Έχετε ερωτευτεί άτομο από το rocking;

Γιατί; Μπορώ να σου εγγυηθώ πως θα αποτελέσει για σένα μία από τις πλέον αξέχαστες εμπειρίες κτηνοβασίας.

Ενδιαφερον ακουγεται… :wink:
o.k.!μαλλον βιαστικα να κρινω… :lol:

Μισή μερίδα είναι,τι να κάνει?

Ε θα παραγγείλουμε άλλη μισή.

ΟΧΙ…με όλες τις έννοιες … η “επικοινωνία” μέσω net δεν μπορεί με τίποτα να καλύψει την ανάγκη για “διαπροσωπική” - real επικοινωνία…να μιλάς με τον άλλο/η αλλά ταυτόχρονα να τον έχεις μπροστα σου και να τον βλέπεις…Βέβαια ποτέ δεν πρέπει να λες ποτέ… :roll:

Συμφωνώ κατά το ήμισι. Έχω κερδίσει πολλά από δω και πάνω από όλα πολύ καλούς φίλους! Το ότι ένα πρόσωπο σου κινεί το ενδιαφέρον είναι η αρχή για τα πάντα. Από 'κει και πέρα η εξέλιξη μπορεί να έχει οποιαδήποτε μορφή. Χίλιες φορές καλύτερα να εντυπωσιάζεσαι από κάποιον που σου εκθέτει τον τρόπο σκέψης του παρά την ωραία φάτσα του (όπως για παράδειγμα στα απέναντι τραπεζάκια της καφετέριας!) Ε, άμα εντυπωσιαστείς θα βγεις για καφέ και από τη στιγμή που θα περάσεις όμορφα μέσα και από αυτή την εξίσου σημαντική φάση όλα γίνονται…
On topic: Με μεγάλη περηφάνεια δηλώνω απερίφραστα ΝΑΙ! :smiley:

:smiley: φιλάκια!!![/quote]

x2 :smiley: (μου επιτρέπεις azza έτσι?)

:smiley: φιλάκια!!![/quote]

x2 :smiley: (μου επιτρέπεις azza έτσι?)[/quote]

Tα φιλιά μου κι εμένα συμπαθεστάτη…σε χάσαμε τον τελευταίο καιρό! :?:

Τι να κάνω η καψερή?! Ας όψεται η εξεταστική…Θα σας δω όμως στους Sabbath. Δε φαντάζομαι να λείπει κανείς!!! :roll:

Δεν τρελλαθήκαμε ακόμα!!! :lol:
Ο χαβαλές είναι ότι όλοι θα ειδωθούμε μεταξύ μας, αλλά σχεδόν κανείς δεν θα ξέρει ότι είμαστε εμείς!!! 8O 8O 8O :lol:

… 8O …ζωγράφισα πάλι!!! :roll:

Don’t be so sure! Μάλλον θα γνωριστούμε χωρίς να καταλάβουμε ποιός είναι ποιός! Θα μας κάνει την τιμή ο Ηλίας να μας δώσει σημείο συνάντησης…Ακούς Ηλία??
Πραγματικά όμως, τόσους γνωστούς που θα’χει ο καθένας εκεί μέσα, στο τέλος θα καταλήξουμε 25.000 άτομα παρέα!

Μόλις δείτε το πρώτο άτομο με μπλουζάκι Rocking.gr ορμήξτε του και θα σας οδηγήσει στους υπόλοιπους, χα χα. 8)

Μέχρι μπλουζάκια θα τυπώσεις ρε ΨΩΝΑΡΑ? Καλά, τα διαδικαστικά θα τα συζητήσουμε λεπτομερώς και τις προσεχείς ημέρες! Άντε-άντε, 9 μέρες ακόμα!!

περίπτερο???Δεν θα έχει περίπτερο το rocking???Μόνο μπλουζάκια??? Top models να τα διαφημίζουν τουλάχιστον? Μπαλόνια rocking? Μπύρες? (καλά ε? Είμαι γεμάτος προτάσεις…Τι θα γίνει με εκείνη την απάντηση για το rocking trivial? :stuck_out_tongue: )

Kαταρχην εχεις δαιβασει το τιτλο του τοπικ ? Λεει μεσα απο το rocking αν δεν απαταμαι ? Και αν θελεις λες και ποιον / ποιαν ? :wink:

Παίρνω λοιπόν το θάρρος και γνωρίζοντας όλες τις συνέπειες αυτής μου της πράξης
ομολογώ περίτρανα ότι έχω ερωτευθεί άτομο από το rocking και οτι είναι ο έρωτας της ζωής μου.
BLOODY ANGEL I LOVE YOU SO MUCH :frowning:

ΟΥΦ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ 'ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ

Μεγάλη μου αγάπη…τα αισθήματα είναι αμοιβαία [όχι σαν τα κεφάλαια]…χαίρομαι που επιτέλους παραδέχτηκες τον έρωτα σου …γιατί μπορούμε να προχωρήσουμε…τα κατάλληλα χαρτιά του γάμου[Τέλη εδώ θέλουμε κ την βοήθεια σου]…να γνωρίσεις τους δικούς μου κ πρέπει να σε πληροφορήσω πως δεν θα με πάρεις τζάμπα…έχω μεγάληηηη πρίκα!!!χαχαχαχαχαχα

Εγώ δεν θέλω προίκα μωρό μου εσένα θέλω τα λεφτά δεν κάνουν την ευτυχία! μετά την εξεταστική θα πάμε να γνωρίσω τα πεθερικά μου! και γρήγορα ο γάμος γιατι… :smiley: :smiley:

Αχ αχ με συγκινείς :cry: … Ο γάμος στην γνωστή μας Σουηδία!!! Τι λες?? Δεν θα ήταν ωραίο μέρος κ για μήνα του μέλιτος? εσύ θα διαβάζεις κ γω θα σε περιποιούμε!!!

Ενδεχομένως :idea:

Για να δούμε…