Έχετε ερωτευτεί άτομο από το rocking;

Άστα μεγάλε…τα σκάτωσες! :lol: :lol:

Ποιά ουσία ρε Τέλη. 8O
Περιμένεις σοβαρές απαντήσεις σ’αυτό το topic? :?:
Είναι δυνατόν να ερωτευθείς μέσα σ’ένα forum??
Αυτό είναι άρρωστο!
Να σου τραβήξει κάποιος το ενδιαφέρον και να θελήσεις να τον γνωρίσεις προσωπικά, το καταλαβαίνω, αλλά να ερωτευθείς?
Ψιλοαδύνατο!!
:wink:

Ποιά ουσία ρε Τέλη. 8O
Περιμένεις σοβαρές απαντήσεις σ’αυτό το topic? :?:
Είναι δυνατόν να ερωτευθείς μέσα σ’ένα forum??
Αυτό είναι άρρωστο!
Να σου τραβήξει κάποιος το ενδιαφέρον και να θελήσεις να τον γνωρίσεις προσωπικά, το καταλαβαίνω, αλλά να ερωτευθείς?
Ψιλοαδύνατο!!
:wink:[/quote]

Δεν υπάρχουν συνταγές στον έρωτα… Μπορεί να σου τύχει παντού και με τον πιο παράξενο τρόπο…

Γαμησετα … πρεπει τελικα να μασαω παρα να μιλαω :oops:

Σωστα τα λες … !!! Συμφωνω 100 %

Ηell-en να σε συνατησω ρε παιδι μου , να κανουμε sex και αν τα βρουμε και σε αυτο σε παντρευομαι κιολας . :lol:

Σωστα τα λες … !!! Συμφωνω 100 % [/quote]

Ρε μπαμπαλουέττα για πες δημόσια που γνώρισες την κοπέλα που ερωτεύτηκες;

Ναι, αλλά μην το παραγ@%$με!
Απ’την στιγμή που δεν υπάρχει οπτική επαφή, οι πιθανότητες είναι πολύ περιορισμένες!

Είσαι πρακτικός τύπος ρε κουφάλα! :wink: :lol:

Και μόνος σου το λές, πού “γνώρισε” την κοπέλα που ερωτεύτηκε!
Μέχρι εκεί μπορεί να φτάσει ένα forum, απλά να σε κάνει να ξεχωρίσεις κάποιο άτομο παραπάνω από κάποια άλλα και να σου δημιουργήσει την επιθυμία να το γνωρίσεις.

Τώρα βέβαια δεν ξέρω μήπως ο Αντρέας είναι τόσο προχωρημένος και είχε πλακωθεί στο cyber sex!!! :lol: :lol: :lol:

Σωστα τα λες … !!! Συμφωνω 100 % [/quote]

Ρε μπαμπαλουέττα για πες δημόσια που γνώρισες την κοπέλα που ερωτεύτηκες;[/quote]

Το ειπα ρε λαλακα , δεν το εκρυτην κοπελα που ερωτευτηκα και εμεινα 1 χρονο και κατι μαζι της την γνωρισα στο Filetopia , γιατι εκεινη την περιοδο πριν απο 2 χρονια οι μοναδικοι Ελληνες στο site αυτο ειμασταν αυτη και εγω . Μιλαγαμε για μουσικη στην αρχη και μετα απο 2,5 μηνες μας βγηκε . Και δεν το εκρυψα ποτε μου , και εχω δηλωσει κιολας οτι αν ειναι να παντρευτω ποτε στη ζωη μου , θα ηθελα μονο αυτην.

Δεν χρειάζεται ν’ απαντήσω… Με επιβεβαιώσατε πλήρως… Όταν λέω “έχετε ερωτευτεί από το rocking;” δεν εννοώ είδα το avatar της azza διάβασα 5 post της και την ερωτεύτηκα…

Ε΄πώς στο διάολο να ερωτευθείς??? :x
Τι άλλες εικόνες έχεις μέσα σ’ένα forum? Το avatar και τα post του καθενός.
Το avatar είναι κάτι ψεύτικο, συνεπώς σου μένει μόνο η εντύπωση που σου αφήνει ο άλλος με τα post του.
Δεν χωράει το μυαλό μου ότι μπορεί να συμβεί κάτι άλλο! :oops:

Τι εννοείς όταν λες ότι σας βγήκε ρε Αντρέα? Ερωτεύθηκες ή σου τράβηξε τόσο πολύ την προσοχή που θέλησες και επεδίωξες να την συναντήσεις?

