Μπασκετοφατσες του rocking

Έστω βρίσκουμε 10ο παίκτη. Πάμε για διπλό κάπου, κάπως; Εγώ μπορώ και νωρίτερα (βλέπω έχει ώρες), ψαχνόμαστε και αλλού ειδάλλως.

Έχει ολόκληρο γήπεδο, 15.30 - 17.00 την Κυριακή πάντως, με ένα τηλέφωνο και εάν ήμαστε όλοι οκ με την ώρα, το αλλάζουμε από το μονό 16.00-17.30 που έχει κλείσει ο Παργαλάτσος… ένα άτομο θεωρώ το βρίσκουμε ναι, εφόσον ήμαστε 9 τώρα

Πείτε λίγο στα γρήγορα οι σίγουροι προς το παρόν δηλωμένοι, αν έχετε θέμα με το 15.30-17.00 ώστε πάρουμε ένα τηλ να μας το αλλάξει και σε δεύτερη φάση, όσοι είστε στο demi έχετε το υπόψη για 10η συμμετοχή (και 11η, 12η, no worries) ότι θα πάμε ίσως μισή ώρα νωρίτερα

@RiderToUtopia
@apostolisza8
@martian
@JoHNNyB
@Ktn
@Moonchild92
@Kastroman
Hector
Lupin - OK

(πάλι διπλό γτπμ :stuck_out_tongue: )

1 Like

14.30-16.00 βλέπω εγώ ρε συ.

Δεν έχω ιδέα τι παίζει :stuck_out_tongue:

ΣΕ ΤΙ ΧΩΡΟΧΡΟΝΙΚΗ ΔΥΣΤΟΠΙΚΗ ΛΟΥΠΑ ΘΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΙΚΟ ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑ!!!??? :hourglass: :hourglass_flowing_sand:

4 Likes

Νέα σεζόν Dark confirmed :stuck_out_tongue_closed_eyes:

6 Likes

Παιρνω τηλ να διαμπιστωσουμε τι εχει γινει (και εγω το ιδιο με τον Κωστη βλεπω)

Edit: λοιπον, πηρα τηλ και το διπλο ειναι διαθεσιμο για 13.00-14.30 ή 14.30-16.00 (και για αργα το βραδυ που μαλλον δεν θα βολεψει).

Οποτε σας ερωτω μπιστες
@apostolisza8 @martian @JoHNNyB @Ktn (+hitman) @Moonchild92 @Kastroman @Lupin
ειστε οκ με το να κλεισουμε διπλο για 14.30-16.00 ? Αν δεν μπορει εστω και ενας μαλλον πρεπει να μεινουμε στο μισο 16.00-17.30 που εχουμε κλεισει, γιατι θα ειμαστε 8, ενω με τους 9 οκ ο 10ος βρισκεται ευκολα

Απο εμενα ειναι οκ και για το 14.30 και το 16.00 no problem

(στο sala που ειχα ρωτησει νωριτερα μεσα στη βδομαδα ειχε μονο μεσημερι ή αργα το βραδυ, ιδια φαση δλδ)

3 Likes

Δε γαμιέται, ναι.

1 Like

και εγώ οκ είμαι ναι

1 Like

Και εγώ οκ.

1 Like

Μεσημεριανό καφεδάκι/μπραντς/ξέρεις εσύ προηγουμένως;

Ομοίως οκ, προχωράμε.

1 Like

το ακούω και το προτεραιοποιώ

Έστειλα και σε Τζώνυ/Κάστρο μια να μας απαντήσουν οσό πιο άμεσα μπορούν για να τελειώνουμε

2 Likes

Δεν θα βρούμε 10ο και θα γελάνε και οι μπασκέτες.

Θα βρουμε ορε.

BTW Κωστη δεν ρωτας και το φιλαρακι σου (Χαρης δεν λεγοταν? Πρεπει να του βρουμε ενα badass παρατσουκλι και αυτου)

Kastroman μέσα για 14.30

2 Likes

Ρώτησα, θα απαντήσει αύριο. Θα δει πως πάει η μέση του που έχει θεματάκι και θα μου πει. Η πρόθεση υπάρχει πάντως.

1 Like

Κανένας προβληματισμός, θα παίξει τετράδα η ομάδα με @RiderToUtopia για να μη πάει και μονόπαντα το ματσάκι.

4 Likes

Κλαίω.

Βέβαια όσο το σκέφτομαι, δεν ακούγεται και τόσο άδικο.