Μπασκετοφατσες του rocking

ΜΟΝΟ ΑΡΣΕΝΑΛ ΡΕ :exclamation:

Δε θυμάμαι πού έχω τη φανέλα γμτ :frowning:

3 Likes

Εχω τρεις, θα φερω για καβατζα.

Γμτ ο ώμος με πονάει ακόμα, θα έρθω να σας δείξω σε ποια κίνηση με πονάει, να βγάλετε διάγνωση.

4 Likes

Ελα λοιπον μεσα - δε μπορω αλλο πουλινκ.

5 Likes

Κλείδωσε η μεγάλη μάχη δηλαδή.

6 Likes
2 Likes
3 Likes

Μπιστηδες προέκυψε ένα πρόβλημα έχει χαλάσει μια μπασκετα στο Eurohoops και έχουμε επιλογές είτε αλλαγη σε 4.30-6 Λεόντειο (Πατήσια) είτε 22.00-23.30 Κηφισιά είτε ακύρωση, τι προτιμάτε?

@martian
@Ktn
@ChrisP
@Lupin
@apostolisza8
@RiderToUtopia
@MegadethaS
@eviL

(Ίσως) @morgoth

1 Like

Και στα 2 ΟΚ εγώ, ισχυρή προτίμηση στο 4.30.

2 Likes

Και στα δύο μέσα.

My two cents και μένα - αν επείγει να ενημερώσουμε το Eurohoops, νομίζω το νωρίτερο σενάριο είναι και το πιο safe για όλους -μιας κ έχει μια ώρα μόνο διαφορά με την original ώρα + γήπεδο πιο εύκολα προσβάσιμο επίσης για τη πλειοψηφία

1 Like

Πάμε στο hood.

1 Like

Χωρις να σας εχω δει να παιζετε μπασκετ ποτε, το μονο που σκεφτηκα ειναι ο Παργαλατσος να κανει αυτο:

3 Likes

Δεν ειναι μακρια απο την πραγματικοτητα.

Εγω εχω ακομα δεκατακια. Αφηστε το καλυτερα για αυριο, δεν ειναι αναγκη να σας κολλησω ολους ακομα και στην μικρη πιθανοτητα να ειμαι εντελως καλα.

2 Likes

Σας τα εξηγεί ωραία;

2 Likes

Οκ γκαηζ το αλλάζω σε Πατήσια και ενημερώνω!

Καποτε κάρφωνα τώρα το πιο πιθανό είναι να σπάσω παρκέ όχι μπασκετα :stuck_out_tongue:

1 Like

Ναι αλλά ξέχασε να προσθέσει το ότι είναι κυρίως επειδή θέλει να δει την ομάδα του να διασύρεται από την Άρσεναλ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Μέσα για νωρίς.

4 Likes

Έγινε η αλλαγή 16.30-18.00 αύριο στα Πατήσια στη Λεόντειο μπιστηχτες της πορτοκάλι θεάς :grey_exclamation:

9 Likes

Ε τότε θα διάλεγε το 10.30, πολύ πιο βολικό.

1 Like

Δε θα εχει ψυχολογια να παιξει μπασκετ τοτε :stuck_out_tongue: