Τιμές, μπάντες κ Rockwave 08

Ποιά μπάντα θα θέλατε να έρθει στο Rockwave Festival…???

metallica και Anthrax μια φορα να οτυς δς οπως επαιζαν το 80

Ωραίος φίλε, γαμώ τα live θα ταν.
Φυσικά όμως οι Anthrax με Joey Belladonna κι όχι με Dan Nelson…

Εννοιειτε με bella donna

Αν ζούσε κι ο Cliff…

Μας κλέβουν… Αλλά το ξέρουμε… Και τους παραδίδουμε το πορτοφόλι στο χέρι οικειοθελώς, δε μας το αρπάζουν… :wink:

  1. Μας κλέβουνε

2.Θέλω να δω Judas Priest, Saxon, Nevermore (σιγά μην πάω στο MMD) Pain Of Salvation Wastefall

Σε μία ημέρα φυσικά.

Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτε άλλο… π.χ. ενώ ξέρω πως με κλέβουν, θα τα δώσω τα €70 για τους Maiden…

χοντρη κλεψια το πραγμα…πολυ χοντρη ομως…
εχει και μια παγκοσμια αποκλειστικοτητα!!!
το μονο φεστιβαλ που ειχε μερα με 2 ονοματα(GnR-Star star)…ελεος…(εχε χαρη που ο αξλ ηταν τρομερος!!)…αλλα γενικα να δινουμε 70-80ευρω για το πολυ 5 ονοματα σε σχεση με εξωτερικο ειναι τρομερη κλεψια…τωρα το τι θελω να φερνουν…αν φερνουν τους ιδιους χεντλαινερς με τα φεστιβαλ του εξωτερικου που γινονται εκεινη την περιοδο θα ειμαι ευχαριστημενος…

Σαφως και μπορεις.Απλα δεν πας :slight_smile:

70 ??? 8O 8O

Με τίποτα… :wink:

(μέχρι 50 επιτρέπω στον εαυτό μου να δώσει για συναυλία… με μία και μοναδική εξαίρεση… :wink: )

70 για συναυλία μιας ώρας ούτε εγώ δε δίνω:lol:

Ή αν θες να πας οπωσδηποτε πια, μπορεις να παρεις των 50. Υπαρχουν και αυτα…

Καλα αν ητανε και 5 θα εκανα παρτυ.:? Εδω οι αλλοι θα δωσουν 70 και 80 για να δουν ΕΝΑ ονομα, αντε το πολυ 2 (?):-k …Λεγε με και Σιδηρα Παρθενο…

Μηπως εχετε απορια τι ψηφισα στο πολ?:lol:

Ούτε για μιας ώρας ούτε για τριών ωρών… Μια βραδιά ρε παιδιά!! Σ’ένα βράδυ έχουν φύγει 70 ευρώ απ’την τσέπη σου… Για σκέψου… :-k

Η καλύτερη λύση.
Αλλά οι Maiden είναι υπεράνω χρημάτων για μένα…

Η νοοτροπια σου ειναι και νοοτροπια των περισσοτερων.Αν δεν την ειχατε θα βλεπαμε φτηνοτερα και ποιοτικοτερα Live :slight_smile:

Οι Maiden όλο και το ανεβάζουν… Καλά 150! :smiley:

Κοίτα, δεν υπάρχει περίπτωση να δίνω ¤70 για κάθε συναυλία.
Απλά δεν έχω δει ποτέ Maiden και θέλω να τους δω…

Δες τους με 50… :wink:

Και τα €50 δεν τα λες λίγα…
Αλλά…