Rockwave 08: Manu Chao, Patti Smith, Schooligans - 10/7/08

Σήμερα από το ticket house, πήρα το Νο 3006…

Νομίζω πως τελικά αυτή η μέρα, μάλλον άρεσε πολύ στον κόσμο…

Και γω σημερα ticket house το νουμερο 3037 !!!

τα τριημερα θα ισχυουν μεχρι και την μερα της συναυλιας ή κανω λαθος…?

i need confirmation over here…

same μην είναι μόνο μέχρι το τέλος του μήνα …

τελικα ρωτησα σημερα και μου ειπαν οτι το τριημερο ισχυει μεχρι 31 μαιου…

αρα εχουμε καιρο ακομα… 8)

Kαλό αυτό γιατί τότε λογικά θα έχουν ανακοινωθεί και τα υπόλοιπα ονόματα…:smiley:

που κανονικα θα πρεπε να χουν ανακοινωθει ηδη αλλα τελοσπαντων…

τα φθηνα εισιτηρια ειναι μεχρι 30 απριλιου…ποτε θα τα ανακοινωσουν? αν και εχω παρει τικετ για αυτη τη μερα

Και ο αριθμος αυτου… 5170. Γεια μας!8)

5314 για μένα. :slight_smile:

Αναμετάδοση:
[I]
To Τerra Vibe Park είναι ένα πανέμορφο φυσικό θεματικό πάρκο, ένα από τα καλύτερα στην Ευρώπη !
Την χρονιά που διανύουμε ( την πέμπτη στη σειρά από την ίδρυση του ) οι βελτιώσεις στον τομέα της ανάπλασης του περιβάλοντα χώρου και της εξυπηρέτησης του κοινού είναι τεράστιες ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΕΑ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ

Μέχρι σήμερα έχει φιλοξενήσει στη σκηνή του τους Duran Duran, Sting, Guns N Roses, Depeche Mode, Moby και δεκάδες άλλους !
Φέτος θα απολάυσουμε εκεί την Kylie, τους Κiss, τους Iron Maiden τον Manu Chao και πολλά ακόμη ονόματα !

LOCATION

Α) ACCESS

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΤERRA VIBE

To Τerra Vibe βρίσκεται στη Μαλακάσα, στο 37ο km Αθηνών-Λαμίας με κεντρική είσοδο στον παράδρομο της Εθνικής Οδού στο ρεύμα προς Λαμία

ΟΔΙΚΩΣ
Η οδική σήμανση στην Εθνική Οδό θα σας οδηγήσει προς τον Κόμβο Μαλακάσας και το TERRA VIBE! Αν κρίνετε ότι μόνο το αυτοκίνητό σας μπορεί να σας εξυπηρετήσει, τότε μοιραστείτε τη διαδρομή με τους φίλους σας. Πινακίδες με την ένδειξη Terra Vibe υπάρχουν σε κομβικά σημεία για τη διευκόλυνσή σας.
Ερχόμενοι από την Αθήνα προσεγγίστε την περιοχή από τον κόμβο Μαρκόπουλου (πρώτη έξοδος δεξιά μετά τα διόδια Αφιδνών). Σας προτείνουμε, μπαίνοντας στο παράδρομο της εθνικής, να παρκάρετε τα αυτοκίνητά σας με φορά προς την Αθήνα. Με αυτό το τρόπο θα μπορέσουμε να πετύχουμε καλύτερη ροή της κυκλοφορίας μετά το τέλος των εκδηλώσεων.
Αν έρχεστε από Λαμία, η έξοδος της Μαλακάσας είναι η σωστή επιλογή.

ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ-SUNWAYS TRAVEL

Για το πρόγραμμα δρομολογίων, το κόστος για το εισιτήριο των λεωφορείων (με επιστροφή στην Αθήνα) και πληροφορίες για την διάθεση των εισιτηρίων παρακαλούμε απευθυνθείτε στο πρακτορείο “Sunways” τηλ. 210-3234513 Θα υπάρξουν αφετηρίες τόσο από το κέντρο της Αθήνας ( Σταθμός Λαρίσης ) όσο και από τη Γλυφάδα και την Κηφισιά.

Ο.Σ.Ε.
(τηλ. Πληροφοριών Ο.Σ.Ε.: 210-5297.777)
Στάση: Σταθμός Σφενδάλη, Μαλακάσα Αττικής.
Οι αναχωρήσεις των τρένων γίνονται καθημερινά από το σταθμό Λαρίσης, τον Πειραιά και από την Θεσσαλονίκη για ορισμένα δρομολόγια

K.T.E.Λ.
(τηλ. Πληροφοριών Κ.Τ.Ε.Λ.: 210-8843.250 )
Όλα τα δρομολόγια αναχωρούν από το Πεδίο του Άρεως.

Γενικές πληροφορίες δρομολογίων Ο.Σ.Ε και Κ.Τ.Ε.Λ. για όλη την Ελλάδα δίνονται και από το 1440.

Β) PARKING

Nέοι και περισσότεροι χώροι parking επιδεικνύονται με ειδική σήμανση.

Φτάνοντας στην περιοχή , ακολουθείστε τις οδηγίες των σημάτων και του ειδικού προσωπικού που θα βρίσκεται εκεί για την εξυπηρέτησή σας.
Ειδικότερα μάλιστα για κάθε 3 αγοραστές εισιτηρίων premium τιμών εισιτηρίων ( Pl1 ) θα υπάρχει δυνατότητα parking σε περιοχή ακριβώς δίπλα στο χώρο .[/I]

Ρε, τι τρόμπες είναι αυτοί στην Didi; Πήγε σήμερα η αδερφή μου να πάρει εισιτήριο και είχαν εξαντληθεί αυτά των 25 euro, λέει. Τελικά, μούφες το “μέχρι 30/4”…

Δεν είχα πει κακή κουβέντα για την εταιρία μέχρι τώρα, αλλά μου φαίνεται θα ξεκινήσω… Απαράδεκτοι… Επαγγελματίες σου λέει μετά…

αφου θα παιξουν και οι schooligans, το εισητηριο θα επρεπε να ειχε 15ευρω το πολυ…

ναι οι παλιοαλητες πουλησαν ολα τα εισητηρια επρεπε να μας φυλαξουν μερικα,παντως και εγω εστειλα τον αδερφο μου αρα 30 ρακι στο νερο

Υπάρχει ένα για πούλημα…
Αν θες,στείλε μου πμ.

ναι ρε ναι ρε πηγε ο αδερφος μου και μου πηρε εισητηριο’

τελειωσαν τα 25 πηρα 30 αρι και το νουμερο αυτου
…462

Μονοι τους ισως. Αλλα ειναι και τα ονοματα.

Μόνοι τους 15 ??? Μη σου πω 15 θα πρεπε να μας δώσουν για να τους δούμε,όχι και να πληρώσουμε.

Γειά σου ρε Ελληνάρα!

Σοβαρά,από που κι ως που rockwave ? Το schoolwave δεν τους κάνει ?

Επειδή προφανώς δεν έχετε πάρει πρέφα τι συγκροτηματάρες εμφανίζονται στα Schoolwave αφήστε το καλύτερα. Τουλάχιστον δίνονται ευκαιρίες σε παιδιά να δείξουν την αξία τους.