Μπασκετοφατσες του rocking

Τολμώ να μπω ότι μπήκα για να διαβάσω αναλυση του ματς σήμερα γιατί έτσι , και έχω χάσει ότι άλλο λέτε. Για την Κυριακή είμαι μέσα αν παίξουμε μια νορμάλ ώρα , λέγοντας νορμαλ εννοώ να μην ξεκινάμε στις 9.

Υ.Γ.1 Έχω γίνει χιπστεροβιγκαν , που του λένε καλημέρα και απαντάει εγώ δεν τρώω κρέας ,αλλά δεν θα δω ούτε ένα δευτερόλεπτο από αυτό το εκπληκτικό Μουντιάλ.
Υ.Γ.2 waka palanga pinoy flop flop το διχαλο σε λει απ’. Ο νωον νοείτο.

3 Likes

Εγώ δεν θα δώσω (μπι)στίγμα αυτήν την Κυριακή, λόγω έτερης υποχρέωσης.

Απλά, σημειώνω ότι ανήκω στην ομάδα αυτών που το 21:00 τις Κυριακές τούς είναι σχεδόν απαγορευτικό.

2 Likes

Ειχα παει καποτε (πριν 9 χρονια) στις Φιλιππινες, Μανιλα συγκεκριμενα. Ωραια και πολυ ενδιαφερουσα πολη, ευγενικοι ανθρωποι, καταπρασινη με ωραια παρκα, ωραιο φαι και το μπασκετ εκει ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ, παιζουν μπασκετ παντου και παντα, με οτι παπουτσι κατσει βεβαια- και με διχαλα- επειδη δυστυχως ειναι σχετικα φτωχη χωρα.

Ειχα μετανιωσει που δεν ειχα μπασκετοπαπουτσα και καμια φορμα μαζι να κανω join σε καμια αλανα.

5 Likes

Ρε γατάκι Παργαλάτσε, πήγες στην άλλη άκρη της γης για να τα διαπιστώσεις αυτά, όταν θα μπορούσες να πεταχτείς μέχρι τους Αμπελοκήπους;

Έλεος, ρε man. Μάθε μπαλίτσα παρακάτω ή ρώτα τον John ή/και τον Lupin ή/κι εμένα σχετικώς.

5 Likes

Αυτο θα το θυμαμαι αν τυχει ποτε και βγουμε one on one :stuck_out_tongue:

Έμενα Αμπελοκηπους μεχρι τα 11, και τοτε ειχε πολλους Φιλιππινεζους εκει, τωρα ακομα περισσοτερους, το γνωριζω μαν. Συμπαθεστατος λαος.

2 Likes

Ας κανουμε ενα refresh τη λιστα με τις νεες ενημερωσεις και σε αναμονη των επομενων

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 17

@Lupin 50/50
RiderToUtopia ΝΑΙ
@Ktn ΝΑΙ
@Kastroman (aka the G-Force) ΝΑΙ
@apostolisza8 ΝΑΙ για 19.30-21.00 (οριακα) ή 21.00-22.30
@JoHNNyB (aka Hardaway) NAI, το αργοτερο 19.30
@MrBeast
@Moonchild92 ΝΑΙ
@Pantelis79 πιθανώς
@dude (διαθέσιμος από 1/2023)
@ChrisP ΝΑΙ, προτίμηση 19.30 ή 21.00
@The_Black_League ΟΧΙ
@Outshined
@Martian ΝΑΙ
@kbil
@morgoth if not μπρεβε then μπιστ
@potofgold

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 5

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman ΝΑΙ για 19.30 , Pargalatsos Mini

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

plex27 , samis , evil , Giasonas , osfp7 , QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί που λιγουρεύονται επική μπασκετομάχη - 3

@nnnkkk @bostonflesh @St_Anger

Αφήνω εδώ ένα ποστ στήριξης για 7μιση (αν το πάμε τότε είναι μέσα κι ο Έκτορας, για το διπλό ρε γαμώτο)

3 Likes

Παικταραδες ειναι επισημο, διπλαρα και αυτη την εβδομαδα

Ειμαστε 9 σίγουροι @Ktn @Kastroman @apostolisza8 @JoHNNyB @Moonchild92 @ChrisP @martian Hector the Hitman και ο γραφων συν σε αναμονη @Lupin @morgoth @pantelis79 . Αν και κάποιος άλλος θελει να δηλωσει συμμετοχη, ειναι ανοικτο ακομα δεν πειραζει να ειμαστε περισσοτεροι απο 10 (θα παιρνουμε και καμια ανασα!)

7 Likes

Αουτ εγω. Δεν θα παω στο μπρεβε αλλα εφαγα μια καλη σημερα στο Γραμματικο (γαμω τα νερα στις στροφες) λαο απο το κοπανημα ο δεξις γοφος, προσαγωγος και αγκωνας πονανε. Τιποτα ιδιαιτερα σοβαρο αλλα δεν θα την βγαλω με τα αλματα και τα τρεξιματα :confused:

1 Like

Περαστικά μαν !!

1 Like

Έχω έναν φίλο που ίσως να ψηθεί αν ψάχνουμε ακόμα. Να κάνω κρούση;

Edit: ο φίλος ψήθηκε, πάμε για ματσάρα.

3 Likes

@Lupin @pantelis79 για πείτε ρε, θα 'ρθείτε να τη μπιστήξετε;

2 Likes

εγώ ναι!

1 Like

Α καλά, άρχισε το επιθετικό μάρκετινγκ και ο Moonchild.

3 Likes

Εγω οχι παιδια. Ακομα σε pit stop.

2 Likes

Με το καλό να γυρίσεις, Παντελή! Εγώ παιδιά έφαγα μεγαλοπρεπές άκυρο για σήμερα από τον φίλο καθότι, έντιτ, ήταν χανγκοβεριασμένος και σιγά μην τον καλύψω. :stuck_out_tongue: Ευτυχώς βγαίνει 10δα αν στέκουν τα μαθηματικά μου οπότε είμαστε καλυμμένοι, ε;

2 Likes

Είμαστε η 10αδα @Lupin @Ktn @Kastroman @apostolisza8 @JoHNNyB @Moonchild92 @ChrisP @martian Hector the Hitman, παργαλατσος.

Εννοείται αν κάποιος άλλος μπορέσει τελευταία στιγμή καλοδεχούμενος ή αν κάποιος θέλει να φέρει κανα φίλο από τους γνωστούς ή μη

3 Likes

Ματσαρά το σημερινό, πιστεύω στο τοπ-3 των πιο αμφίρροπων, πιο θεαματικών και πιο δυνατών αναμετρήσεων :basketball:

9 Likes

[In the fight for existence and life
There is no law
And in the presence of eternal death
There is no law
And as the struggle for power and domination prevails
In the arising slaughter
It shall be every man for himself
As in battle there is no law]

Κάτι δικά μου λέω, συνεχίστε…

Ματσάρα όπως άρμοζε στην 20η μας συνάντηση. Τιτανομαχία με τα όλα της.

7 Likes

Κριμας , πήγαμε να κάνουμε επικ ανατροπή αλλά δυστυχώς δεν συγκεντρωθήκαμε στον έξτρα χρόνο . Ήταν όντως απίστευτη ματσαρα

8 Likes