Rockwave Day 1: Robert Plant, Chris Cornell, Europe

Μιας και είναι πλέον επίσημο, δεν είναι ανάγκη να συνεχίσουμε στις φήμες περί του θέματος.
Έχω περιέργεια πάντως να δω ποιοι άλλοι θα παίξουν την ίδια μέρα. Νομίζω πως άλλο ένα κλασσικό όνομα (τύπου Uriah Heep, Wishbone Ash) και ένα πιο νέο (τύπου Glyder) δε θα μας χάλαγε. Για να δούμε…

Οχι οι Ac/Dc θα ρθουν…

Ναι αλλά σε DVD.

…Για διακοπές;

Ρε ειρωνικα το ειπα που περιμενει ο Κωστης να ερθουν ολοκληροι Uriah Heep. Με τιποτα ψωρονοματα, μη σου πω και με δυο ελληνικα θα τη βγαλουμε.

popopo…wishbone ash…nai nai nai…:papas: :papas: :papas: :papas: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: poly 8a goustara…

Βασικα αν δεν συμπληρωθει η λιστα με κανα ακομα μεγαλο ονομα θα το σκεφτω να παω οσο κι αν θελω να δω Plant και Europe που μ’αρεσουν. Μεχρι στιγμης καλα το πανε, για να δουμε…:-s

plant live - at this day and at his age. hm - to rodon to gemize - th malakasa… oooh, ferte kai to jimmy toulaxisto… :stuck_out_tongue: europe - eixa dei alla - ntaks. posous perimenoun m auto to line up ? oi europe exoun kasa 50k. o plant logika tha phre parapanw… XLWMH THN KOBW TH MERA !

ΜΑΚΑΡΙ!

κοιτα μητσο, δε σε αδικω. ειναι ισως το κλασσικο “λεω τα δυο πρωτα ονοματα να δω αντιδράσεις”. αν και μαλλον δεν ισχυει αυτο και πιστευω προσπαθουν να κλεισουν αλλο ενα ψιλοκαλο για πακετο. κοσμο θα χει. το θεμα ειναι αν φτανει…

ενα πραγμα που αποσκοπουν με τα εισιτηρια τριημερου δεν ειναι τοσο να ελαφρύνει η τσεπη μας (ολοκληρα 25 ευρω γλυτωνουμε, ΟΥΑΟΥ!), οσο το να παρει κανεις την τιμη πακετου. για να δουμε…

αν το αφησουν ετσι μαλλον θα χει την μικροτερη προσελευση απο τις τρεις μερες. εξαρταται βεβαια και απο την διαφημιση, επειδη σαν ονοματα και τα δυο μπορουν να τραβηξουν και πιο ασχετο με τη ροκ σκηνη κοσμο…

ρε μαγκες ξερει κανεις στη μαλακασα ποσα εισιτηρια εκδιδονται περιπου για καθε συναυλια???

αν αναλογιστεις οτι ειχαν κοπει γυρω στα 22.000 νομιζω με sabbath καπου εκει λογικα. πες 25.000 κοσμο γενικα οτι χωραει…

δυστυχως κι’εγω αυτο πιστευω. τελικα λεει να παρει κανεις το τριημερο με τα 135?? η δεν θα βλεπει τιποτα?

δεν καταλαβα τιποτα…

Θελει εξασκηση, υπομονη…:lol:

ρε, ελεος…γραφει που γραφει με αγγλικους χαρακτηρες, προσπαθει κιολας να ενσωματωσει τον προφορικο του λογο και τις σκεψεις του στο κειμενο…πραγμα που δεν κατορθωνει :slight_smile:

Εγώ να δεις! :smiley:

μια χαρά είναι και με δαύτους για μένα,θα πάω

Plaka mas kanoun pou tha dwsw 50ara(ap’tou dialou tin mana) gia na exoume ayta ta dyo bands prwta onomata. Oso kai an mou aresoun, einai apla koroidia.

Eισαι σωστος αγορι μου…