Αφου μιλαγαμε εκει μεσα για ενα διαστημα , αρχισαμε να μιλαμε στο τηλ. και me sms , καποια στιγμη , ειχαμε αλλαξει φωτο και τετοια , σκεφτομασταν συνεχεια ο ενας τον αλλο σε σημειο εξαρτησης. και ειπαμε δεν παει αλλο πρεπει να συναντηθουμε , ετσι που λες ταξιδεψα 600 χλμ …και μολις την ειδα real ειπα οτι με αυτην την γυναικα θελω να ζησω ολη μου την ζωη.

Οποτε ειχα οπτικη επαφη απο τις φωτο που μου ειχε στειλει .

Βτw οταν την γνωρισα και μεχρι πριν την συναντησω ειχα σχεση την οποια την σουταρα .

Και? Τι απέγινε? Εχω συγκινηθεί…

Τι απεγινε ? Μειναμε ενα χρονο μαζι και χωρισαμε γιατι μπηκαν πολλα λογια απο “δικα της” ατομα . Τεσπα ετσι ειναι αυτα . Ασε που μου μεινανε επιτελους και λεφτα … ειχαμε κανει πλουσιους ΟΣΕ , ΟΤΕ , Cosmote , Telestet , Aegean , Oλυμπιακη κλπ κλπ κλπ.

Κλαψε με την ησυχια σου τωρα :lol:

Σ κέφτηκες όμως μήπως τελικά δεν είναι η γυναίκα της ζωής σου? Θα άφηνε η γυναίκα της ζωής σου να μπούν λόγια ή θα έδινε της μάχες της?

[quote=“amxm”]

Σ κέφτηκες όμως μήπως τελικά δεν είναι η γυναίκα της ζωής σου? Θα άφηνε η γυναίκα της ζωής σου να μπούν λόγια ή θα έδινε της μάχες της?[/quote]

Καθε φορα , σχεδον καθε μερα εδινε τις μαχες της , τελος παντων δεν θελω να τα θυμαμαι , γιατι και εγω αντι να προσπαθησω ειχα τσιτωσει τοσο ασχημα που ουρλιαζα … πρωτη φορα εχασα την ψυχραιμια μου και εκτεθηκα σε τριτους . Αυτο το πληρωσα ακριβα.

Παλιοζωή, τα λάθη είναι προς γνώσην και συμόρφωσην!!!

Στανταρτ λεμε .!!! Παντως απο αυτην την σχεση , πρωτη φορα στη ζωη μου ξεκαθαρισα πλεον και απαιτω πραγματα για μενα , που μεχρι τοτε απλως δεν τα ηξερα . Και να προσφερω δλδ μην παρεξηγηθουμε .

Είναι εξεζητημένη η περίπτωσή σου, δεν μπορείς να την πάρεις σαν γνώμονα.
Έτσι, όμως, μπορώ να δεχτώ ότι παίζει να ερωτευθείς κάποιον μέσα σ’ένα forum. :?

…αν κι εγώ (ως σεσημασμένο αγύριστο κεφάλι) την εμπειρία του Angel την κατατάσω στην κατηγορία “Γνωριμίες Μέσω Forum”! 8)

Μα ειμαι εξεζητημενο ατομο … γεννηθηκα και εσπασε το καλουπι !!!

Δεν ειναι δυνατον αυτο που λες , να ερετευθεις καποιον μεσα απο ενα forum , το πιο σωστο ειναι οτι μπορει να γνωρισεις καποιον που μπορει αργοτερα και μετα απο επαφη να γινει ο ερωτας της ζωης σου . Δλδ οταν γνωριστικα με την πρωην δεν μου πηγαινε καν το μυαλο οτι θα συνεβαινε αυτο μετα απο καποιο διαστημα … λογω της αποστασης , λογω του οτι εγω ημουν με αλλη . Εχω γνωρισει στο Fιletopia στα 3,5 χρονια που ειμαι μεσα εκει ατομα που γνωριστηκαν , και παντρευτηκαν αργοτερα. Και δοξα το θεο ειναι μια χαρα παιδια.

Eχω απορια. Ξερετε αν υπαρχουν φορουμ που βασικος σκοπος ειναι η συνευρεση 2 ατομων και ο,τι προκυψει?

Μην πειτε κακια δεν το σκεφτομαι για μενα. Ρωταω επειδη δεν εχω δει ακομα κατι τετοιο, περιεργεια.

Αντρεα πολυ ωραια η ιστορια-αμαρτια σου. Με συγκινησες παλικαρι μου. Κλαψ, σνιφ, λυγμ… :cry:

Το www.rocking.gr …

E καταλαβαινεις τωρα οτι πρεπει να με παρηγορησεις λεμε και να με κανεις να ξεχασω :wink: