Μπασκετοφατσες του rocking

Κανονίστε ρε οι υπόλοιποι αναβλητικοί να έχουμε 10δα κάθεστε και κοιτάτε το νήμα.

2 Likes

@morgoth άστα σάπια, σε έχουμε καταλάβει, δήλωνε συμμετοχή και υπόσχομαι επιστροφή μετά με κλειστά παράθυρα -το βρήκα το συστηματάκι :stuck_out_tongue:

1 Like

Μια νορμαλ επιθεση λοιπον θα ειναι να εχω ηδη 2 πανω μου, τον 3Τ να κανει trashtalk πριονοκορδελα και οταν πλησιαζουμε να μου ριχνει εκτος φασης σπρωξιματα για να καμψει το φρονημα μου, και οταν παιρνω μπαλα 1-2 ακομα πανω μου. Βαρεα και ανθιυγεινα :stuck_out_tongue: Εγω να ξερετε θα δινω στον @lupin να καθαρισει το ματς (αν ειμαστε 4αδα θελω οπωσδηποτε Λουμπενακο συμπαικτη :sunglasses: )

6 Likes

Αν δεν είστε κότες, παίζουμε 4vs4 σε διπλό (με μια αλλαγή κάποιος) και όποιος αντέξει.

Λέμε και καμια χαζομάρα να περάσει η ώρα ε.

2 Likes

Δεν αδικώ όσους δεν άντεξαν στην πίεση.

2 Likes

@ktn εσυ και ο hitman ειστε μεσα και για 14.30?

Βεβαίως! (Νόμιζα το είχε δώσει η καρδούλα παραπάνω :no_mouth:)

1 Like

Γαμωτο και εγω νομιζα πως απλα τα λεω ωραια :stuck_out_tongue:

2 Likes

Δεν εχω παιξει ποτε διπλο στην ζωημ μου μλκες προειδοποιω ε. Ψηνομαι παντως, δεν ειμαι 100% σιγουρος ακομα οτι θα ειμαι ελευθερος, αλλα θα το προσπαθησω. Για τι ωρες ειπαμε?

2 Likes

Αν δεν διανύσεις εκατό χιλιάδες εκατομμύρια χιλιόμετρα το Σάββατο μια χαρά θα βγει η Κυριακή :stuck_out_tongue: Μάλλον για Κυριακή 14.30-16.00 και διπλο είμαστε, να το κλείσω τι λέτε ?

1 Like

Μην εξαρτηθει απο εμενα αν το κλεισεις, δεν ειμαι 100%, θα το προσπαθησω ομως, επαναλαμβανω για να μην γινει μλκια και σας κρεμασω :stuck_out_tongue:

1 Like

Επιτέλους μια νορμάλ ώρα . Μέσα για την ώρα 2 μισή είπατε έτσι ? Επίσης αν είναι να τσεκαρω για έξτρα μου λετε

2 Likes

Είμαστε 9 σίγουροι συν πιθανούς @chrisp και @morgoth , Τζον νομίζω μπορείς να φέρεις άλλον έναν, ώστε να είμαστε ανάμεσα σε 10 και 12 άτομα.

Πήρα τηλ να γίνει η αλλαγή σε ολόκληρο για τις 14.30, θα ενημερώσω όταν μου στείλουν το email επιβεβαιώσης

3 Likes

Έχω και εγώ έναν με ερωτηματικό, Τζον περίμενε μέχρι αύριο να ξεκαθαρίσει το τοπίο.

1 Like

Σωστός ο HHF, μου διεφυγε αυτό. Οπότε είμαστε 9 σίγουροι συν πιθανούς Μοργκοθ, Χρηστάρα και ψηλέα φίλο Κωστή.

Μου ήρθε σε sms τελικά η επιβεβαίωση είναι οριστικό μπιστηδες

ΔΙΠΛΑΡΑ Κυριακή 11/12 14.30-16.00 Μπιστ wars vol.23

2 Likes

Καλησπέρα.

wmtgg2gd3himg8721heb_1024x

5 Likes

Σαν να ακούω τον Οζζακλα να τραγουδάει ΜΠΙΣΤeeerr Crowleyyyy

Ωραίος Χρηστάρα, τα λέμε στην Κυριακή :wink:

1 Like

Graceful Beast γιατι Χαρης = χάρη = grace

2 Likes

Το να έχουμε 11ο και 12ο αύριο είναι παραπάνω από καλοδεχούμενο, @morgoth μη διστάζεις :exclamation:

1 Like

Ο φίλος δεν μπορεί τελικά, μόλις πληροφορήθηκα.

Μόργκοθ και όποιος άλλος, μην ντραπείτε!