Rockwave 08: Offspring, Siouxsie, Deus, Gossip, Marky Ramone, Flogging Molly - 8/7/08

[SIZE=“3”]~~~~ moderators report ~~~~[/SIZE]

στο εξής εδώ θα μιλάμε μόνο για την μέρα των offspring

υπενθυμίζω

1η Μέρα: Τρίτη 8 Ιουλίου
-Terra Stage-
The Offspring
Siouxsie
Deus
The Gossip
-Vibe Stage-
Marky Ramone
Flogging Molly

Τιμές εισιτηρίων:
Από 7 έως 30 Απριλίου: 45 Ευρώ
Από 1η Μαΐου έως 28 Ιουνίου: 50 Ευρώ
Από 29 Ιουνίου έως τη μέρα του Festival: 60 Ευρώ

Η μέρα δεν είναι των Offspring, η μέρα είναι των Flogging Molly χε χε χε :smiley:

Η μέρα είναι των dEUS ρεεεε! Αυτοί δεν είναι; Ή κάνω λάθος; :S

διλημματα διλημματα…να παω απο τι; 11 να πιασω καγκελο, να χασω ramone και flogging molly που αγαπω, ή να τα χαρω ολα και να διακινδυνευσω να μην δω τπτ? αλι και τρισαλι :stuck_out_tongue:

Εγω λεω να τα δεις ολα παντως.

πω πω παιδιά…δεν ξέρω και εγώ τι να κάνω…από αυτή τη μέρα μόνο τους Offspring ξέρω και μου αρέσουν τρελά…μάλλον θα πάω από τις 11(ευτυχώς έχω σπίτι να μέινω στη μαλακάσα αλλιώς τα πράγματα θα ήταν πολύ δύσκολα)…:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Πολύ θαμένο δεν είναι το topic ? Τι έγινε,δεν πάει κανένας offspring ? αριθμός 0846

Eίναι η μέρα που θα πάω σίγουρα…για τις άλλες βλέπουμε ίσως πάρω τριήμερο θα δώ…Ramones θα είναι καλή φάση…Deus μου ακούγονται αδιάφοροι αλλά υποφέρονται…Siouxsie not my cup of tea αν και έχει τον σεβασμό μου…Βασικά για Flogging molly k Offspring πάω:)

Βγάλτε τους Gossip απο το line up ρεεε όταν ενοουμε ότι θέλουμε ονόματα μεγάλου μεγέθους δεν έννουμε να φέρετε την χοντρή που πιάνει όλη τη σκηνή:p

Πως με βλεπω να τρεχω και σε αυτη την μερα. Ολα για την φιλια! Δεν θα με χαλαγε ειναι πολυ “γιουχου” φαση (αμα ξερει να μιλαει ο ανθρωπος…:Ρ).

Εγω παλι μονο σε αυτη τη μερα θα παω αλλα θα παρω αργοτερα εισητηριο…Την 2η μερα θα τη δω σχεδον ολη στο graspop και η 3η δεν με ενδιαφερει…

Και παλι μονο για Offspring θα παω και Marky Ramone βεβαια αλλα αυτον τον εχω ξαναδει τον Γεναρη…

Ρε σε έχω πατήσει :stuck_out_tongue:

No 0369

Cu there

Τσίμπησα σήμερα εισιτήριο. Ενιαίο! Είναι γεγονός πως και οι τρεις μέρες παρουσιάζουν ενδιαφέρον για μένα. Λιγότερο παρουσίαζε η δεύτερη, αλλά είπα να πάρω τελικά και για τις τρεις… :slight_smile:

Όσο αφορά τη συγκεκριμένη μέρα, γουστάρω πολύ που θα δω Offspring, πωρώνομαι με Flogging Molly (ρε ψάχ’τε τους λίγο αν δε τους ξέρετε, μιλάμε για κέλτικο πανκ ένα πράγμα, είναι γαμάτοι!), είμαι περίεργος όσο αφορά τους Gossip (και την… χαρακτηριστική τους τραγουδίστρια), και χαίρομαι που θα δω μια μορφή της οποίας τις δουλειές στα '80ς σέβομαι απεριόριστα, τη Siouxsie… Α, και Marky Ramone δεν θα ναι άσχημα. Τους Deus δε τους έχω ψάξει ως τώρα.

Leviathan,εμένα με πειράζει που το εισιτήριο μου έχει μικρό αριθμό,αν και απ’ όσο ξέρω τα νούμερα δεν είναι ενδεικτικά για την προπώληση.

Από Flogging Molly ένα κομμάτι έχω ακούσει,και μ’ άρεσε πολύ.Offspring ντάξει ξέρουμε τι να περιμένουμε,Marky Ramone άκουσα πως όσοι είχανε πάει gagarin περάσανε πολύ καλά,για τους άλλους βλέπουμε.

dEUS!!!

