Rockwave Festival 2009 - 27/6: Placebo, Moby, Gogol Bordello, A. Geffen, Foals

Δεν νομίζω… Το πρωί που τους πήρα τηλέφωνο μου είπαν ότι έχει 10.00, 16.00, 17.30, 19.00…

Aυτο.

Τα λεμε κει 8)

Θα δει κανεις Foals αντι για Gogol Bordello? Οχι οτι ειμαι κανας φαν των Foals αλλα τους προτιμω απο το medrano. Εχω μια υποψια οτι στους Foals θα ειμαστε λιγοι

Medrano οι Gogol?[-X :lightsabre::ban:

Αν είστε πάνω από 10, το παίρνω πίσω:p

θελω να ρωτησω και σορι αν εχει ηδη ειπωθει καπου που δεν προσεξα,αλλα ξερει κανεις αν υπαρχουν δρομολογια με λεωφορεια απο Θεσ/νικη?

Alone,Patsis,Rock Radio κανουν παντα αυθημερον εκδρομες,καπου στο 30αρι βγαινει πηγαινε-ελα.

εγώ με γιάσονα αν και μεγάλοι φαν τον φολς γιατί είμαστε ο ορισμός των φολς θα προτιμήσουμε γκογκόλ μιας και αγγλία τους άλλους είναι εύκολο να τους δούμε…πάντως να πάτε είναι θεούληδες

Eίδατε η τσατσα? Ολο το προγραμμα του ροκγουεηβ μου το’χει βγαλει.

Πουλώ 2 εισιτήρια για αυτή την ημέρα στα 40€.
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=653392#post653392

Plz όποιος ενδιαφέρετε να το πεί άμεσα.

λαλακία που δεν έχει φέτος δρομολόγιο γύρω στις 13:00 - 14:00 η sunways…
ξέρετε ποια είναι τα δρομολόγια του κτελ που φεύγουν από το πεδιο του αρεως? και πόσο έχει το εισιτήριο?

Kαλα, οι Gogol ειναι θεοι!
Αλλα το line-up τελειως ακυρο.
Το ξεραμε οτι ειναι ασχετοι στην didi, αλλα τοσο πια?

setlist προσφατο απο Placebo που μπορω να βρω?:slight_smile:

αα και τι ωρα περιπου θα τελειωσουν οι λεγαμενοι ?:stuck_out_tongue:

Βρήκα από τη Σουηδία (29 - 5)

1.Kitty Litter
2.Ashtray Heart
3.Battle For The Sun
4.For What It’s Worth
5.Black-Eyed
6.Speak In Tongues
7.Follow The Cops Back Home
8.Every You Every Me
9.Sleeping With Ghosts
10.Special Needs
11.The Never-Ending Why
12.Bionic
13.Meds
14.Come Undone
15.Special K
16.Song To Say Goodbye
Encore:
17.Infra-Red
18.Wouldn’t It Be Good (Nik Kershaw cover)
19.The Bitter End
Encore 2:
20.Taste In Men

Αν ξεκινήσουν κανονικά γύρω στις 23:30 - 24:00…

περίπου το ίδιο έπαιξαν και στην Τουρκία 24/6… σχεδόν όλο το νέο άλμπουμ ρε παιδιά; :-s edit: επίσης μόλις παρατήρησα ότι δεν παίζουν το αγαπημένο μου… without you I’m nothing… :(:(:frowning:

πάω να ακούσω Jackson :frowning:

βγάλαμε σήμερα για τις δύο πρώτες μέρες,νομίζω πως θα περάσουμε καλά :stuck_out_tongue:

Επειδή θα έρθουμε από θεσσαλονίκη,θα βρούμε μέσο να πάμε από μαλακάσα-αθήνα?(θα μείνουμε εκεί το βράδυ…)
επίσης ξέρει κανείς αν ο σταθμός των τρένων είναι κοντά?

Ο σταθμό του οσε είναι κανένα τεταρτο με τα πόδια…
υπάρχει περίπτερο της sunways μέσα στο χώρο ( εκεί που θα είναι όλα τα περίπτερα ) που μπορείς να πάρεις εισιτήριο μόνο για την επιστροφή…

καλησπερα παιδια!

Δυστηχως δεν υπαρχει κανενα μεταφορικο μεσο για αθηνα απο θεσσαλονικη,ουτε τρενο,ουτε λεωφορειο εκτος του κτελ και δεν θελουμε να χασουμε το event με τιποτα!!

αν καποιος εχει θεσεις για 2 ατομα στο αμαξι του και θελει να μοιραστει τα εξοδα ας παρει ενα τηλεφωνακι στο 6978770886 (Διονυσης ) να το κανονισουμε :slight_smile:

ps…στο ταξιδι μπορουμε να σας ψυχαγωγισουμε με ενα ποτ πουρι των θεων gogol bordello :stuck_out_tongue:

Σέτλιστ θεών GOGOL BORDELLO στην Ουτρέχτη στις 22.06.

Κάθε συναυλία τους ένα Gypsy Punk πανηγύρι. Όσοι δεν έχετε δει, μην τολμήσετε να τους χάσετε.

[SPOILER][COLOR=black]Ultimate
Sally
Not a Crime
Dogs Were Barking
Immigrant Punk
Mishto!
Tribal Connection
Sulukule
Wonderlust King
Uma Menina
Immigranida
Lela Pala Tute
Start Wearing Purple
Think Globally, Fuck Locally

Encore
Alcohol
Baro Foro[/COLOR][/SPOILER]

Ρε γμτ, δε λέει να τους χάσω…αλλά απ’ την άλλη ούτε μεταφορικό ούτε καίγομαι για μόμπυ/πλασίμπο. Θα το παίξω κορώνα γράμματα.

παιδια,με το τρενο σε ποια σταση κατεβαινω για μαλακασα?ειναι μακρια απο εκει το terravibe?

Σφενδάλη λέγεται η στάση, γύρω στο 15λεπτο περπάτημα.