Rockwave Festival 02/07/2012 - The Prodigy,Iggy And The Stooges,Everlast,Peter Hook

THE PRODIGY
IGGY AND THE STOOGES
EVERLAST
PETER HOOK AND THE LIGHT

Η προπώληση των εισιτηρίων για τη Δευτέρα 2 Ιουλίου
θα ξεκινήσει την Πέμπτη 29 Μαρτίου 2012

Τα πρώτα εισιτήρια της Δευτέρας 2 Ιουλίου κοστίζουν 28 ευρώ
Τα επόμενα εισιτήρια της Δευτέρας 2 Ιουλίου κοστίζουν 35 ευρώ

Δεν βαρεθηκαν ολο τα ιδια και τα ιδια? Ελεος πια!

οπα λιγο για να καταλαβω! Περσι με Flogging Molly, Gogol bordelo και Marky Ramone, KYUSS LIVES,Monster Μagnet και αλλους πόσους ειχε 35-40 ευρα! Και τωρα με 4 ονοματα θα έχει 35! ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ;

νταξ…απο αδιαφορο εως ενδιαφερον το λαιν απ. σιγουρα πιο κατω απο τα περσινα επιπεδα… παντως με τα χαλια οικονομικα που εχω ξερω σιγουρα οτι δεν θα παω αν και δεν θα με χαλουσε…

περιμενουμε και αλλη μερα ή εκλεισε στο 2μερο??

:stuck_out_tongue:

Για μένα πάντως είναι αδιάφορο έως…πολύ

Και Prodigy σταματήστε πια να τους φέρνετε σε φεστιβάλ χρόνο παρά χρόνο… βάλτε τους σε κανά κλειστό μόνους τους να πάει όποιος γουστάρει (κι εγώ μαζί).Να τους έχετε για κράχτη κάθε φορά καταντάει κούραση!

Η περσινή προσπάθεια εν τω μεταξύ ήταν αρκετά καλή, χάθηκε να την συνέχιζαν και φέτος? :confused:

αμαν μωρε μην πει καποιος κατι! :stuck_out_tongue:

εννοουσα οτι θα ψηνομουν να δω Iggy και τον Peter Hook αλλα γενικα δεν υπαρχει το ΚΑΤΙ να με τραβηξει στην Μαλακασα

τιποτα το ιδιαιτερο τελικα, αλλα δεν εχω δει iggy και το σκεφτομαι… μονο γι’αυτον κ τον hook θα παω αν παω που τον ειδα κ στο γκαγκαριν κ περασα πολυ καλα… κ μονο αν προλαβω 28αρι…

Ε δεν νομιζω να γινει και χαμος να παρουν ολοι ticket:p

Για καποιο λογο δεν υπαρχει κατι για 2ημερο ticket… Ισως να ειναι σημαδι μιας ακομα ημερας

Tώρα ποιος να πάρει 2ήμερο εισιτήριο μωρέ; Αφού η μία μέρα ανακοινώθηκε πάνω από 3 μήνες νωρίτερα, αν θυμάμαι καλά.

Πάντως εγώ δε θα πάω, ευτυχώς είδα τον Iggy με τους Stooges πέρυσι.

μπορεις να αλλαξεις αυτο για την 1η Ιουλιου για 2μερο-3μερο παντως

Γτ θα υπάρξει και 3η; Και ποτε θα ανακοινωθει; Το πάσχα; :p:p

γαμώ μόνο και μόνο για ίγκι και πίτερ χουκ

δε με χαλάει καθόλου

prodigy8O8O8O

έχουν σκοπό τους Prodigy από εκεί που τους αγαπούσα σαν τρελός, να τους σιχαθώ πραγματικά… :p:p:p

αυτοι θα ειναι απο ξενα ονοματα η περιμενουμε κ κατι αλλο?

από που κι ως που κάποιοι γκρινιάζουν και θεωρούν ότι ο iggy θα έπρεπε να είναι headliner και όχι οι Prodigy??? #-o δεν πάμε καλά :stuck_out_tongue:

Κάτι ήξερα που απέφυγα να πάω πέρυσι να δω Prodigy :stuck_out_tongue:

Όντως, τα ίδια και τα ίδια αλλά τυχαίνει να μην έχω δει ποτέ τον Iggy οπότε θα πάω μάλλον.

λογικα θα το τιμησω! 8)

ωωωπ… τώρα το πήρα χαμπάρι… μα [B][SIZE=“3”]ΔΕΥΤΕΡΑ[/SIZE][/B] ρε Αρχιπάπαροι;;; :lol::lol::lol:

εγω αναγκαστικα για ιγκι θα παω…δεν τον χανω με τιποτα…τωρα οσοι θελουν να μπουν μεσα κ ειναι κ λιγο ριψοκινδυνοι…λιγουλακι ριψοκινδυνοι…υπαρχει κ αλλος τροπος…ο κλασσικος.:stuck_out_tongue: τον οποιο φυσικα δεν θα παραθεσει κανεις εδω για να μην μας τα μπαλωσουν οι ντιντιδεσ:P