Rockwave Festival 2009 - 27/6: Placebo, Moby, Gogol Bordello, A. Geffen, Foals

Σιγα μη δεν ερχοντουσαν εδω οι Placebo.Τοσο κοσμο εχουν.

Πσσσσσ… Ποτε δεν ξερεις… Molko ειναι αυτος!!! :stuck_out_tongue:

Πηρα εισιτηριο χθες.
νουμερο 999
:slight_smile:

Πανεμορφα τα νεα ονοματα που προστεθηκαν.

Οι αυσταλονεοζηλανδογερμανοι ειναι διαμαντια!

για να πω και εγω την γνωμη μου…κατ αρχην πολθ φοβαμαι πως καλυτερο rockwave ΠΑΡΑ πολυ δυσκολα θα γινει απο αυτο του 07… :frowning:

Οσο για το φετινο…ενα αντε 2 ονοματα την ημερα να ειν σε υψηλα επιπεδα…δν λεω ωραιες μπαντες(με αποκορυφωση για μενα slipkknot mastodon monster magnet) αλλα αν εχεις ζησει ενα rockwave σαν του 07 δυσκολα φτιαχνεσαι με αυτο…

ps ξερει κανεις που μπορω να βρισκω setlist απο συναυλιες; ΠΧ θα ενδιαφερομουν για placebo killers… για να δω τι σοι τραγουδια παιζει να ακουστουν…:slight_smile:

Για δες στο http://www.setlist.fm/. Έχει για πάρα πολλούς…

Χάρηκα πάρα πολύ που θα ξανάρθουν οι Placebo…Τους έχω δει άλλη μια φορά, όταν ήρθαν το 2006 στη Μαλακάσα… Βέβαια η συγκεκριμένη συναυλία δεν διήρκησε και πολύ (στις 23:00 τελείωσε με συνοπτικές διαδικασίες) και είχα ψιλοξενερώσει…Είχε πολύ κόσμο, το μόνο κακό ήταν ότι είχαν μαζευτεί και πάρα πολύ άσχετοι, που ζήτημα είναι αν είχαν ακούσει 1 ολόκληρο cd τους…Τέσπα…Οι Placebo live είναι πάρα πολύ καλοί…
Moby δεν έχω δει ποτέ από κοντά, οπότε είναι μεγάλη ευκαιρία…Ανυπομονώ…

Με μια ματια που του εριξα δειχνει να εχει οντως αρκετους! :stuck_out_tongue:

ThnX! :smiley:

Koρυφαίο το site του link μάγκες. MANY THANX.

TERRA STAGE
PLACEBO
MOBY
GOGOL BORDELLO
AVIV GEFFEN
CABARET BALCAN

VIBE STAGE
FOALS
EXPATRIATE
SUNNY SIDE OF THE RAZOR
RAINTEAR

το πληρες λαην απ

Είχα πάρει εισητήρια για τους Franz και μιας και ακυρώθηκε… ( :cry: )
πήγα και τα αντάλλαξα σήμερα με PLACEBO-MOBY-AVIV GEFFEN :D:D:D:D
Και τώρα… ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ… :yahoo::yahoo:

Πηγες και το ανταλλαξες σημερα με πλασιμπο-μομπυ-γκεφαγκεφεν-GOGOL BORDELLO θες να πεις.
Τωρα ανυπομονα.

:lol::lol:
δεν τους ξέρω… αλλά ευχαρίστως να τους μάθω… :wink:
αν θες πρότεινέ μου…:smiley:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4027&highlight=gogol+bordello

Ξυπνάαατεεεεεε, δε θα’ρθει κανείς από 'δω;

Ο Moby ξέρουμε τι παίζει γενικά στις συναυλίες του; Τα σινγκλάκια;

Έχω την αίσθηση ότι θα περάσουμε πολύ καλά, κι ας μην έκανε το “μπαμ” αυτή η μέρα :wink:

Σ’ εμάς έπαιξε κλασικά πράγματα πάνω-κάτω, αρκετά ίδιο setlist με την τελευταία φορά στη Μαλακάσα.

Οι Gogol πέρσι Αθήνα θεοί, προχτές που έπαιξαν μέρα δεν τους πολυβγήκε η φάση…

Πωλείται ένα εισιτήριο στα 45? αν ενδιαφέρεται κάποιος…

Πρόσφατο setlist:
http://www.setlist.fm/setlist/moby/2009/tw-classic-werchter-belgium-3bd67cb8.html

Λοιπόν, επειδή προβληματίζομαι για την ώρα που θα πάω, θα εκτιμούσα τη βοήθειά σας :slight_smile:

Τα πούλμαν της Sunways έχουν δρομολόγιο στις 10.00 το πρωί για Μαλακάσα και το επόμενο είναι στις 4 το απόγευμα. Αν θέλουμε να είμαστε μπροστά -να βλέπουμε δηλαδή, γιατί να πάω στο χωράφι για να κοιτάω video walls δεν το κάνω- ποια ώρα είναι καλύτερα να πάμε;

Φαντάζομαι ότι το δρομολόγιο των 4 θα φτάνει Μαλακάσα κατά τις 5-5.30.

Έχει και στη 13:00! Αν δεν έχεις δουλειές να πας με αυτό…