Μπασκετοφατσες του rocking

Ξέχασα ότι πήρα κ ένα ενθύμιο από χτες: εύστοχο έμπειρο σουτ από @MegadethaS ,Παργαλάτσος με φίλο Μήτσο έχουν αλληλοεξουδετερωθεί και απλά κοιτάνε αποκαμωμένοι τη πορεία της μπάλας, ενώ κάτω από τη ρακέτα o Ja Morant του Rocking έχει ήδη πάρει θέση για rebound -εκτοπίζοντας ότι υπάρχει γύρω του

Summary

Ας αναφέρουμε επίσης ότι η 8μελη παρέα της απέναντι ρακέτας, όταν ήρθε πρώτος ο Παργαλάτσος τον προσέγγισαν για διπλό αλλά μόλις φτάσαμε κ οι υπόλοιποι + άραξε ο @apostolisza8 στη πλευρά τους για scouting -με αυτό το γνωστό του ύφος γύπα πάνω από κουφάρι- το ξανασκέφτηκαν κ φάγαμε δις χυλόπιτα

7 Likes

Ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια
εννοείται θα ξανάρθω απλώς σήμερα είμαι ένα κουρέλι πονάω παντού.
Ωραίο κλίμα θετική ενέργεια από όλα τα παιδιά όλα καλά.
@RiderToUtopia: Θωρηκτό μαχητής άμα χθες δεν ήταν καλά φαντάζομαι όταν είναι :wink:
@Lupin: Το μυαλό η οργάνωση παίκτης που ποτέ δεν θα κάνει το κάτι περιττό.
@apostolisza8: Είναι το βαρόμετρο στην ομάδα που παίζει, θρασύς παρασύρεται από το συναίσθημα και καλά κάνει γιατί το χει.
@Moonchild92: Ήρεμη δύναμη σκοράρει χωρίς να το πάρεις χαμπάρι. Περαστικά φίλε.
Φίλος Lupin: Γερές μάχες με τον Άγγελο κάτω από την ρακέτα, όταν η ομάδα κόλλαγε στο σκοράρισμα ήταν εκεί.
@martian: Τον άφησα τελευταίο γιατί ήταν Mvp. Τρομερή απόδοση τρελό σκοράρισμα ακόμα και στο τελευταίο παιχνίδι που μας έλεγε ότι ήταν πτώμα από την κούραση.

7 Likes

Πού να παίξεις και διπλό…

1 Like

Συνταχθείτε. Δεν είναι να το αργείς πολύ πλέον, απ’όσο φαίνεται ο κόσμος διψάει για μπάσκετ (ή τα παιδικά πάρτυ σε γήπεδα μπάσκετ είναι το νέο τρεντ). Κηφισιά έχει ένα μισό στις 17.30 και μετά στις 22.00, Πατήσια έχει μόνο 21.30. Για Κυριακή όλα αυτά. Σάλα δεν έχω πάρει. Μπορώ όποτε θέλετε, υπάρχει και Σάββατο στις 19.30 στην Λεόντειο, επίσης μου κάνει (και πολύ μάλιστα).

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 17

@Lupin
@RiderToUtopia
@Ktn
@Kastroman
@apostolisza8
@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92
@Pantelis79
@dude
@ChrisP
@The_Black_League
@Outshined
@Martian ΝΑΙ
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 5

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Pargalatsos Mini

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 6

plex27 , samis , @evil , Giasonas , osfp7 , QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον

nnnkkk bostonflesh St_Anger

3 Likes

Μεσα για Κυριακη, ισχυρη προτιμηση στο 17.30 (λογω πρωινου ξυπνηματος τη Δευτερα), αλλα και στο αργα θα ερθω

1 Like

μέσα όποτε και όπου

2 Likes

Κατά πάσα πιθανότητα και εγώ μέσα αν δεν προκύψει κατι

3 Likes

Ναι.

2 Likes

Εκανα την κράτηση για τις 17.30 αυτή την Κυριακή, Eurohoops Κηφισιά (Λεόντειο είχε μόνο αργά). Είμαστε μέχρι τώρα η 6αδα @martian , @Ktn @ChrisP @Lupin @morgoth και εγώ, και περιμένουμε συμμετοχές και από άλλους μπιστες για το 4ον4

4 Likes

Hello there.

3 Likes

Παιζει να την αρπαξα, εχω μια μικρη φαγουρα σε οισοφαγο και μπουκωμα. Αμα χειροτερεψω θα ενημερωσω, απλα μεχρι να σιγουρευτω οτι δεν κρυωσα κανονικα βαλτε με στις ρεζερβες

Περαστικά μαν!

2 Likes

Μέσα.

5 Likes

πάμε λίγο μπίστες, 7άδα σίγουρη so far με

@martian
@Ktn
@ChrisP
lupin
@apostolisza8
@RiderToUtopia
@MegadethaS

και αμφίβολος @morgoth

πάμε και οι υπόλοιποι να βγει ωραίο μεστό 4on4 με καμιά αλλαγούλα για κάθε 4άδα

4 Likes

Δείτε το σαν προετοιμασία για το live Converge αν αμφιταλλαντεύεστε!

1 Like

Περιμενω να κλεισουν κατι πλανα για ΣΚ και ενημερωνω.

3 Likes

η φάση “βρωμάει” Pagrati United B.C. :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αρρωστος κανονικα εγω με πυρετουλι (αρνητικο τεστ σο φαρ οποτε μαλλον καποια αλλη γαμωιωση) οποτε οξω, εκτος αν εχουμε καμια ανασταση του Λαζαρου μεχρι αυριο οπου και θα ενημερωσω.

2 Likes

σε αναμονή του @eviL για μικτή Παγκρατίου/κέντρου vs Περίχωρα, ρε μλκ @martian έχει το ντέρμπι εκείνη την ώρα (18.30), νόμιζα πως ήταν Σάββατο ΓΤΧΜ!!!
Λοιπόν, το δηλώνω από τώρα, κυρίως για τους συνταξιδιώτες του Lupinιου Falcon, ότι μετά το μπίστηγμα θα αράξω να δω το τέλος του α’ ημιχρόνου + το β’ στο Eurohoops.
@martian ψήσε ε, το έριξα και στον @Kastroman σαν ιδέα, να είστε 2 σκληροπυρηνικοί Αρσεναλαίοι να το δούμε σωστά!

2 Likes

Είμαι εντελώς βλαμμένος με την μπάλα, αλλά δεν είπα τίποτα για να μην χαλάσω την φασάρα μας, δεν θα σας έτρεχα για μπάσκετ στις 10 για να δω μπάλα. Θα μπορούσα, αλλά δεν είμαι party pooper :stuck_out_tongue:

Εννοείται να το δούμε παρέα, θα είμαι ψύχραιμος (?).

2 Likes