Rotting Christ 15 Ιανουρίου Block33 Θεσσαλονίκη

Βγήκε και η τιμή των εισιτηρίων…
11 ευρώ στο ιντερντ και 15 ευρώ προπώληση/είσοδος.
Είμαστε ο τελευταίος ελληνικός προορισμός. Ελπίζω να αξίζει η τόση αναμονή και να παίξουν περισσότερη ώρα από τα λαιβ που δόθηκαν στην επαρχία.
Ανυπομονώ!!!:vibrate::vibrate::vibrate:

Yeheaaa!!! Επιτέλους θα τους δω live 8) όσο για το εισητήριο ουδέν σχόλιο γιατί δεν θα μπορούσε να είναι καλύτερο… :thumbup:

Χμ, το νεο αλμπουμ πολύ μέτριο, την τελευταία φορά με το επετειακό εδώ ήταν πολύ διεκπαιρεωτικοί.
Το 2007 πάντως με την περιοδεία του Theogonia είχαν σκίσει.

Λογικά θα τους τιμήσω.

Το ψήνω, για Agnes Vein βέβαια, αλλά καλό είναι το τικετ.

Θα πάω για Agnes Vein 8)

MONO 11?WHAT THE FUCK.CONGRATS RE !

κατα πασα πιθανοτητα θα μαι εκει

Mιας και εχουν περασει 3 χρονια απο την τελευταια φορα που τους ειδα, λεω να το τιμησω, αλλα μαλακια ημερομηνια.

Θαρω πως ειναι καιρος να τους δουμε live και εμεις οι νεαροι

Στα support θα παιξουν κατα πασα πιθανοτητα και οι Kult Of Taurus
http://www.myspace.com/kultoftaurus

ναινανανααν θα είμαι και εδώ [SIZE=“1”]διοργανωτή και λοιποι ετοιμαστείτε να σας πρηκσω[/SIZE]

ΝΑΙ.
θα παίξουν και οι Kult of Taurus.:wink:

ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ:
καλησπέρα σε όλους. έχουν κυκλοφορήσει στο ίντερνετ δυο link ΑΠΑΤΗ για εισιτήρια για τη συναυλία των Rotting Christ στη Θεσσαλονίκη στις 15 ιανουαρίου.
Προσοχή: τo επίσημο link εισιτηρίων είναι αυτό που αναγράφεται στην αφίσα [B]www.rottingchrist.eventbrite.com [/B]
όλα τα άλλα που πιθανόν να συναντήσετε δεν θα σας εξασφαλίσουν την είσοδο και πιθανότατα θα χάσετε τα λεφτά σας.
ενημερώστε όποιον μπορείτε και αν γνωρίζετε τον αλήτη που προσπαθεί να σας εξαπατήσει, ξέρετε τι του αξίζει.
η προπώληση έχει ξεκινήσει κανονικά επίσης στα Metropolis και Tickethouse
Φιλικά εκ της διοργάνωσης
Γ

Μέχρι την Τετάρτη είχαν κοπεί 1000 εισιτήρια, οπότε θα έχει πολύ λαό! Ίσως να γίνει και sold out αν συνεχίσει να έχει κίνηση σήμερα και αύριο.


δηλαδη αυτο ειναι απατη?8O Παντως εγω εισιτηριο δεν εχω παρει, κ στην υδρογειο δεν ειχε γινει sold out σε saxon, helloween, blind guardian κτλπ κτλπ αμα το κανουν οι rotting christ μαγκια τους:thumbup:
υγ: Απο τοτε που εγινε block 33 δεν εχω παει αλλα υποθετω οτι η χωρητικότητα θα ειναι η ιδια

Κερδισα εισιτηριο :smiley:

αντε να τα σπασουμε αυριο!!!

Τελικά άκυρο από μένα, θα δούμε Agnes Vein τον Φεβρουάριο.

Θα τους δω 2η φορά, αλλά ο ενθουσιασμός είναι μεγάλος. Μπάντα που live γίνεται απείρως καλύτερη από ότι είναι στο studio. Οπότε σίγουρα θα δούμε ένα live-κατακλυσμό.

Και γω πήρα τικετ και είμαι έτοιμος να aealo-σω το Block33.