάνικο ρε, ούτε άλματα ούτε τπτ. Τι διάολο. Πρήξιμο κ πόνος

3 Likes

Περαστικά μαν ! Ποδόσφαιρο?

1 Like

τίποτα, έχεις μπει σε mode NBAer πλέον οριστικά και αμετάκλητα, έχεις ξεχάσει κάθε είδους παραλλαγής του παιχνιδιού → μόνο διπλό-pick ‘n’ roll-μπάσιμο-follow-ξύλο-τρέξιμο-τάπες. Βραζιλιάνικα, ρολόγια και λοιπά παιδικά έχουν γίνει delete :smile:

Περαστικά Pot!! :slight_smile:

50/50 την Κυριακή, αφενός το δάχτυλό μου είναι πρησμένο ακόμα, αφετέρου παίζει να έχω μια υποχρέωση το βράδυ… μην με υπολογίσετε για σίγουρη συμμετοχή ακόμα, αν τυχόν κλειστεί ολόκληρο γήπεδο.

4 Likes

Εκλαψα, να δω ποσα αθλια λογοπαιγνια θα κανετε σε αυτο το θρεντ, ειναι ισως η μιση απολαυση οταν το διαβαζω. Περιοριζομαι στο διαβασμα του τοπικ, μιας και λογω αποστασης δεν μπορω να συμμετεχω δυστυχως, it Ain’t My Bist.

6 Likes

Κι εγω αμφιβολος, λογω αντιχειρα. Ποναω ακομα.

1 Like

Μέσα κι εγώ

3 Likes

πάμε λίγο και οι λοιποί γνωστοί άγνωστοι, τσοπ τσοπ!

3 Likes

Έχουν αρχίσει και μειώνονται και οι διαθεσιμότητες, το 18.00 πχ πλέον δεν είναι διαθέσιμο.

Τι λέτε να κλείσω αύριο το πρωί μισο για Κυριακή 21.00 να το κλειδώσουμε και αν είμαστε 10 και πάνω να κάνουμε upgrade? (Εφοσον δεν γίνουν έστω 9 οι σίγουροι ως τότε).

Είμαστε μέχρι στιγμής 7 σίγουροι, 3 πιθανοί

1 Like

Εγώ είμαι σύμφωνος.

2 Likes

Σύμφωνος και εγώ.

2 Likes