Rockwave Festival 2019

Βρε ας εχει τους μισους… Τοσο ευκολα νομιζετε οτι ειναι τα δεκαρικα ρε;

1 Like

Απ όσο ξέρω το κλειστό του τάε κβο ντο χωράει max 10000. Για να άλλαξαν μέρος πούλησαν παραπάνω εισιτήρια ή είδαν την προπώληση και συμπέραναν πως χρειάζεται αλλαγή χώρου. Αυτό βγαίνει με βάση λογικής αλλά δεν είμαι μες την fuzz και δεν μπορώ να ξέρω

Max 6 χιλιάρικα θα λεγα εγώ

Υπαρχει και η λογικη που λεει “αφου θα κανουμε τις υπολοιπες 8 μερες του φεστιβαλ μας στο ανοιχτο διπλα, βαλε και τους Ντιστερμπντ εκει” και να μην επαιξε τοσο ρολο η προπωληση.

Σύμφωνα με τον Λυμπέρη στην συνέντευξη που έδωσε στο roxxx η συναυλία ήταν να γίνει στο κλειστό (δεν τους δίναν την πλατεία μέχρι 30, κάτι τέτοιο). Τελικά όμως (όπως ισχυρίζεται ο ίδιος) , η προπώληση πήγε πολύ καλύτερα από το αναμενόμενο και θα τους βγάλει πλατεία.
Γενικά είπε ότι ούτε ο ίδιος περίμενε να ανταποκριθεί τόσος κόσμος, ότι ήταν ρίσκο κτλπ.

Πάντως μέχρι στιγμής φαίνεται θα παέι μια χαρά το φεστιβαλ. Χθες ξεκίνησε δυναμικά με ΄πολύ κόσμο. Σίγουρα Clutch θα έχει τον λίγοτεο κόσμο αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι θα μπει μεσα ε? Ούτε αυτοί ούτε οι BRMC ζητάνε πολλά.

Αμα τα ειπε ετσι ο ανθρωπος, ετσι θα ειναι ρε. Λογικο ακουγεται και αυτο.

Εγω απορω γιατι λετε οτι Κλατς θα εχει τον λιγοτερο κοσμο. Μια χαρα επιτυχημενες συναυλιες εχουν κανει στο παρελθον εδω. Και το εισιτηριο τους ειναι νομιζω πιο οικονομικο απο των υπολοιπων ημερων.

2 Likes

Κόσμο θα έχει αλλά όχι τόσο όσο οι άλλες μέρες. Επιτυχημένες και πολλές sold-out συναυλίες αλλά σε χώρους τύπου Gazi Music Hall . Πόσους να μαζέψουν στην πλατεία? Εγώ ποντάρω μια 3.000-3.500 που και πάλι επιτυχία θα είναι αλλά λίγος κόσμος για πλατεία

Tόσους μαζεύουν και μόνοι τους οι planet of zeus που λέει ο λόγος…Μια χαρά billing έχει εκείνη τη μέρα…Μεγάλο φαουλ π δεν έβγαλαν ομαδικά εισιτήρια

4 Likes

Μακάρι μα έχει κόσμο. Το αξίζουν εκεί στο release