Έχετε ερωτευτεί άτομο από το rocking;

Προσωπικά ΟΧΙ με την στενή έννοια του όρου, αλλά ΝΑΙ με την ευρεία…

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Τον Ανχόλι Μάρτιρ.

Μπά! Αλλα κέρδισα φίλους!

Με εχει συνεπαρει ο χαρακτρας και η λαμπρη προσωπικοτητα του Αντρεα… Αngel_In_Black Rulez :love, dove, saiks, saiks, tsigaro, nero, saiks, saiks:

To τσιγάρο και το νερό ενδιάμεσα θα τα πληρώσεις μόνη σου…

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Εγώ βλέπω κάτι παλικαράκια σαν τον Angel_In_Black και τον Telisvas…κι έχω αρχίσει να ερωτεύομαι τον εαυτό μου!!! :lol: :lol:
Γαμώ τα παιδιά είμαι !!! 8) :wink: :lol: :lol: :lol:

Οντόπικ, ουί.

Ε και αφου εισαι φιλος με το Σακη το μπασκεμπολιστα, ο λογος σου εχει βαρυτητα :stuck_out_tongue:

Ποιον ?

Δεν ξέρω τι μ’έχει πιάσει τελευταία και γουστάρω να σου τη λέω!! :lol: :lol: :lol:
Λες να έπεσα στον έρωτά σου ?? :oops: :oops:

Σοβαρά τώρα, από άντρες έχω συμπαθήσει τον Angel γιατί είναι χύμα τύπος χωρίς ίχνος διπλωματίας και τον Dreamdancer γιατί ταιριάζουν οι απόψεις μας.
Από γυναίκες την Azza και την Snuffleva, γιατί μ’αρέσει ο τρόπος που σκέφτονται και οι απόψεις που εκφράζανε σ’ένα “σοβαρό” topic που συναντηθήκαμε! :wink:

Ερωτευμένος είμαι μόνο με τον Sirjim γιατί κι οι δύο θέλουμε να καθαιρέσουμε τον Φραγκο!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Thnx εισαι απο τους λιγους που μου το εχουν πει αυτο , για το χυμα δλδ … οντως δεν μπορω να ειμαι διπλωματης , ειναι και κακο και καλο , κακο γιατι με παρεξηγουν ευκολα , καλο γιατι δεν το παιζω . Δεν μπορω να κανω αυτο που κανει ο Τελης π.χ να τα εχει καλα με ολους … η μου καθεται η δεν μοπυ καθεται αλλα το δειχνω κιολας .
Ελα απο texas να τα πουμε καμμια Δευτερα , μιλαμε θα ριξουμε πολυ γελιο .

Αν βαλει αυτα που εβαλε τη προηγουμενη Δευτερα , τοτε θα παρεις πισω αυτο που μολις ειπες . χαχαχαχα

Αυτό δεν σημαίνει ότι συμφωνώ μαζί σου, απλά μ’αρέσει γιατί ξέρω ποιόν έχω απέναντί μου! Έτσι είμαι κι εγώ άλλωστε, ίσως στο πιό …“ευγενικό” από σένα! :lol:

Ρε φίλε θέλω να έρθω στο Texas αλλά αυτό το “Δευτέρα” με τον Σειρινάκη να παίζει μουσική θα μου γαμήσει την ψυχολογία!! Καμμιά Παρασκευή θέλω να πάω. Θα τα πούμε κάποια στιγμή πάντως…βλέπε rockwave!

Το θεμα δεν ειναι αν συμφωνεις με καποιου αλλου τις αποψεις … π.χ περι μουσικης δεν ειναι δυνατον να συμφωνω με ολο τον κοσμο , ουτε π.χ να κανω αυτο που κανει ο Τελης … π.χ βαφτιζει οτι ΜETAL του αρεσει ποζεραδικο η οτι ειναι οπαδοι των Εurope.
Στη τελικη ο καθενας εχει τα ακουσματα του και τις αδυναμιες του … αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να κανουμε πλακα . Το οτι εσενα σ’αρεσουν π.χ οι Metallica δεν μπορω να σε καταδικασω αλλα μπορω να συμπασχω μαζι στον πονο σου για αυτην σου την επιλογη …χαχαχ αχ αχ αχαχαχαχαχ χαχαχαχαχαχαχα

Τωρα οσο αφορα τη Δευτερα , που να ακουσεις το Σακη να βαζει μουσικη … απο Βelinda Carlise , Mr.Mister κλπ κλπ , αφου δεν πιστευα στα αυτια μου , με γνωμονα αυτα που εβαζε … τοτε ο Σειρηνακης εκεινη την μερα εβαζε Ηeavy Metal . χαχαχαχ
Ασε που ειχαμε παει Σαββατο στο Texas που εβαζε μουσικη ο Σπυρος και απο Μetal που επαιζε τον καναμε 3 ατομα να το γυρισει στο Ηard Rock … !!!
Tελικα οποια μερα και να παμε το χαλαμε χιχιχιιχιχιχι

Προφανώς δεν έχεις καθρέφτη σπίτι σου… Αγόρασε έναν και έλα μετά να μας ερωτευτείς…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Πέρα από την πλάκα απαντήσεις στην ουσία του topic δεν έχω διαβάσει μέχρι στιγμής…

Οκ μιλαω τοτε σοβαρα …

ΟΧΙ. Δεν εχω ερωτευτει καποια απο εδω μεσα … και δλδ τι να ερωτευτω αυτα που γραφονται μεσα στο Φορουμ ? χωρις να θελω να προσβαλω καποιον με αυτο που λεω.

Οχι πως δεν μου εχει τυχει να κανω σχεση που η γνωριμια μας εγινε μεσω του ιντερνετ και η οποια ηταν η πιο σημαντικη της ζωης μου … αλλα αυτο προεκυψε μετα απο καιρο και δεν εγινε μεσα απο εδω αλλα απο site που ηταν p2p και δεν ειχε καμμια σχεση αφου ετυχε να αγαπαμε και οι δυο την μουσικη . και μας ετυχε και κατεληξε εκει .

Δεν νομιζω οτι θα το ξανακανα … βεβαια δεν προκαταβαλω τιποτα για το μελλον γιατι μποτε μην λες ποτε.

Δηλαδη εφαγα μια ωραια χυλοπιτα εγω? Ενταξει Αντρεα. Ενταξει :cry:

  1. Kylla :oops:

:smiley: φιλάκια!!!

Μην κλαις μωρο μου , θα το συζητησουμε το πραγμα :wink: