Rockwave Festival [7-8-9/7/2013]

Χοντρη παπαρια το βιντεο, απο μια φαση και μετα μπηκαν αβερτα στο τζαμπα (απο ντου ή οχι, αυτο δεν το θυμαμαι). Το 2002 ηταν με Dickinson και μαλλον η αγαπημενη μου απ οσες τους εχω δει.

μήπως ήσουν στην μέση του πιτ και νόμιζες ότι ήταν ψιλοάδειο;

αν παπαρια εννοείς την ποιότητα του βίντεο, δεν θα διαφωνήσω. για κάτι άλλο, εξηγήσου.

Ενταξει, νομιζω πως εχεις δικιο.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:::lol3::lo:l3: !!!

Πόσο θα το τραβήξουν λέτε με τις ανακοινώσεις… ;

6/7 θα βγει το τελικο line up, μην εχεις και απαιτησεις απο την Didi…μια μερα πριν,σου φτανει πιστευω…

Δεν θα χει άλλες ανακοινώσεις! Λιτότητα στο line-up! Το πολύ πολύ να βάλουν κανά 2 ελληνικά συγκροτήματα!! Βέβαια ελπίζουμε στο μπαμ…αλλά με τέτοιο ticket χλωμό!

μπορει καποιος να γραψει τα ονοματα που ειναι μεχρι τωρα?

Κυριακή, 7 Ιουλίου 2013
Terra Stage:
Marky Ramone’s Blitzkrieg w. Andrew WK
1000mods
Vibe Stage:
Saxon

Δευτέρα, 8 Ιουλίου 2013
Terra Stage:

Vibe Stage:

Τρίτη, 9 Ιουλίου 2013
Terra Stage:
Dead Can Dance
Monophonics
Craig Walker
Opera Chaotique
Vibe Stage:
Septicflesh
Chaostar
Acid Death
Tardive Dyskinesia
Greek act of the day:
Γιάννης Αγγελάκας

Φεύγω από τώρα γονατιστός για Μαλακάσα…στη χάρη τους…ολονώνε…

Πωωω βλέπω το line-up συγκεντρωμένο και κλαίω από την συγκίνηση!! Μεγαλεία!! 8)

Στο χερι τους ειναι να γεμισουν τα κενα… Δεν περιμενω κατι special , αλλα με μερικα μεσαια --> μεγαλα ονοματα ολο και κατι μπορει να γινει :slight_smile:

Έχουμε τουλάχιστον ακόμα μια ελπίδα για το lineup της δευτέρας. Μακάρι να ναι κάτι καλό και μακάρι να είναι αυτή η μπάντα που θέλω. (ονόματα δεν λέμε γιατί κάποιοι έχουν κουραστεί κ δεν θέλουν να το ξαναδιαβασουν)

Maiden? να υποθεσω…

Ναι και καλωσόρισες στο φορουμ! :slight_smile:

Ειπαμε οι ντιντιδες θα πουν τα υπολοιπα ονοματα καμια βδομαδα πριν το “φεστιβαλ”…
ΕΙναι παντως απιστευτοι οι τυποι. Ανακοινωνουν μερες και τιμες αλλα δεν ανακοινωνουν τα συγκροτηματα. SURPRIIIIIIIISEEEEE!!! :har:

Μπορω να πω οτι νοιωθω πραγματικα Ευρωπαικος και ενιαιο κομματι του συναυλιακου χαρτη πλεον… Αηρον Μεηδεν, Αηστ Ερθ, Σκορπιονς, Σαξον, Μαρκη Ραμον… σφυζουμε απο νιατο και φρεσκαδουρα λεμε…

Fixed :slight_smile:

για πολλοστή φορά οι ντινιτδες τα εχουν κανει σαλατα…

Αποκλείεται!!! Γιατί το λες αυτό; :slight_smile: