Rockwave 08: Manu Chao, Patti Smith, Schooligans - 10/7/08

[SIZE=“3”]~~~~ moderators report ~~~~[/SIZE]

στο εξής εδώ θα μιλάμε μόνο για την μέρα του Manu Chao

υπενθυμίζω

3η Μέρα: Πέμπτη 10 Ιουλίου
-Terra Stage-
Manu Chao
Patti Smith
-Vibe Stage-
Schooligans

Τιμές εισιτηρίων:
Από 7 έως 30 Απριλίου: 25 Ευρώ
Από 1η Μαΐου έως 28 Ιουνίου: 30 Ευρώ
Από 29 Ιουνίου έως τη μέρα του Festival: 40 Ευρώ

Για μένα, μακράν η μέρα που θα περάσω καλύτερα από όλες τις άλλες μέρες του RW. Θα χαρώ να φέρουν κι άλλους σε αυτή τη μέρα, αλλά ήδη ξέρω πως θα εκστασιαστώ με την Patti (και ας την έχω δει κάμποσες φορές ακόμα) και είμαι βέβαιος πως με Manu Chao, θα χορεύω ασταμάτητα! Άντε! δεν περνάνε οι μέρες! :stuck_out_tongue:

και το εισιτηριάκι δεν υπάρχει ε:D

Εγω δεν εχω δει ουτε Patti, ουτε Many Chao οπως και για μενα ειναι σουπερ αναμενομενη μερα.

Εγω πεταω απο την χαρα μου, οπως εχω ξαναδηλωσει. 100% η συναυλια του Μανου θα ειναι η συναυλια του Ροκγουειβ αν οχι της χρονιας 8)
Can’t wait!!!

Εγώ πετάω απ’τη χαρά μου όπως έχω ξαναδηλώσει.
100% η συναυλία του Μανού θα είναι αυτή με τις περισσότερες ντομάτες στο Ροκγουεϊβ,αν όχι της χρονιάς8)
Can’t wait to throw as more tomatos to the performer as it gets!!!

Noμιζω οτι μπορεις και πρεπει να εκφραζεσαι καλυτερα. Ειδικα αν δεν σ’ αρεσει.

ο Μανου θα τα σπασει !!! .-

Ένδοξο ελληνικό κοινό, που οτιδήποτε δε γουστάρει το αντιμετωπίζει σας οπαδός σε γήπεδο. Δε κρατάς τις ντομάτες για καμιά σαλάτα, καλό κάνει.

Manu Chao θα ναι σούπερ, κρίνοντας και απο τα λαιβ που έχω ακούσει… Θα περάσουμε τέλεια, δε το συζητάω.

Όσο αφορά την φοβερή και τρομερή Patti, την είχα δει τον Οκτώβριο που είχε έρθει και μπορώ να πω πως οι συναυλίες της είναι εγγύηση, και η ίδια απλά ένας μύθος. 8)

ΠΕΣΤΑ!!!

γτπ…
και δεν εννοοω την ημερα αυτη του φεστ οπου θελω να παω με τα 1000…

Rockwave08 ManuChao Day

Patti Smith Day θα ελεγα… και λογω ιστοριας και ποιοτητας

και γαμω τα ονοματα και γαμω τις τιμες με25 ευρω σημερα το πολυ να δεις τους parkway drive στο αντεργορλντ και μεις θα δουμε τοσα ονοματα…

Ο Manu Chao δεν είναι ένας ξεπλένης ψευτοεπαναστάτης που μοιάζει με ψηφοφόρο του Συνασπισμού; Αυτόν θα πάτε να δείτε;;!!:smiley:

Ναι αυτον.
Θα εχουμε και φυλλαδια του ΣΥΡΙΖΑ. Να σου κρατησω ενα?

Βάλτα ΣΥΡΙΖΑ εκεί που ξέρεις.

Ωχ.
Καταλαβα.

Lack of sex.

Ελα Manu Chao, θα σου φτιαξει το το κεφι…

Γιατί ψάχνεται γκόμενο; Αντε και στο gay parade (με την χορηγεία του ΣΥΡΙΖΑ και επίτιμο καλεσμένο τον ManuChao).

επί του θέματος και όμορφα:)

ο τυπας μετραει απιστευτα.θελω να ειμαι εκει οπωσδηποτε