Έχετε ερωτευτεί άτομο από το rocking;

χαχαχα!λολ! Τι παιδι εισαι εσυ ρε?:lol: :lol: :lol:

Εισαι μακρι ατωρα αλλα οταν ανεβεις προσφερομαι και δεσμευομαι να σε περιποιηθω τα μαλα. Τετοιο κελεπουρι δεν το χανω εγω με τιποτες. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ειμαι παιδι ερωτευσιμο και ετοιμο για ολα λεμε :lol:

Παιδί??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Γιατι πειραζει που ειναι παιδι?Και τι παιδι ε?

[quote=“amxm”]

Παιδί??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Zηλιαρα … Ναι ρε εχω το παιδι μεσα μου , ασε που εχω και φωτο με τον Real Αι Βασιλη να ειμαστε αγκαλια :stuck_out_tongue:

Να υποθέσω ότι πολεμήσατε πλάι -πλάι τους Όθωμανούς τότε με την άλωση??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Μα τι κακιά που εισαι … δεν ειμαι και τοσο αρχαιος , τον Αι Βασιλη στην Λαπωνια λεω !!! Αμαν. :oops:

Κρατούσε ο Αντρέας αγκαλιά το βρέφος που έμελλε να γίνει Αγιος Βασίλης!!
Να δεις ένα γλέντι που είχε γίνει τότε στα γεννητούρια!
Μόνο που έγινε μία παρεξήγηση μεταξύ των καλεσμένων κι εξελήχθηκε σε μακελειό!
Δεν ξέρω αν έχεις διαβάσει για τη νύχτα του Αγίου Βαρθολομαίου…!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: χαχαχαχαχ εισαι θεος αλλα πεφτεις εξω εξελιχθηκε σε Σοδομα και Γομορα.

[quote="“Angel_In_Black”"]

Δεν τον αναγνωρίζω τον κύριο, είναι ξενόφερτος ο επιμένων ελληνικά (που έλεγε και μια παλαιά διαφήμιση κατά των εισαγώμενων-αυτή στάνταρ τη θυμάσαι…ε???)

Kαλα δεν πειραζει εγω τον αναγνωρισα αμεσως παντως χαχαχ . Μην γινομαστε εθνιστες ετσι και αλλοιως με την Εοκ ολοι μια χωρα γιναμε !!! :lol:

Ti lete twra???

ego dilwnw erwteumenos me tin chk_chillin kai me ton Teli! Palia imoun kai me ton Angel In Black, alla otan ematha oti ston nipiagoio (prin dio tris m ines diladi, exi kanei tin idia xronia 5 fores!!) ) akouge SLAYER (vlepe allo topic), amesws xenerwsa asxima giati ekane ta malia tou san tou Kerry King, kai etsi epesa stin aggalia tou Teli pu exei kai malaki kilitsa!! Twra prospathei i chk_chillin na me apospasei kai mallon tha ta kataferei…
Kai ton Tommy goustara alla den mporese na ginei kati, giati i apostasi mexri tin Larrisa mas empodise na elpirwsoume ta oneira mas…

Esi Slekka ela sto TEXAS tin Deutera kai pros timin sou tha paixw MARDUK na sou ftiaxw kefali!!! xa…x.a…xa.x…

MARDUK !!! χαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol:
Τι είπες τώρα?! :lol: :lol: :lol:
Άμα μου τάξεις ότι θα είναι κι ο Φράγκος, θα κανονίσω να έρθω πάραυτα!! :wink:

afou einai pozeraki o Sakis (ex’ou kai to gnosto sinthima) kai erxete kathe deutera!

Εγω παντως ερωτευτικα τον angel in black μολις διαβασα την ιστορια του…Ασε συγκινηθηκα πολυ… :cry: :cry: :cry: Επισης ειμαι ερωτευμενη με το σκυλακι του unholy(η φωτο στο avatar…) :lol: :lol: :lol:
:wink:

<---------- 8)

Καλά άφησες τον Angel επειδή άκουγε SLAYER και φλερτάρεις τον Slekkas με MARDUK… Οποία πτώσις…

Καλά άφησες τον Angel επειδή άκουγε SLAYER και φλερτάρεις τον Slekkas με MARDUK… Οποία πτώσις…[/quote]

Καλά…με έχετε για μεγάλο “κάφρο” λέμε έτσι?? :roll:
Δεν ακούω MARDUK…για Slayer το συζητάμε! :wink:
Σήμερα πάντως, κάηκε το Texas, ίσως περάσω την Παρασκευή!

…κι αρκετά ασχολήθηκα με σας τους τριχωτούς, αφήστε με ν’απαντήσω στην Azza μήπως κι ανοίξει η τύχη μου!!

Azza…φιλάκια too !!! :lol: :lol: :lol:

Δεν είναι το σκυλάκι του στο avatar βρε… Ο ίδιος είναι!!! :twisted:

Δεν είναι το σκυλάκι του στο avatar βρε… Ο ίδιος είναι!!! :twisted:[/quote]

Ε,τοτε να υποθεσω πως ειμαι ερωτευμενη με τον unholy… :oops:
Μπααααα… :lol: :lol: :lol: