Απολογισμοσ rockwave festival

Δεν έχω λογαριασμό στο rapidshare. Γίνεται να το ανεβάσω αλλιώς;

Φέτος δεν μπορώ να πω ήταν η καλύτερη χρονιά rockwave.το σημαντικότερο ότι το billing φέτος ήταν το καλύτερο μέχρι τώρα,οι τιμές στα προιόντα καλές,ο χώρος και η σκηνή σαφώς καλύτερη…ελπίζω έστω κ σιγά σιγά να διορθωθούν και άλλα…παιδιά και του χρόνου!!!:metal: :metal:

Στο mediafire.com

Γεια σας.

Ήταν το χειρότερο rockwave.

Ο ήχος ήταν χάλια (από το τηλέφωνο)…
Η ώρα δεν πέρναγε με τίποτα.
Εκεί που καθόμουνα εγώ δεν άκουγα και δεν έβλεπα τίποτα.
Ήταν ακριβά.
Ήταν μακρυά.
Δεν είχε parking.

Πείτε και άλλα τέτοια.

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.

Χάλια ρε. Δράμα λέμε. Αίσχος.

Μα να τον κουτσουλησει τον αλλο πουλι???

Καλά αυτό με εισητήρια και τους AC/DC έγραψε. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Αν έρθουν (χλωμό δηλαδή) το εισητήριο με τους κλέφτες της didi θα είναι στο PL3 100euro και στο PL1 200

Γι’ αυτό δεν πρέπει να ξαναπατήσει κανείς το πόδι του εκεί, όσο μεγάλο κι αν είναι το όνομα. :wink:

Από τα 3 Rockwave που έχω πάει γα`μενα αυτό ήταν το καλύτερο. Πήγα την δεύτερη μέρα, ο ήχος μου ακούγονταν καλά και οι Heaven And Hell μου πήραν και τα σώβρακα. Όσο για AC/DC Ας έρθουν και σκάω και 300 ευρώ για πάρτη τους.

:expressionless: :expressionless: :expressionless:

300…Μόνο αν έρθουν με ανεστημένο τον Μπον Σκοτ.

Aπό τη didi είναι ικανοί διαφημίσουν και κάτι τέτοιο. :smiley: :smiley:

Ti 8elei na pei o poihtis…?

Αυτο που διαβαζω καθε 3 και λιγο για τους [SIZE=“2”]ACDC[/SIZE] [SIZE=“1”]εχει καποια βαση ή τωρα μας επιασε ολους η οτιναναι-οσυνη μας και λεμε παπαριες…?[/SIZE]:!: :!: :!:

Το δεύτερο φίλε

Μάλλον εννοεί ότι έχουμε την τάση να γκρινιάζουμε για τα πάντα (και για τα κοάλα)

γαμησε τα:lol: :lol:

Ναι και στη συναυλία να έχουν τελικά μόνο μια μεγάλη αφίσα του που να λέει αθάνατος…

Παντως μπορει το φετινο rockwave να ηταν το καλυτερο, αλλα απο θεμα ηχου παλι υπηρχαν αρκετα προβληματα ετσι, πρεπει να βελτιωθουν στην ποιοτητα του ηχου αν θελουν να κρατησουν ενα υψηλο επιπεδο.:-s

Επισης , ενα σωστο review για rockwave ρε παιδια πραγματικα δεν διαβασα, αν εξαιρεσω το review του rocking που ηταν πολυ καλο και αντικειμενικο αλλα κ με λεπτομεριες που σου εδειναν μια πληρη εικονα για το τι εγινε.

Σας παραθετω ενα παραδειγμα εδω

Εγω δεν πηγα rockwave δεν ξερω τι εγινε τι δεν εγινε, παντως συμφωνα με αυτο το review αν εξαιρεσει καποιος τη συναυλια των Metallica ολοι οι αλλοι ηταν ψιλοχαλια.#-o :?

μαλλον το αντιθετο:p :stuck_out_tongue: :lol: