Μπασκετοφατσες του rocking

Μπα :smiley:

1 Like

Από τα συμφραζόμενα και με βάση τα ρόστερ , λογικά σας γλεντησε τρελά ο @Lupin (!) Άραγε οι νικητές τι θα πουν για τις δικαιολογίες των ηττημένων…

Παιδιά δεν υπάρχει αποτυχία τα είπε και ο Γιάννης . Επόμενη βδομάδα ίσως πάτε καλύτερα .

1 Like

Ωραία ήταν χτες, παρακάτω η σχεδόν-καθιερωμένη-μια-στις-τόσες αναμνηστική φωτό της 12άδας

6 Likes

Κάτω δεξιά ο @RiderToUtopia /Δημήτρης Παπαμιχαήλ;

3 Likes

Υπέθεσα πως έριξα αρκετά ρεψίδια με εσάνς μπύρας-σαρδελών-γαρίδων-χταποδιού-τζατζικιού στη μούρη του καθενός σας, για να γίνει απόλυτα αντιληπτό το ποιος είναι ο τέρμα δεξιά.
Μάλλον έκανα λάθος -την επόμενη Κυριακή ακόμα χειρότερα λοιπόν!

7 Likes

Υπηρχαν τουλαχιστον δυο λογοι χτες που εδινα χωρο στο @Lupin οταν επαιρνε τη μπαλα στο high post :smiley:

Θέλω ο @Lupin , πέρα από την μερακλιδικη ταβέρνα που έπαιξε 1μιση ώρα πριν το ματς, να εξηγήσει τη φωτό, και ο @QuintomScenario τι καταλαβαίνει με βάση τα ρόστερ :stuck_out_tongue: Δεν καταλαβαίνω τίποτα.

Από τα συμφραζόμενα των προηγούμενων, να προσθέσω πως δεν κράτησα μέτρημα βολών, καθώς και πως Σάββατο βράδυ έπαιξα σύστημα 3 ποτά 3 σφηνάκια 3 διαφορετικά βρώμικα κατά τη διάρκεια (αλλά και μετά το πέρας) του 6ωρου, και δεν αποτελεί δικαιολογία για τίποτα :stuck_out_tongue:

5 Likes

γτχμ :stuck_out_tongue: είναι random φωτό -google type ‘‘12 παίκτες μπάσκετ’’- για να κάνω το ‘‘χωρατό’’ μου με τις δύο άλλες που έκανα paste πάνω της (η αριστερή είναι ο Μήτσος που έχασε το ματς λόγω κίνησης, για όποιον δεν κατάλαβε επίσης).
To αστείο γαμήθηκε και ψόφησε.- :triumph:

μάνα μου είσαι 30-πόσο-είσαι, εγώ 40αρίζω :stuck_out_tongue: , 2 μπύρες είχα πιεί πριν κανένα μήνα στο γνωστό στέκι στου Ψυρρή και μετά ήμουν 50% taxi ή 50% μηχανάκι στο τσουληχτό και στις κατηφόρες!

4 Likes

το μόνο που έπιασα παραδόξως, χαχαχαχα.

Με καρότσι έπρεπε να γυρίσεις (@ChrisP για σένα)

Έχεις δίκιο, ταπεινά την έβγαλα λόγω εργασιακού φόρτου.

2 Likes

Εσείς που είστε στα τέλη 20ς ή αρχές 30ς να ξέρετε ότι είναι άλλο να στο λένε κι άλλο να το ζεις , όταν μιλάμε για το τι επίδραση έχει το αλκοόλ μετά τα 37-38 κάπου εκεί… :sweat_smile:

Το χανγκοβερ έχει αποτελέσει λόγο του να μην πιω τίποτα , γιατί πολύ απλά δεν έχω την όρεξη να κάθομαι να υποφέρω το επόμενο πρωί. Είναι από αυτά που αν δεν τα ζήσεις δεν καταλαβαίνεις πως ακριβώς είναι.

2 Likes

Ναι, αλλά τι κατάλαβες από τις συνθέσεις των δύο ομάδων;

Τι εννοείς

Απλά σε έχασα εδώ μωρέ :stuck_out_tongue:

Α εννοούσα ότι με βάση τα σχόλια που γράφετε συνήθως μετά από τους αγώνες (όχι ότι τα παίρνω και μετρητοίς :sweat_smile:) η δεύτερη ομάδα (η δικιά σου) φαίνεται να είχε πολύ δυνατό ρόστερ, οπότε ο Λούπιν πρέπει να έκανε τεράστια εμφάνιση αν και ομολογώ ότι δεν ξέρω και πως παίζουν όλοι οι άλλοι, προφανώς και οι 5 τους πρέπει να είναι τίμιοι μπιστες.

1 Like

Τι να πούμε και μεις που είμαστε παιδιά του Πολυτεχνείου… :grinning:

2 Likes

@MegadethaS έχει πουλήσει την ψυχή του στο διάβολο μην τον ακούτε σπάνια βλέπεις σχεδόν 50αρη με τέτοια αθλητικοτητα

4 Likes

Θα λέγε κάνεις ότι είναι τανκ στο γήπεδο δηλαδή…

1 Like

Σεμιναριακά τελειώματα με αριστερό λέη απ.

4 Likes

Το τανκ είναι ο Παργαλατσος.

1 Like