Μπασκετοφατσες του rocking

Αν αφαιρέσεις την προθέρμανση και την ανάπαυλα, κάπου 70 λεπτά παίζουμε και εμείς όταν δεν κάνουμε παράτα! Join us μανμου

Έχοντας καταφέρει να πάθω θλάση ωμου παίζοντας μπιλιάρδο (πριν 20 χρόνια μάλιστα!), νομίζω ότι θα αρνηθώ ευγενικά :rofl:

1 Like

Μέσα και εγώ, κατά προτίμηση είτε 19.00 είτε 20.30.

4 Likes

Πρεμιέρα δεν χάνεται μέσα για 19.00

4 Likes

Γυρνάω Σάββατο βράδυ, με μια μικρή επιφύλαξη μέσα κ εγώ για Κυριακή -όχι αργά όμως, 7 ιδανικά

5 Likes

Είδα κάτι ποστς @ktn αλλά όχι εδώ, γιατί τέτοιο κοκοκό;

1 Like

Το πνεύμα είναι πρόθυμο αλλά υπάρχει πιθανότητα να βρίσκομαι εκτός λεκανοπεδίου, θα επανέλθω μέσα στη βδομάδα!

3 Likes

_hoops

@RiderToUtopia κάνε τα ψιψιψόνια σου με τις συμμετοχές, τα tags, τα ΝΑΙ, τα ΟΧΙ κτλ και εγώ θα επανέλθω αν χρειαστεί για επιθετικό bullying marketing

4 Likes

Εκτός εγώ, το αναφέρω και εδώ τυπικά.

Θα σας σκέφτομαι όμως.

Ίσως βοηθήσει για να σταυρώσετε κανά σουτ :stuck_out_tongue:

Καλή πρεμιέρα ρε!

2 Likes

SEASON PREMIERE ΜΠΙΣΤ WARS - 2023/2024

Ηδη κλεισμενο απο Μπιστικαλ Μπιστ για Κυριακη 27/8 19.00 Eurohoops Κηφισια.

Το διπλο ειναι ακομα διαθεσιμο, 2 μπιστες και γιναμε.

ΔΕ ΛΙΣΤ ΟΦ ΤΗΕ ΜΠΙΣΤ

@Lupin ΝΑΙ
@eviL ΝΑΙ
@RiderToUtopia ΝΑΙ
@Martian ΝΑΙ
@ChrisP ΝΑΙ
@Ktn ΝΑΙ
@apostolisza8 ΟΧΙ
@Kastroman
@JoHNNyB
@MrBeast
@Moonchild92
@Pantelis79
@dude
@The_Black_League ΝΑΙ
@Outshined
@kbil
@morgoth
@potofgold
@MegadethaS ΝΑΙ
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 7
The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Hector the Hitman , Pokerface, Yofst, John the rock

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
plex27 samis Giasonas osfp7 QuintomScenario

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον
bostonflesh St_Anger

1 Like

Παμε γερα οι συνηθεις υποπτοι, εκτος αν ειστε ακομα διακοπες

4 Likes

Μέσα κι εγώ για την πρεμιέρα.

5 Likes

Να γίνει καθαρό ΝΑΙ και για μένα, παρακαλώ!

4 Likes

Πάρτε ρε σεις το παλικάρι για κανα μπιστιγμα (σικ) μπας και μείνει κανα κλαδί όρθιο στη χώρα να πουμε

3 Likes

Άρτι αφιχθείς, δηλώνω κι εγώ παρουσία για το μεγάλο ντερλίκ…εεε μπίστηγμα.

3 Likes

μλκες άλλος ένας για διπλό - τί γίνεται!?

2 Likes

Έλα, μην ντρέπεστε :exclamation:

2 Likes

Βρέθηκε δέκατος (John the Rock).

Πάρτε τηλέφωνο (@ChrisP) να μας κρατήσουν ολάκερο το γήπεδο για διπλάκι.

1 Like

Βρήκα τον δέκατο, πήρα (και) τηλέφωνο, το κράτησαν ολόκληρο το γήπεδο.

Διπλό πρεμιέρας, λοιπόν.

5 Likes

Μπασκετοφατσες του ροκινγκ…σας παρακολουθω,σας ζηλευω (με την πολυ καλη εννοια) και σας χαιρομαι…και εξηγουμαι…

Τετοιες μερες πριν δυο χρονια χτυπησα στο μπασκετακι σοβαρα το ηδη χειρουργημενο χερι με αποτελεσμα να μεινω εκτος 1,5 χρονο και κατι απο το τοπι,με αποτελεσμα στην πρωινη (χειρονακτικη) εργασια μου να εργαζομαι με το αριστερο και το δεξι απλα να βοηθαει…επισης δυσκολα μου γινανε και τα κιθαριστικα (διαθεση,μαθηματα κιθαρας κτλ)…

Τωρα πανε αυτα περασανε,κουσουρια εμειναν,να προστεθουν στα ρομποκοπικα πλεον χερια μου…αλλα στο μυαλο μου ειναι παρελθον,επιτελους απο μεσα Απριλιου του 23 ξεκινησα δειλα (οχι και τοσο…δηλαδη δεν προσεχω οσο θα επρεπε…) να πιανω μπαλα και να τουβλιζω και παλι στα οξω γηπεδακια,περιττο να πω οτι περιμενα πως και πως αυτη τη στιγμη,να κανω παλι το χαβαλε,την ολη φαση…ε και να γινει και ολιγον τι αθληση,και οσο σας διαβαζα ελεγα ,αντε μπραβο ,αντε αντε παμε…αντε να πιασω και εγω μπαλα λιγο να καβλαντησω…

Φτιαχτηκε και στο μπαμ μια ομαδα fast food ,παιξαμε στο 3χ3 στη Συρο (φωτο παρακατω),αποκλειστηκαμε στους 8 για λιγο και ολα καλα…οπως εχετε καταλαβει οι περισσοτεροι,νομιζω (αν και δεν γραφω συχνα ) δεν μενω στο κλεινον αστυ,ομως εχω μαρκαρει κοντα στα Χριστουγεννα να ερθω προς τα εκει…θα ηταν χαρα μου να τουβλομπιστηξω μαζι σας,αν ταιριαξουν οι ημερομηνιες,να γνωριστουμε κιολας…οποτε καλα double triple σας ευχομαι :wink: τιποτα λιγοτερο και πανω απο ολα να εχουμε υγεια(ψυχικη ,σωματικη) …οποτε i count you in εως εκεινη την ωρα,οτι θα με υποδεχτειτε / ανεχτειτε στο τουβλισμα ,με το καλο ,καλη συνεχεια το λοιπον και σας παρακολουθω με ευχαριστηση :muscle:

Α ναι,αν ταιριαξει τοτε με το καλο και παιχτει διπλο…ειναι challenge,θα προσπαθησω να μην καπνισω πολυ την προηγουμενη μερα,να μην εχω πιει,να κοιμηθω νωρις και ολα τα καλα,μια πασα και μια αμυνα θα την βγαλω αδερφε… :grinning:

13 Likes