Μπασκετοφατσες του rocking

Πηρα στο Sala να ρωτησω τι ωρες εχουν διαθεσιμες την Κυριακη, μου ειπαν θα με παρει ο υπευθυνος στις 5

4 Likes

Επίτιμο μέλος:

3 Likes

Με πηραν απο το Sala (Ιλιον)

Εχει διαθεσιμοτητα την Κυριακη για μισο 14.15-15.45 και μετα 20.00-21.30 (στο eurohoops εχει 20.30-22.00) Για να δουμε, μαζευομαστε εστω μια 6αδα για αρχη για να προλαβουμε να κανουμε το booking πριν κλειστει?

Μεχρι τωρα εγω και @Lupin μπορουμε και τις δυο διαθεσιμες ωρες, ο @martian τη βραδινη και ο @apostolis τη μεσημεριανη. Δηλωστε συμμετοχη μπιστες της πορτοκαλι!

3 Likes

πσιτ, πάμε λίγο :exclamation:
Basketball-fail GIFs - Get the best GIF on GIPHY

3 Likes

Εγω εχω θεμα με το αριστερο γονατακι απο ενα γονατο-με-γονατο κοπανημα (με Λουπιν ηταν? Ουτε θυμαμαι) το οποιο με ποναει και στο ποδηλατο γαμω. Κανονιστειτε εσεις και αμα δω οτι ειμαι καλυτερα προς το τελος της εβδομαδας ερχομαι.

2 Likes

θα ήταν περίεργο να μην έχεις :smile: γιατί και εμένα το αριστερό μου γόνατο έχει ένα πρήξιμο και μέχρι χτες ένιωθα έναν πολύ έντονο πόνο, κάθε φορά που έκανα extend το πόδι μου.

Σήμερα είναι εμφανώς καλύτερα -θα παίξω και μπάλα το βράδυ, το απόλυτο crash test. Νομίζω όμως ότι θα είμαι και εγώ και εσύ οκ απολύτως, σε 1-2 μερούλες.
Δες το πάντως ναι, πιθανολογώ ότι έχουμε σχετικά το ίδιο χτύπημα στο ίδιο σημείο -αν κρίνω από τη σύγκρουση προχτές- και θέλω να πιστεύω ότι δεν θα είναι κάτι σοβαρό

1 Like

Οχι μωρε δεν πρεπει να ειναι σοβαρο απλα επειδη εμενα με βρηκε στην πανω μερια του μηνισκου εκει που πιανει ο τετρακεφαλος στο γονατο με ποναει και στο πεταλαρισμα, θα κουμπωσω τα Norgesic μου και πιστευω σε 2-3 μερες θα ειμαι οκ.

literally στο ίδιο σημείο και εμένα :stuck_out_tongue: αφού σκέψου ότι πριν θυμηθώ ότι κοπανηθήκαμε ή κάνω τη φόρμα πάνω για να δω το σημάδι του χτυπήματος, αγχώθηκα μην είναι κανένας μηνίσκος (ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ, ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ, ΣΟΒΑΡΑ??!!)

no worries

1 Like

Νιαρ, για κάποιο λόγο ήμουν 100% ότι είχα απαντήσει, μέσα για ό,τι

2 Likes

:laughing: γέλασα δυνατά

1 Like

Μπιστηδες λογω ελλειψης γηπεδων αυτη τη βδομαδα στις καλες ωρες, ριχνω τις 3 καλυτερες επιλογες που εχουμε αυτη τη στιγμη (με κινδυνο συντομα να μην τις εχουμε) σε ενα poll.

Αν μπορειτε γραψτε μεσα στη μερα, και αν μπορειτε σε περισσοτερες απο μια επιλογες, συμπληρωστε τις ολες.

Αν σε καποια συμπληρωνεται το μαγικο 6 (66) θα την κλεισουμε αμεσα. Ισως και στους 5 να την κλεισουμε, με την πεποιθηση πως ο 6ος θα βρεθει ευκολα

  • Σαββατο 19.30-21.00 Λεοντειος (Eurohoops)
  • Κυριακη 14.15-15.45 Ιλιον (Sala)
  • Κυριακη 20.30-22.00 Κηφισια (Eurohoops)

0 voters

@Lupin @RiderToUtopia @Ktn @Kastroman @apostolisza8 @JoHNNyB @MrBeast @Moonchild92 @Pantelis79 @ChrisP @The_Black_League @Outshined @Martian @kbil @morgoth @potofgold

Αν μπορει και καποιος απο τους εξωσχολικους μπιστηδες γραψτε και για αυτον.

1 Like

Πάμε λίγο παίδες, αν θέλουμε να βρούμε γήπεδο on time και να αποφύγουμε το να ξαναπαίξουμε από 8 Γενάρη πάλι

1 Like

5άδα για Κυριακή 14.15 με 15.45, πάμε λίγο για 6άδα minimum να τελειώνουμε και τα βρίσκουμε μετά για 8άδα

1 Like

Έκανα την κράτηση μπιστες, για το sala που ήταν και η πλειοψηφία. Οπότε


Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 14.00-15.30 Sala sports στο Ίλιον η 24η μάχη


Μένει να βρούμε έναν 6ο- ή 7ο και 8ο

3 Likes

My favorite kind of μπίστης.

1 Like

Kai egw mesa magkes!

2 Likes

Πσιτ, προτού καταφύγουμε σε μεσοβέζικες λύσεις εξωσχολικών, θέλουμε +1 άτομο ακόμα για 4ον4 αύριο ε!

Do the right thing.-

1 Like

@morgoth σε περιμένω για εισβολή στη ρακέτα των αντιπάλων :exclamation:

1 Like

Ωπ σορυ που δεν ενημερωσα ρε, το γονατο ενοχλει λιγο ακομα αλλα θα ερχομουν, δυστυχως προεκυψε συναντηση με φιλο που φευγει εξωτερικο εκεινη την ωρα και δεν εχει αλλη ευκαιρια να τον πετυχω, out :confused:

1 Like

Νext time, no worries… let’s go people, 1 ακόμα για 4ον4, πάμε!