Rotting Christ Hellenic Tour

19 Oct 2007 GRE Irakleion TBA - 20 Oct 2007 GRE Hania TBA - 26 Oct 2007 GRE Kalamata TBA - 27 Oct 2007 GRE Patra TBA - 28 Oct 2007 GRE Ioannena Space - 03 Nov 2007 GRE Lamia TBA - 04 Nov 2007 GRE Larisa Mylos 1927 - 08 Dec 2007 GRE Athens Gagarin - 14 Dec 2007 GRE Alexandroupolis Domus Club - 15 Dec 2007 GRE Thessaloniki Ydrogeios - 16 Dec 2007 GRE Kavala Jazz Rock Bar

βαλτε και ravencult απο κατω να τα σπασουμε ολα!

:metal: :metal: :metal: :metal: :metal:

Σάαααααααααααααακκκκκηηηηηηηηη!!! :lol: :lol: :lol:

Είχα και καιρό να τους δω πριν από το Όπεν Αιρ τις προάλλες, αλλά μια απορία:

Έχουν σταματήσει να παίζουν Φγκμενθ και Σάιν οφ Ίβολ Εξίστενς;

Θα γούσταρα να τους δω πρώτη φορά.

To Sign of evil existence όπως το γράφεις στα ελληνικά είναι +100000 πιο evil!!! :lol:

Ακουσα για stone στην Πατρα…

Αν ξερει καποιος ας το επιβεβαιωσει.Σε my space δν λενε κτ.

Εγω το εμαθα απο παιδια που δουλευουν στο Stone.Να δω πως θα χωρεσουμε
εκει μεσα. [-X

Σιγουρο δλδ?

Να δω πως θα μπω εγω;;;
Θα με πατησουν τα ντερεκια στο τελος.

Αν κάποιος έχει πάει στο Domus στην Αλεξανδρούπολη και στο Jazz Rock στην Καβάλα, ας ενημερώσει για το πως είναι οι χώροι γιατί δεν ξέρω σε ποιο από τα 2 να πάω…

Μου ειπαν οτι τελικα θα γινει στις 10 Νοεμβριου η συναυλια τους στην Πατρα.

Αν ξερει κανεις τι παιζει ας βοηθησει.

Απ’ όσο έμαθα ακυρώθηκαν οι συναυλίες τους για Καβάλα και Αλεξ/πολη γιατί ήταν πολύ μικροί οι χώροι και γιατί μάλλον θα παίξουν στο Metal Healing 2008.

Επίσης έμαθα και άλλα πιθανά ονόματα αλλά καλύτερα να ανοιχτεί ενα άλλο thread για να μάθουμε μήπως και κάποιος άλλος ξέρει κάτι, να διασταυρώσουμε (τα ξίφη μας!) τις πληροφορίες που ξέρει ο καθένας.

Στο σαιτ του φεστιβάλ παντως δεν έχει τιποτα ανακοινωμένο :-k :-k :-k

19 Oct 2007 GRE Irakleion @ Studio Music Hall [info]
20 Oct 2007 GRE Chania @ En Haniis Kafe [info]
04 Nov 2007 GRE Larisa @ Mylos 1927 [poster] [info]
09 Nov 2007 GRE Kalamata @ Level Club
10 Nov 2007 GRE Patra @ Stone
08 Dec 2007 GRE Athens @ Gagarin
14 Dec 2007 GRE Alexandroupolis @ Domus Club
15 Dec 2007 GRE Thessaloniki @ Ydrogeios
16 Dec 2007 GRE Kavala @ Jazz Rock Bar
20 Dec 2007 GRE Halkida @ Arena Fest

Συμφωνώ Metal13 αλλά απλα η ακυρώση είναι πολύ φρέσκο νέο απο το στόμα του διοργανωτή και νομίζω ότι δεν θα αργήσει να ανακοινώθει !!

setlist από Χανιά και Ηράκλειο

Fifth Illusion, Archon, Sign Of Prime Creation, Keravnos Kivernitos, Nemecic, Enuma Elish, Athanati Este, Under The Name Of Legion, Coronation Of The Serpent, The Sign Of Evil Existence, King Of A Stellar War, Sorowfull Farewell, After Dark I Feel, In Domine Sathan, Non Serviam

Ελπίζω να το αλλάξουν στη Θεσσαλονίκη γιατί αν εξαιρέσεις 2 τα υπόλοιπα τα παίξανε και το καλοκαίρι:papas::papas::papas::papas: άκυρο το emoticon για Christ ε??#-o:p

φημες πως χθες το βραδυ στη ΛΑΡΙΣΑ περασε τυφωνας και μας πηρε και μας σηκωσε ειναι τρελη μουφα…

απλα για 1000στη φορα ειδαμε [SIZE=“3”]Rotting Christ[/SIZE] …:respect:

και για 1000στη φορα περασαμε καλα…:metal:

H συναυλια τους στην Πατρα ειναι σιγουρα σημερα η εχει αναβληθει παλι;;;;

Σημερα ειναι.Στο Stone.15 ευρω :?

Εχεις παρει εισητηριο;;;

Κτ μ ειπαν για προσκλησεις που θα παιρνεις απο εκσω πριν τη συναυλια.
Ισχυει;;;

Λιγότερο από 1 μήνα!