Rockwave Festival 01/07/12 - Ozzy & Friends, Machine Head, Paradise Lost

Βασικά δεν χρειάζονται λόγια… μόνο η παρακάτω φωτό από το επίσημο site των Sabbath…

ετσι…απλα πραγματα… :slight_smile:

:drunk:…

χρονια το περιμενα…
καιρος να τους δω κ εγω…:smiley:

Πολύ γρήγορη αυτή η ντιντι ρε παιδιά…:stuck_out_tongue:

Η ντουμίλα θα απλωθεί πάλι στη Μαλακάσσα. 1η Ιουλίου πέφτει και Κυριακή κιόλας.

“Αγαπημένο μου ημερολόγιο, να θυμηθώ όταν μπω στρατό να κρατήσω λίγες μέρες άδεια για τις πρώτες μέρες του Ιούλη”.

Αναμενομενο γαρ…
Προσωπικα θα τους δω, κατα πασα πιθανοτητα, στις 2/6 στο Malmö της Σουηδιας…

ναι ρε πουστη επιτελους!!!
λες να ξαναγινει μεταλ φεστιβαλ το rockwave? :stuck_out_tongue:

Μπα δεν νομιζω, αντε να ειναι μια ημερα φετος επειδη τους εκατσαν οι Sabbath, οι οποιοι, κρινοντας απο το οτι ειχαν κλεισει στο Download, δεν εχουν συμβολαιο με το Sonisphere, οποτε δεν επαιζε να τους φερουν σε αυτο…

(Για οσους δεν ξερουν, οι (μεγαλες κυριως) μπαντες που υπογραφουν στο Download, υποχρεουνται να μην εμφανιστουν πουθενα στην Αγγλια το εκαστοτε καλοκαιρι…)

ότι και να βάλουν από κάτω πιο μεταλ δε γίνεται όταν έχεις τους original Sabs :wink:

:bounce::bounce::drunk::drunk::yahoo::yahoo::cry:

αυτο που ειπε ο αποπανω!!

What is this that stands before us??? 8)

Justin Bieber

Oh no, no, please God help me!

Άντε να πέσεις για ύπνο τώρα.
Ανατριχίλα γαμώ

βρε το ροκγουεηβ.νωρις νωρις φετος.υποθετω τα υπολοιπα ονοματα θα ανακοινωθουν κατα τον ιουνιο.
2 φορες σε 3 βδομαδες σαμπαθ λοιπον \m/

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΓΚΡΡΡΡΡΡ

παιζει να προλαβαινω οριακα.αν απο ολο τον ιουνιο κατσει να γραφω μαθημα πρωτη ιουλου θα το καψω το μπουρδελο!!!
προσευχες:papas::papas:

γιατι μπηκα εδω μεσα βραδιατικα?SABBAAAAAAAAAAAAAAAATH

Θ ακουστω κλαψοτετοιος αλλα,καθε φορα π ερχονταν αγαπημενες μπαντες κ ποσω μαλλον [B][I][U][SIZE=“5”]ΤΩΡΑ[/SIZE][/U][/I][/B] ειχα το εξης προβλημα η καλυτερα γλυκο πονοκεφαλο.Θελω να τους δω αλλα θ ειμαι καλα μεχρι τοτε,δν θ εχει προκυψει τπτ,θ τους δω απο κοντα;Θ βρεχει;Θ εχω λεφτα;Δν θ τους χασω…Καθε φορα ομως οσο να μν ευνοουν οι συνθηκες μονο κ μονο η παρουσια στο χωρο ειν τελικα π μου μενει.Αντε ρε πουστη μου νυχτιατικο αντε γτ εχω ενα φουσκωμα στο στηθος μια ζαλαδα ρεεεεεε
[B][I][U][SIZE=“4”][COLOR=“Black”]July 01, 2012 Athens Greece Rockwave Festival[/COLOR][/SIZE][/U][/I][/B]

Υ.Γ:Απο τα παλια…

Όντως αναμενόμενο. Οπότε φέτος δεν έχει Sonisphere, κάτι είναι κι αυτό.

Ξεκινάω στοίχημα για τις τιμές. Προσωπικά ποντάρω στο 40-45? γενική είσοδο με διαβαθμίσεις ανάλογα το πότε το αγοράσεις, που θες να κάτσεις, αν βρωμάνε τα πόδια σου, αν έχεις καταγωγή από τον Σείριο κ πότε προσκύνησες το σκήνωμα του Αϊ Λωρίδα του Προμοτορά για τελευταία φορά…

Γιατί να μην έχει;;

NAIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!! ΓΙΟΥΧΟΥ!!! ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΙΣ ΣEIΡHΝΕΣ ΤΟΥ WAR PIGS!!! ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ!!!:yahoo::yahoo::yahoo: