Rotting Christ Hellenic Tour

Ειναι τεραστιο γκρουπ τελικα…το παλεψανε οσο γινοταν αλλα ο ηχος ηταν τραγικος…ο Σακης ειχε ξεσκιστει και δν ακουγοταν καθολου η φωνη του…τα αυτια μ θα βουιζουν κανα δεκαρι χρονια…πηγα μπροστα μπροστα και τις ψιλοαρπακσα…εφαγα μια αγκωνια στην κοιλια με γμσ…

ΥΓ εχω κ κτ βιντεο αλλα ειναι μλκ λογω ηχου.
ΥΓ 2 Deathster φορουσες μια μπλουζα Bathory σημερα;;;

Μακαρι να ειχα μπλουζα Bathory!Oχι δεν ηρθα στο Live.Ειχα μονο 5 ευρω χτες :?
Ο ψηλος που ηταν στο πλαι της σκηνης,ειναι φιλαρακι μου.Μου ειπε οτι ο ηχος
ηταν πολυ μπουκωμενος.

Τι γομαρι ηταν αυτος ρε φιλε;;;

Ερχονταν πανω του ετσι οπως πλακωνονταν…τους ριχνει μια σπρωκσια κ τα διαολοστειλε.Μπροστα απο το ηχειο ημουνα κ δν παλευοταν.Δν ακουγοταν τπτ απο Σακη και ειχε συνεχεια ενα εκνευριστικο ηχο σαν σειρηνα συνεχεια…

"ROTTING CHRIST invites you to their DVD recording concert on 8th of December.

"You are all welcome from all around the world to celebrate with the band the 20 years of their existence with events before and after the show, So if you want to come to Greece to attend a gathering of ROTTING CHRIST fans from all over the world please ask for further pieces of information via dvd@rotting-christ.com

"You have to send via mail:

  1. Full Name
  2. Date of your arrival and departure

"Your confirmation will give you ticket for the concert, full information about your trip and confirmation for a hotel in the centre of Athens.

“We are looking forward to see all of you!!! Just say yes and let us guide you to a night full of surprises!”

θα τραβηξουν το live της αθηνας σε dvd :!: γ#$@ το κερατο μου :!: εχει anneke την ιδια μερα. #-o

Το δίλημμα που είναι? :stuck_out_tongue:

Πουθενα. Στην Αννεκε θα παω. Ρισπεκτ οι Christ, αλλα την Αννεκε δε τη χανω που να μοιραζουν κουλουρακια στην εισοδο :!:

Αν μοιράζουν κρουασανάκια? :!:

Ας ανεβασει καποιος σετ λιστ απο αλλες πολλες . Θελω να μαθω τι παιζουν σε αυτη τη περιοδια .

Αν βρουμε κατι θα το βαλουμε. παντως (λογικα) αφου ειναι για official dvd, ολο και κατι παραπανω θα χωσουν. ποτε δε ξερεις.

Μονο αν ειναι βουτημένα σε μαυρη σοκολατα :!:

Arg ψήθηκα. Θα πάω! :?

Support group??

re mages ti simenei afto pou exei stin blouzatou o sakis? to ΧΞΣ diladi

Εχουν αναψει τα αιματα . Θα γινει της τρελης . Ποσταρετε και κανα σετ λιστ ναμαστε προετιμασμενοι .
Το thenody απο theogonia το παιζουν ? θαχει ενδιαφερον λαιβ να ακουσουμε και κατι διαφορετικο (στι κλαρινο αναφερομε) . Ελπιζω κανα 2 ωρο ετσι για να γουσταρουμε …

Αμάν! :o

'89 - '07;

Αν έχει και καμιά guest συμμετοχή του Πατσούρη, τότε επιβάλλεται να πάω και εγώ! :metal:

[SIZE=“4”]Hail to old Rotting Christ![/SIZE] :twisted:

Βλέπω ότι από το official site έχουν αφαιρεθεί οι ημερομηνίες για Καβάλα και Αλεξανδρούπολη. Ξέρει κανείς τι παίζει??

Πήρα χθες εισιτήριο. Καλά είναι αίσχος ε, όπως των Saxon σε άλλο χρώμα και με ένα αυτοκόλλητο πάνω που λέει “Rotting Christ 8/12/07” #-o

ε τι? και απο κατω φαινεται το Σαξον ας πουμε? :lol:

Όχι. Ένα άσχετο όνομα. :expressionless:

Μπομπ?

Τι αριθμο εγραφε πανω ?