Μπασκετοφατσες του rocking

Ζοριζομαι ειναι η αληθεια και θα πιστολιαζα αλλα επειδη βλεπω οτι μεινατε 9 δεν μου παει καρδια. Επειδη βλεπω καταιγιδες στειλε κανα πμ @Lupin να μονταρουμε την μεταφορα αμα ξυπνησεις.

1 Like

No worries θα τα βρούμε αύριο τα μεταφορικά

Game day σήμερα και τα επίπεδα τιρινινης στην ατμόσφαιρα έχουν ήδη ξεφύγει

10 μπιστες σήμερα θα αναμετρηθούν στα ξύλινα δάπεδα του Eurohoops, τα ονόματά τους είναι

@apostolisza8 @martian @JoHNNyB @Ktn (+hitman) @Moonchild92 @Kastroman @Lupin RiderToUtopia @chrisp

11 αν έρθει και ο @morgoth o γοργοποδαρος.

Κάποιοι από αυτούς σήμερα θα πανηγυρίσουν τη νίκη

Τα λέμε εκεί, στις 14.30 με ΔΙΠΛΑΡΑ

5 Likes

@morgoth what say thou?
Die by the sword ή είσαι τίποτα μαλακός;

1 Like

Ειπαμε δεν θα σας κρεμασω γτχμ, πες τι ωρα και απο που με μαζευεις.

Electric Callboy → ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ με καπελάκι :interrobang:

2 Likes

Fixxxed

@morgoth δεν μας κρέμας μαν, είμαστε ήδη 10. Αν σου είναι πολύ δύσκολο μην έρθεις, αλλά όμως ψήνεσαι για μπιστηγμα έλα, η μία ομάδα θα έχει και αλλαγή να παίρνει ανάσες :exclamation:

@morgoth έλα, λυπήσου με, είμαι με 4 ώρες ύπνο και κάμποσα ουίσκια.

3 Likes

Με συγκινησε ο ΚρισΠ, θα ερθω να γελασετε και λιγο με τα χαλια μου.

5 Likes

Ειπες και εσυ να κανεις μια προβλεψη… Δωσε και κανα σιγουρακι για το στοιχημα :stuck_out_tongue:

7 Likes

Μετά από 23 αγωνιστικές, ήταν η ώρα για το πρώτο Χ

Ένα ματς σκακι για το μυαλό του μπιστη, και φουλ απαιτητικό σωματικά ταυτόχρονα.

79-79 κυρίες και κύριοι, τα δώσαμε όλα σήμερα νομίζω όλοι οι συμμετέχοντες.

11 Likes

Τι Χ και κουραφεξαλα? Δεν είχε παράταση ή εσβησε τα φώτα το κοράκι να το λήξει νωρίτερα?

2 Likes

Παίξαμε μέχρι τις 16.00 μετά ήταν κλεισμένο το γήπεδο από αλλους. Αν δεν ήταν εννοείται παράταση θα πήγαινε, έστω και σύντομη

Καταγγέλω ότι μετά από την χαμένη δεύτερη βολή παργαλάτσου και έμπειρο σπρώξιμο σε @Lupin (βλ. Χάκετ σε Διαμαντίδη, τελικοί 2016), αρπάζω το επιθετικό ριμπάουντ κι ενώ είμαι έτοιμος για “The Shot pt. 3”, ακούω μια απελπισμένη χορωδία από πίσω μου “τέλος, τέλος, έληξε παιδια”.

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ :exclamation:

7 Likes

Θα εμφανιστει στο 2 minute report το πρωι λογικα

Λοιπόν μπίστες, την προσοχή σας!

Λογικά το επόμενο Σ/Κ παίζουμε τελευταίο ματς της σεζόν (αν μαζευτούμε δηλαδή). Θα έλεγα να το κανονίσουμε εγκαίρως, να δούμε τι και πως με ωράρια και να ψαχτούμε για γήπεδο.

Πρώτον, ο Eurohoops έχει το νωρίτερο 20.30 και για μονό και για διπλό. Ίσως χρειαστεί να κοιτάξουμε και αλλού επομένως (εμένα μου κάνει).

Δεύτερον, προσωπικά μπορώ αλλά όχι πολύ νωρίς (γαμώ το εορταστικό ωράριο), ας πούμε από 6.30 (ίσως και 6) και μετά είναι εφικτό για εμένα.

Πείτε λίγο για να μετρηθούμε και να οργανωθούμε εγκαίρως.

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 17

@Lupin
@RiderToUtopia
@Ktn
@Kastroman
@apostolisza8
@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92
@Pantelis79
@dude (από 1/2023)
@ChrisP
@The_Black_League
@Outshined
@Martian
@kbil
@morgoth
@potofgold

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 5

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Pargalatsos Mini

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

plex27 , samis , evil , Giasonas , osfp7 , QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον

@nnnkkk @bostonflesh @St_Anger

3 Likes

Μεσα για ολες τις ωρες και οποιοδηποτε μερος.

Προσωπικα δεν βλεπω μπαλα, αλλα με βαση το γουγλη ειδα πως Κυριακη 17.00 ειναι ο τελικος του μουντιαλ, ισως πρεπει να αποφυγουμε τις κοντινες του ωρες, αν θελουν καποιοι απο τους μπιστες να τον δουν.

3 Likes

Παίδες την προσεχή Κυριακή εγώ θα προτιμούσα νωρίς, αφού είναι και το live της Venerate στο Fuzz που θέλω να πάω και στις 8 βγαίνει η πρώτη μπάντα :stuck_out_tongue: :

Προφανώς, κανονίζει η πλειοψηφία ό,τι θέλει και βλέπω τι θα κάνω.

Αδύναμοι.

1 Like

Εγώ προσωπικά δεν απέκλεισα κάτι τελεσίδικα, αν ψηθούμε λίγοι τρελοί πάμε για κανά σουτάκι κάπου μετά το φαγητό (αν μπορούμε να κουνηθούμε) :stuck_out_tongue:

Μέσα ότι ώρα νάνε -ε δε θάνε;

2 Likes