Rockwave Festival 2009 - 30/6: Slipknot, Mastodon, Down, Saxon, L. Ford

Σαφώς και όχι αλλά εδώ μας τα έκανε άνω κάτω.Όπως και να έχει μακάρι να έρθουν!


Now playing: Shinedown - Devour
via FoxyTunes

:papas::papas: παω τηνο αυριο να αναψω λαμπαδα…

[SIZE=“5”]Hell yeah![/SIZE]

4η φορά Mastodon δηλαδή! :metal:

Και μακάρι να υπάρχει 4η μέρα που σημαίνει Slayer, Slipknot & Nevermore.
:metal:

Αν υπαρχει και 4η μερα αρχιζω παλι να εχω ελπιδες για κατι καλυτερο.:papas:

:smiley:

και παλι :papas::papas: αλλα εκει θα ποναγε ο λαιμος μου για κανα μηνα, απο το πολυ κοπανημα

[I]Originally Posted by Scourge Of God View Post
Hell yeah!

4η φορά Mastodon δηλαδή!

Και μακάρι να υπάρχει 4η μέρα που σημαίνει Slayer, Slipknot & Nevermore.[/I]

καλα θα ηταν με διαφορα η πιο γαματη μερα που θα μπορουσαν να κανουν (να πεταγαν και τους voivod εκει καπου αν και δεν ειναι για terra vibe αυτοι)…

να φερνας και τους isis σε κανα gagarin ή An έστω…

Ώχου μωρέ, Μάστοντον τώρα… πφφφ… [-X

[SPOILER]Πάλι Μάστοντον? :thumbdown:

[SIZE=“5”]ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!![/SIZE]:twisted::twisted::twisted::vibrate::vibrate:[/SPOILER]

Ας ελπίσουμε ότι η μέρα θα ναι για μας που μένουμε στις σπηλιές.:lol:

ΟΥΓΚ δηλαδή.

Στην Λισαβονα αρχες Ιουλιου παιζουν ιδια μερα σε φεστιβαλ Metallica-Slipknot-Mastodon-Lamb Of God…

Βγαζοντας εξω τους Metallica που δεν θα ανακοινωσουν αλλες ημερομηνιες, μας μενουν:

Slipknot
Mastodon
Lamb Of God

oι Mastodon ανακοινωσαν οτι 30 θα ειναι εδω και οι αλλες 2 μπαντες εκεινη την ημερομηνια ειναι ελευθερες… οι Slipknot θα ειναι πριν στην Ιταλια κιολας…

Super δεν ακουγεται? Μακαρι να βγει αληθινο

Εγώ όμως θα το πάω ακόμα παραπέρα και θα σας πριζώσω όλους, γιατί ξέρω μια μπάντα κολλητάρια των μάστοντον που επισήμως ψάχνει για dates φέτος το καλοκαίρι και αρχίζει από Ν και τελειώνει σε S… :roll::roll:

ΒΑΣΑΝΙΣΤΕΙΤΕ!!! :twisted::twisted:

Neurosis?:smiley:

Το χα υποψιαστει οτι ισως βαλουν και 4η μερα,αλλα δεν το περιμενα για να πω την αληθεια.

Νταξει αν μπουν Slipknot εγω ειμαι ηδη εκει.Και αν βαλουν και τιποτα ΛΑΜΠΟΦ,ε γαμω τα σπιτακια μας :smiley:

Lamb of God και Slayer εκεινη τη μερα να ψοφησω.

Και που ειστε Ντιντιδες…Slipknot καλυτερα μονος τους.Πολυ καλυτερα λεμε…

Μας έκαναν ένα σκωτσέζικο ντουζ αρχικά,αλλά μάλλον τώρα το νερό αρχίζει και βράζει!!!


Now playing: Shinedown - Left Out
via FoxyTunes

Μπορεί να μη γουστάρω καμία μπάντα, αλλά η αλήθεια είναι οτι είναι πακέτο ΘΑΝΑΤΟΣ! Μακάρι, μακάρι!

Θυμάστε που λέγαμε (οτι θέλαμε) δύο μέταλ μέρες, μία με πιο κλασικά ονόματα και μία με πιο σύγχρονα;
Φαίνεται ότι παίρνει σάρκα και οστά σιγά σιγά…
Βέβαια, ας περιμένουμε τις επίσημες ανακοινώσεις (για τα υπολοιπα ονόματα) …
Μετά την κρυάδα που έφαγα με την πρώτη μέρα κρατάω και μικρό καλάθι…
Αν βέβαια έρθει κάτι από τα παραπάνω που διαβάζω…

ΠΑΝΙΚΟΣ!!!

Παιδιά μην καταντήσει και αυτό το thread wishlist του καθενός…Υπομονή…

Ωραίο νέο,όπως φαίνεται θα υπάρχει και τέταρτη (καφρο)ημέρα!Άκουσα στην τηλεόραση και για δήλωση Mastodon οτι κατα 90% θα έρθουν στην Ελλάδα με headliners τους Metallica!Οι οποίοι έχουν κενό στις ημερομηνίες απο τις 24/6(Όσλο) εώς 4/7 ,οπότε ταιριάζει.
Πολλές μπάντες είναι available αυτή την ημερομηνία.Για να δούμε μέχρι που μπορεί να φθάσει μια φαντασίωση που ξεκίνησε Τετάρτη μεσάνυχτα στο forum του rocking.gr…

Πείτε τέτοια να γουστάρουμε!!! Θα είναι η 3η φορά που θα βλέπω Mastodon και γουστάρω τρελά! Οποιαδήποτε από τις μπάντες που αναφέρθηκαν θα γίνει σφαγή!! Slipknot, Metallica, Slayer, Nevermore ( Hell Yeah!!!)… Μακάρι, μακάρι, μακάρι!!! :smiley:

FUCKIN’ YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
δεν το πιστευω,πριν 5’ κλαιγομουν σε ενα αλλο θρεντ για τους μαστοντον…
ωω θεε μου:D:D:D