Rockwave Festival 01/07/12 - Ozzy & Friends, Machine Head, Paradise Lost

Τελικα μονο 'γω δεν τρελαινομαι να δω Sabbath αυτη τη περιοδο. =P Πρεπει να βγαλουν δισκαρα για να με ψησουν, ειλικρινα. Αν κολλησουν τιποτα Skynyrd ομως… τοτε θα ητο καλη φαση…

Edit: Δεν ξερω τιποτα, wishful thinking ειναι επειδη κι οι Skynyrd αρχισαν να ανακοινωνουν ημερομηνιες.

Και με το Rockwave να πεφτει στο τελικο του Μουντιαλ με τους Γκογκολ, απλα σταματησανε και βαλανε τον αγωνα στις γιγαντοοθονες! Πλακα ειχε :slight_smile:

μόλις το είδα άρχισα να ουρλιάζω μες στο σπίτι σαν μουρλό…δεν με βαστάν τα ποδάρια μου…

[SIZE=“6”]ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΑΜΠΑΘ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΓΙΑ[/SIZE]

μακάρι στα ονόματα από κάτω να δούμε τίποτα machine head ή Bls (πολλά θέλω)…αλλά όπως και να χει θα γαμήσει!!! :bounce::cry:

Σωστος αλλα για αλλες εποχες! Και επειδη ο Γιωργακης ειχε αδικο θελω να ελπιζω σε καλο πακετο μια και εξω.

… πανω που περνουσε ο πονολαιμος και το συναχι. Παμε για το 2/2 φετος, και αναμενουμε σαππορτ.

Οσοι δεν τους εχετε δει, [SIZE=“6”]ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ. [/SIZE]

βασικά αν ακούσω κανα υπεργαμηστερό sonisphere θα κάνω οικονομίες όλο τον χειμώνα πηγαίνοντας σε συγκεκριμένες συναυλίες!!
δεν θα θελα να τα χάσω!!!

Να πω ότι δεν το περιμέναμε, το περιμέναμε. Απ’ το πρωί απέξω απ’ το ticket house θα με βρείτε και πάλι. Δεν ξέρω ποια μέρα, όποτε πούνε.

με σκηνη και σλιπιν μπαγκ Η σκετο ? ?

Οριστηκε ημερομηνια θανατου :slight_smile:

ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ!:metal:
Προβλέπω τιμή εισιτηρίου 45 ευρώ για προπωληση…και 30.000δρχ γι’ αυτούς που θα το αποφασίσουν τελευταία στιγμή!:lol:

τα κοκκαλάκια μας θα μείνουν εκεί…

LOL σωστός, αλλά κάντο καλύτερα περίπου 45.000 δρχ. Αν έχει ένα 45άρι μόνο καλά θα είναι.

βασικά θα χει πάλι διαχωρισμούς,οπότε τόσο θα ναι λογικά!!!

Βασικα ανησυχω :-k:-k…εδω και εξι σελιδες δεν έχει:

  1. Πολλα τα λεφτα
    2)Εχω εξεταστικη!!!
    3)Εχουν ψοφησει απ’το 197… και δεν το ξερουν
    4)Ολα για τα λεφτα,οι συναυλιες τους μαρανανε
    5)Οσοι πατε καλα να περασετε,εγω θα τιμησω την ιδια μερα στο Αn τους Νορβηγους Doom/Death/Thrash/Prog/Black Vammena Kserata και αλλα τετοια

Ε,ρε χαλασε ο κοσμος (και το rocking)[-X

Αλλα ξεχασα…αυτα συμβαινουν μονο με Maiden ή Metallica.M@λ@κία μου#-o

Αν το φεστιβάλ είναι καλό τότε 45? για general admission είναι λογική τιμή. Θα δούμε.

την πρωτη φορα ειχε 60

OK,εννοειται προσκυνημα την 1η Ιουλιου.

[SPOILER][B][SIZE=“5”]ΣΑΜΠΑΘ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!![/SIZE][/B][/SPOILER]

υπαρχει χρονος… ακομα στα 55 ποστ ειναι το θρεντ. κατσε να το μαθουν και αλλοι…

κλαίω…αλλα πραγματικά αυτά συμβαίνουν μόνο με μέιντεν ή μετάλικα…
βασικά ακόμα δεν έχει ανακοινωθεί η τιμή,αλλά αν είναι καλό το φεστιβάλ και βαλουν κάνα 45άρι-50άρι την γενική τότε θα μαστε κομπλέ!

Trooper ξέχασες τους ‘’ Ε μωρέ, εγώ τους έχω δει 632765857423654 φορές, και στα καλά τους, χάλια θα ναι τώρα’’