Rotting Christ Αθηνα 8 Ιανουαριου 2011 Fuzz Club

Η συναυλια ηταν ΓΑΜΑΤΗ!!!Ολοι εχουμε καποιο κομματι που θα θελαμε να ακουγαμε αλλα δεν ακουσαμε!!!Το σετλιστ κατα τη γνωμη μου ηταν πολυ καλο!

Μαλον αλλη συναυλια παρακολουθησες

Γαματο το live… NON SERVIAM!!!

Filarako ti les o ixos itan xali… poli vavoure… pantos den ftegan oi christ safto…

Ζάχε, τα greeklish απαγορεύονται =)

οκ ι γουοντ ντου δατ αγκαιν :stuck_out_tongue:

Same here :smiley:
Βτw, ο ηχος οντως ηταν κακος. Και οποιος εχει παραπονο απο σετ λιστ, απλα δεν ξερει τι του γινεται. Αυτα. 8)

σαρωσανε και παλι, η μπαντα ειναι υπερανω κριτικης, τι να λεμε τωρα
ο σακης καθε χρονο και πιο πορωμενος :slight_smile:

ο ηχος θα μπορουσε να ειναι καλυτερος, οντως.
το fuzz αλλη (δευτερη) εξοδο δεν εχει ε; 15 λεπτα για να βγεις θελεις…

γαματη συναυλια πραγματικα. Το setlist ηταν πολυ καλο αλλα σιγουρα καθενας θα ήθελε να ακουσει και καποια αλλα τραγουδακια. Ο ηχος ηταν καλος αν και σε καποια σημεια υπηρξαν καποια προβληματακια. Επαιξαν γυρω στη 1ωρα και 45 λεπτα+ το orders from the dead που ειχαν βαλει στην αρχη. Αυτο που με ξενερωσε ηταν ο κοσμος που δεν φωναζε αρκετα μεταξυ των τραγουδιων. Ηταν λες και πηγαιναν πρωτη φορα σε συναυλια

ΥΓ1. Δεν ειχα ξαναπαει στο νεο fuzz και μου αρεσε με τις εικονες και το βιντεακι που επαιξε αριστερα και δεξια της σκηνης

ΥΓ2. Πρεπει να πουν στους διοργανωτες και στο καταστημα οτι σε μια metal συναυλια δεν μπορουν να βαζουν μ@λακιες (μουσικη) την ωρα που περιμενουμε να βγει το επομενο συγκροτημα

Οσο για τους chaostar για μενα περασαν και δεν ακουμπησαν καθολου. Η κοπελα ωραια φωνη αλλα απο μουσικη κατι τελειως διαφορετικο και αστα να πανε…

Το setlist οντως θα μπορουσε να ειναι καλυτερο. Πλην του Visions of the Dead Lover, τα ιδια και τα ιδια μια ζωη. Ο ηχος καλος μου φανηκε απ’τον εξωστη.

Nαι, εσυ απο πανω, Forest of N’Gai, και Transform all Suffer Into Plagues τα εχεις ξανακουσει πολλες φορες. Για να μην πω για το AEALO.
Να πω οτι ακουγες κανα Κεραυνο, ή κανα Fifth Illusion…




η εμφανιση των chaostar για οποιον τον ενδιαφερει…

ωραίος porcupine floyd… και ωραίος ήχος!:smiley:

Έπαιξαν σχεδόν ολόκληρο το Aealo, έπαιξαν ακόμα και απο τα Passage To Arcturo και The Mystical Meeting.

Εκτός αν έχεις τέτοιο κονέ που οι Christ παίζουν στο μπαλκόνι σου κάθε απόγευμα, οπότε όλα τα τραγούδια τους, σου φαίνοντα χιλιοπαιγμένα, τότε το setlist ήταν άψογο.

Σταματήστε επιτέλους να είστε κλασσικοί νεοέληνες που διαμαρτύρεστε για όλα 24/7 πίσω απο μια οθόνη.

Άλλο να εκφράσεις το παράπονο σου για κάτι λογικό (πχ και εμένα μπροστά στο κάγκελο ο ήχος δεν μου ακουγόταν πολύ καλά, αλλά διάφορα παιδιά στην έξοδο είπαν πως πίσω ήταν καλύτερα) και άλλο να διαμαρτύρεσαι και να ειρωνεύεσαι μόνο και μόνο για να το κάνεις!

Έλεος!

Τι σημαινει ΕΑΛΩ ? ή AEALO ?

Γες μαν :stuck_out_tongue:

εε το μισο εαλω επαιξαν απο οσο θυμαμαι (παλι καλα). Τα αλλα 2 αλμπουμ ειναι τα μονα που δεν μου αρεσαν αλλα νταξ ανταμειφθηκα με τα υπολοιπα :lol:.

ειναι απο το ΕΑΛΩ Η ΠΟΛΙΣ δηλαδη την αλωση της Κωνσταντινουπολης απο τους Τουρκους

Α οκ. Δε μίλησα σε είδα να περνάς βιαστικός και είπα “άστο κάποιος τον περιμένει μη τον καθυστερώ”

sold out απ οτι εμαθα με 1700 ατομα μεσα…ισχυει? :-k

και με αλλα 300 απ εξω… ισχυει