Μπασκετοφατσες του rocking

Είπε, κουβαλώντας το mvp από την προηγούμενη βδομάδα.

_

2 Likes

Εκτορας μεσα να υποθεσω?

1 Like

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ- 10αδα ηδη θα παρω τηλ να το αλλαξουν σε διπλο

ΜΠΙΣΤ WARS VOL. 42 - ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΜΑΙΟΥ 19.00 EUROHOOPS ΚΗΦΙΣΙΑ

Άμεσα διαθέσιμοι (Φορουμικοί) - 20

@Lupin ΝΑΙ
@eviL ΝΑΙ
@RiderToUtopia NAI
@Martian NAI
@ChrisP NAI
@Kastroman
@Ktn ΝΑΙ
@apostolisza8 ΝΑΙ
@JoHNNyB ΝΑΙ
@MrBeast
@Moonchild92 ΝΑΙ
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS ΝΑΙ
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 5
The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Poker face

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 samis Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

…ΚΑΙ ΓΑΜΩ

1 Like

Σούπερ 10άδα και σούπερ διπλάρα, μπράβο guys!!!

υγ. ΠΑΛΙ ΠΑΡΓΑΛΑΤΣΟΣ ΑΜΥΝΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ :triumph: :face_with_symbols_over_mouth: :angry: :muscle:

3 Likes

Μπιστες μου έγινε και επισήμως η αλλαγή σε ολόκληρο γήπεδο

3 Likes

Όταν το να κάνεις σκριν έχει γίνει 2η φύση σου

1 Like

Λοιπόν μάγκες, ήθελα να το γράψω σαν σχόλιο στο recap (που δεν έγινε ποτέ τελικά :stuck_out_tongue: ), θα το πω όμως τώρα και θα το ξανακάνω remind :stuck_out_tongue: την Κυριακή: επειδή τις τελευταίες φορές, συνήθως τρώμε minimum ένα 20λεπτο από το μιαμισάωρο μας στις αφίξεις και τις αλλαξιές -προχτές ξεκινήσαμε 17.55 αντί 17.30- ας το προσέξουμε όσο γίνεται από δω και πέρα ώστε να ήμαστε on time στο γήπεδο, ιδανικά 5-10 λεπτά νωρίτερα να αλλάξουμε, ώστε όταν μπούμε να κάνουμε ένα μικρό ζεσταματάκι και να ξεκινήσουμε άμεσα…

Αν δεν είχαμε πάρει το έξτρα μισάωρο προχτές θα μου είχε φανεί υπερβολικά μικρό το μονάκι - θα ήταν λιγότερο από μια ώρα καθαρού παιχνιδιού. Την Κυριακή που θα είναι και διπλό τώρα, ας προσπαθήσουμε να μην χάσουμε πολύ χρόνο πάλι…

9 Likes

Θέλω και εγώ να παίξω την Κυριακή :frowning:

1 Like

E σε περιμένουμε ντε!

1 Like

Έλα Τζον, θα έχει και αλλαγή η μία από τις δύο ομάδες.

Εκτός αν βρούμε και 12ο να έχουν και οι δύο ομάδες αλλαγή

Έλα Τζον, δεν θα τα καταφέρει τελικά ο Έκτορας.

Τελικά είμαστε 10; @JoHNNyB θα έρθεις έτσι;

Τζόνι Μπι, how much there is to μπιστ…

5 Likes

Παιδιά υπάρχει ένας φίλος που ίσως να ενδιαφέρεται να έρθει για μπιστ Γουόρς οπότε αν δεν σας πειράζει να του πω και θα είναι στην ομάδα μου και θα βρούμε το χρόνο .

3 Likes

Μην το συζητάς, φέρε και φίλο εννοείται.

2 Likes

Αναμένω απάντηση φίλου Μήτσου για να ήμαστε 12 -κάθε ομάδα με αλλαγή

Btw σήμερα:

  1. Ας ήμαστε στην ώρα μας, όπως είπαμε -αν είναι εύκολο για όλους δηλαδή και έχουν την ευχέρεια

  2. Αν μπορείτε κρατάτε όλοι ένα μαύρο και ένα χρωματιστό t-shirt, έτσι για να μην μπερδευόμαστε όταν θα χωριστούμε (θα σας έλεγα να πάρουμε σαλιάρες από εκεί, αλλά οκ εγώ το βρίσκω λίγο μαλακία που τις χρεώνει -έστω και αν αυτό είναι στην ελάχιστη τιμή του 1 ευρώ)

4 Likes

Μέσα και Μήτσος τελικά, 12άδα σήμερα 6vs6
(η ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :stuck_out_tongue: τουρνουά 4ων τριάδων και στις δύο μπασκέτες)

2 Likes

Game day πάμε γερά μπίστες. Κασέρι μόνο πλιζ. Επίσης πλιζ μην αργήσετε για να μην χάνουμε χρόνο μπιστηγματος. Τα λέμε 7 Κηφισιά!

1 Like

Τοπ κλας μπίστηγμα σήμερα, παρά τα διάφορα χανγκόβερ, τελικό σκορ 93-103.

Καταγγέλω @martian που χτες έφυγε νωρίς και έτσι ήταν ξεκούραστος αρκετά για να απαντήσει με τρίποντο-μαχαιριά στο σερί μας με το οποίο περάσαμε προσωρινά μπροστά 90-89.

Team #anycolouryoulike: @Lupin, @ktn, @martian, @JoHNNyB, Δημήτρης (φίλος Τζον)

Team #aslongasitsblack: @apostolisza8, @Moonchild92, @MegadethaS, @RiderToUtopia, @eviL, εγώ

Χαηλάητ η εμφάνιση καριέρας από Μούντσάηλντ.

Μάρσιαν γράψε ρεπόρτ.

8 Likes

Καταρχάς βλέπω είχες τον @apostolisza8 που την έβγαλε σχεδόν straight edge εχτές, άσε τον @martian στην ησυχία του!

2 Likes