Αναμετάδοση:
[I]
To Τerra Vibe Park είναι ένα πανέμορφο φυσικό θεματικό πάρκο, ένα από τα καλύτερα στην Ευρώπη !
Την χρονιά που διανύουμε ( την πέμπτη στη σειρά από την ίδρυση του ) οι βελτιώσεις στον τομέα της ανάπλασης του περιβάλοντα χώρου και της εξυπηρέτησης του κοινού είναι τεράστιες ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΕΑ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ

Μέχρι σήμερα έχει φιλοξενήσει στη σκηνή του τους Duran Duran, Sting, Guns N Roses, Depeche Mode, Moby και δεκάδες άλλους !
Φέτος θα απολάυσουμε εκεί την Kylie, τους Κiss, τους Iron Maiden τον Manu Chao και πολλά ακόμη ονόματα !

LOCATION

Α) ACCESS

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΤERRA VIBE

To Τerra Vibe βρίσκεται στη Μαλακάσα, στο 37ο km Αθηνών-Λαμίας με κεντρική είσοδο στον παράδρομο της Εθνικής Οδού στο ρεύμα προς Λαμία

ΟΔΙΚΩΣ
Η οδική σήμανση στην Εθνική Οδό θα σας οδηγήσει προς τον Κόμβο Μαλακάσας και το TERRA VIBE! Αν κρίνετε ότι μόνο το αυτοκίνητό σας μπορεί να σας εξυπηρετήσει, τότε μοιραστείτε τη διαδρομή με τους φίλους σας. Πινακίδες με την ένδειξη Terra Vibe υπάρχουν σε κομβικά σημεία για τη διευκόλυνσή σας.
Ερχόμενοι από την Αθήνα προσεγγίστε την περιοχή από τον κόμβο Μαρκόπουλου (πρώτη έξοδος δεξιά μετά τα διόδια Αφιδνών). Σας προτείνουμε, μπαίνοντας στο παράδρομο της εθνικής, να παρκάρετε τα αυτοκίνητά σας με φορά προς την Αθήνα. Με αυτό το τρόπο θα μπορέσουμε να πετύχουμε καλύτερη ροή της κυκλοφορίας μετά το τέλος των εκδηλώσεων.
Αν έρχεστε από Λαμία, η έξοδος της Μαλακάσας είναι η σωστή επιλογή.

ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ-SUNWAYS TRAVEL

Για το πρόγραμμα δρομολογίων, το κόστος για το εισιτήριο των λεωφορείων (με επιστροφή στην Αθήνα) και πληροφορίες για την διάθεση των εισιτηρίων παρακαλούμε απευθυνθείτε στο πρακτορείο “Sunways” τηλ. 210-3234513 Θα υπάρξουν αφετηρίες τόσο από το κέντρο της Αθήνας ( Σταθμός Λαρίσης ) όσο και από τη Γλυφάδα και την Κηφισιά.

Ο.Σ.Ε.
(τηλ. Πληροφοριών Ο.Σ.Ε.: 210-5297.777)
Στάση: Σταθμός Σφενδάλη, Μαλακάσα Αττικής.
Οι αναχωρήσεις των τρένων γίνονται καθημερινά από το σταθμό Λαρίσης, τον Πειραιά και από την Θεσσαλονίκη για ορισμένα δρομολόγια

K.T.E.Λ.
(τηλ. Πληροφοριών Κ.Τ.Ε.Λ.: 210-8843.250 )
Όλα τα δρομολόγια αναχωρούν από το Πεδίο του Άρεως.

Γενικές πληροφορίες δρομολογίων Ο.Σ.Ε και Κ.Τ.Ε.Λ. για όλη την Ελλάδα δίνονται και από το 1440.

Β) PARKING

Nέοι και περισσότεροι χώροι parking επιδεικνύονται με ειδική σήμανση.

Φτάνοντας στην περιοχή , ακολουθείστε τις οδηγίες των σημάτων και του ειδικού προσωπικού που θα βρίσκεται εκεί για την εξυπηρέτησή σας.
Ειδικότερα μάλιστα για κάθε 3 αγοραστές εισιτηρίων premium τιμών εισιτηρίων ( Pl1 ) θα υπάρχει δυνατότητα parking σε περιοχή ακριβώς δίπλα στο χώρο .[/I]

Αν οι πόρτες ανοίγουν στις 11 τι ώρα θα αρχίσουν να παίζουν τα συγκρότηματα?? Υπάρχει περίπτωση να ξέρουμε τι ώρα περίπου θα βγει το κάθε συγκρότημα?Σορι είναι λίγο γενική η ερώτηση…

Λογικά θα πρέπει να μας ενημερώσουν,να ξέρουμε να κανονίσουμε το πρόγραμμα μας,μην χάσουμε κάποιο συγκρότημα που θέλουμε…

Όπως πέρσι…:? Είχα χάσει τους Anathema επειδή δεν είχαν πει ώρες…αλλα νταξ λογικά φέτος θα πούνε…ελπίζω:roll:

Οπως και προπερσυ… αυτη η didi ελεος… Σιγα μην πουν ωρες. Εχω και χειροτερο βασικα. Στους placebo δεν ελεγε καν τι ωρα βγαινουν που υποτιθεται ειναι ενα συγκροτημα. Τεσπα εμαθα απο εναν ακυρο και στον διαδρομη που ειχαμε ραδιο ακουμε και το ωραιο “και μολις τωρα κατεβηκαν οι film απο την σκηνη”… Ελεος!

Offspring λεμεεεεεεεεεεεε…

Γαματα θα ναι!!