Rotting Christ Summer Festivals 2009

25.04.2009 IRE Belfast @ Mandella Hall- Full Metal Racket Festival
06.06.2009 NL Eibergen @ Openlucht Theater Eibergen-Eggfest
07.06.2009 NL Rotterdam @ Baroeg
20.06.2009 GRE Halkida @ Kastro
12.07.2009 ITA Verona @ IRON SUNDAY - VERONA ROCK FESTIVAL
17.07.2009 TUR Istanbul @ Unirock Festival
19.07.2009 UKR Kiev @ Pro Rock Festival
06.08.2009 CZ Jaromer @ Brutal Assault
09.08.2009 GRE Chania @ Chania Rock Fest
24.10.2009 UK Leeds @ Damnation Festival

Aντε να δουμε τι αλλο θα μπει για Ελλαδα.Της Χαλκιδας θα τιμηθει παντως.:smiley:

8O

Ρε πούστεν κάτι είναι στις 20 Ιουνίου.
Αν κάνω λάθος, οι Κράιστ θα τιμηθούν πάραυτα!

Βαριεμαι να τρεχω μεχρι Χαλκιδα γαμω το!:thumbdown:

Νομιζω πρεπει να ναι απ τις μοναδικες αδειες ημερομηνιες ρε.
Ασε που κατι θα γινει και Αθηνα λογικα, εχουν απο το Γκαγκαριν να παιξουν.

Ελπιζω να το πανε για ελληνικο τουρ μπας και δουμε σοβαρη συναυλια στην Πατρα.

ψησου να παμε μαζι ρε αν δεν κανονισουν για αθηνα 1 ωρα δρομος ειναι :stuck_out_tongue:

Θα ηταν καλη φαση να παιξουν Αθηνα οπως προπερσυ στο Gagarin Open Air.
Αλλα δε το βλεπω για παραπανω ελληνικες πολεις γιατι ουτε δισκο εχουνε ωστε να γυρισουν πολλες και περυσι το καλοκαιρι οι ελληνικες πολεις που επισκεφτηκανε ηταν 2.

[-XΔεν δεχομαι καθε χρονο Αθηνα τους Scorpions και οχι τους Rotting Christ

ωωω πρεπει να κανουμε καμια πορεια για να ερθουν Αθηνα?[-X

…ή μάλλον να βάλουν μπρος τον νέο δίσκο:!:

Ναι είναι πολύ δύσκολο να δεις τους RC στην Αθήνα.

ώπα λέω ρε πατρίδαααααα…:smiley:

Αθηνα γιοκ εεε??? Εχμ…Τι ειναι αυτο το “Chania Rock Fest”??? Ξερει καποιος ινφο?? Οχι πως προκειται να παω αν ειναι κατι καλο αλλα ειμαι περιεργος:p

Εγινε … Αλλα γιατι δεν το λες απο το μσν :):stuck_out_tongue:

Επειδη ειμαι απο Χαλκιδα και τους εχω δει στο καστρο να ειστε σιγουροι οτι θα ναι Χ Α Λ Ι Α η συναυλια !!! Ειναι γαμω τους χωρους αλλα δεν προκειται ουτε κατα διανοια να εχουν καλο ηχο . Οσες φορες εχουν παιξει Χαλκιδα εχουν αθλιο ηχο ! Σε σημειο που δεν ακουγονται και γι αυτο φταιει ο διοργανωτης εκει περα ! Τους ειχα δει Σαλονικα πριν 2 χρονια κ ειχαν κρεμασει τα σαγονια μου και μετα τους ειδα Χαλκιδα και ηθελα να φυγω … Και τα παιδια ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ δεν φταιγανε σε τιποτα … Ενα καλο πανε να κανουν και σ αυτην την ρημαδα την πολη και αυτο σκατα το κανουν …

Δυστυχως αυτα γινονται πολλες φορες με διοργανωση/ηχοληπτες κλπ. Και μενα ατομα που ειχαν παει την τελευταια φορα που παιξαν στην Χαλκιδα (Αυγουστο-Σεπτεμβριο νομιζω) μου ειπαν οτι ηταν ψιλοσκατενια φαση.Αλλα αν αναλογιστουμε οτι δεν κλεισουνε αλλες συναυλιες σε Ελλαδα και η εισοδος ειναι δωρεαν οπως περυσι μια χαρα ειναι το live, κοντα και για τους Αθηναιους και κανεις και τη βολτιτσα σου.:wink:

Ελα ρε…ηταν τσαμπα?Αν ξερει κανεις αν θα ειναι και φετος ας το ποσταρει πλιζ

Ναι τσαμπε θα ειναι και φετος.Το διοργανωνει ο δημος καθε χρονο οποτε ειναι δωρεαν η εισοδος.
Και με πολυ μεγαλη επιφυλαξη στο live της Χαλκιδας θα ειναι και Septic Flesh μαζι.

Ακουσα οτι 8a κανουν live Αθηνα απο το 2011 και μετα,αφου θα εχουν βγαλει το νεο δισκο,ξερετε κατι??

Ποπο αμα ειναι οι rotting christ και οι septic flesh θα ειναι ονειρικα!!! αντε να δουμε!!! με η χωρις septic θα ειμαστε εκει :wink: