Μπασκετοφατσες του rocking

Μπιστηδες λογω απουσιας του Poker Face (φιλος του air Lupin) ειμαστε ακριβως 10 . Αν καποιος μπορει να ερθει ειναι παραπανω απο καλοδεχουμενος, καλυτερα 11 ή 12 απο το οριακο 10. Και οπως γενικα λεμε, the more the merrier (@ktn δεν ρωτας και τον χιτμαν?)

Το μπιστηγμα θα λαβει χωρα την Κυριακη στις 17.30 στο Eurohoops της Κηφισιας

Επίσης, επειδή εκλεκτο μελος της παρεας μας εχει ατομο με ευαισθησια που πρεπει να προφυλαξει, αν καποιος εχει υπονοια covid ή ιωσης παρακαλουμε να ενημερωσει/κανει τεστ κτλ :exclamation:

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 19

@Lupin ΝΑΙ
@RiderToUtopia ΝΑΙ
@Ktn ΝΑΙ
@Kastroman
@apostolisza8 ΝΑΙ
@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92 NAI
@Pantelis79
@dude
@ChrisP ΝΑΙ
@The_Black_League ΝΑΙ
@Outshined
@Martian ΝΑΙ
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS ΝΑΙ
@eviL ΝΑΙ

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 4
The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Poker face

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 , samis , Giasonas , osfp7 , QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
nnnkkk bostonflesh St_Anger

5 Likes

ψιτ, @morgoth, τελειώσαν οι δικαιολογίες ε, Κύπρος, θλάσεις, κρυώματα, λουμπάγκο, ποδήλατο στο φεγγάρι, 1on1 με τον Fingolfin κτλ… τώρα είναι η μεγάλη ώρα!!!

3 Likes

Εχει ερθει φιλος απο επαρχια και κανονισανε καφε οι μλκες εκει Κυριακη απογευμα, τι να τους κανω, και με ψηνει πολυ το διπλακι…

Να πιστολιάσεις τον καφέ.

1 Like

Φέρε και τους φίλους!

Φερε και καφε ! :smiley:

2 Likes

Καμία πίεση γενικά.

5 Likes

Φέρε και το μαχαίρι σου μαζί!

Επιστροφή μετά από δύο μήνες και την ιστορική βραδιά της πίτσας, της ρακής και του μεθυσμένου παιχνιδιού.

Πω, ρε φίλε… Πώς πέρασε ο καιρός;

Για να δούμε αν θα υπάρχει έμπνευση τη(ν) Δευτέρα το πρωί/Κυριακή το βράδυ (και αριστερό γόνατο).

Ναι, ρε! Μου λείψατε, σκατόφατσες!

8 Likes

Τελείως εκτός τόπου και χρόνου χθες, έχουμε πιάσει το επιθυμητό νάμπερ οφ δε μπιστ ή να ρωτήσω;

2 Likes

Για ρώτα, γιατί προέκυψε απρόοπτο.
Λογικά συνεχίζω να είμαι μέσα αλλά προς το παρόν επικρατεί μια σχετική αβεβαιότητα.

4 Likes

Ναι ρωτα μαν αν μπορείς!

1 Like

Τι λέει μπί(σ)τσις;

7 Likes

Game day μπιστιζ ! (R) κομισάριος, σε ελαφρά παραλλαγή

5.30 σήμερα στο γιουροχουπς Κηφισιάς μπιστηγμα # 3^3 (κασέρι μόνο πλιζ) με δεκαδα φωτιά

@Lupin @RiderToUtopia @Ktn @apostolisza8 @Moonchild92 @ChrisP @The_Black_League @Martian @Megadethas @eviL

+Όποιος άλλος το αποφασίσει τελευταία στιγμή καλοδεχούμενος !!

6 Likes

Mαυροφορεμένοι Pagrati BC vs Πολύχρωμοι Περίχωρα Αθηνών ΒC
σημειώσατε 2 σε ένα φοβερό ματς που έληξε με ελάχιστη διαφορά 3-4 πόντων που σημειώθηκαν στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού!
Ματς αντάξιο των σχεδόν 30 συναντήσεών μας + λόγω παρουσίας μετά από καιρό του Κομισάριου στα παρκέ!
I leave the recap στους αρμόδιους, μικρόφωνο και κάμερα σε μένα για την φωτό του ματς, πάντα τέτοια μπήστες μου!!

13 Likes

Πολλοί βαθμοί μπασκετακίου σήμερα στην κλίμακα μπιστ(ρ)ίχτερ και ισχυρές δονήσεις.

9 Likes

Νομίζω ότι μόνο τον μαρσιαν και τον μουντσαιλντ αναγνώρισα, πάνω δεξιά είναι ο Αποστόλης;

3 Likes

ο κακιουζης

6 Likes

ως γκεστ σταρ.

Εγω αναγνωριζωω και ChrisP, Lupin, Pargalatso, Black League, KTN αλλα νομιζω εκει καπου τελειωνουν οι γνωσεις μου. Αν ειναι Αποστολης πανω δεξια, τρελη αλλαγη ξυρισμενος!

Θεουλης με μπλουζα Dream Theater, καποιος απο το φορουμ?

2 Likes