Rotting Christ Summer Festivals 2009

είναι λογικά το ίδιο φεστιβάλ που πέρισι έφερε Paradise Lost στα Χανιά…
Μακάρι να περάσουν οι RC και από Πάτρα…

Τελικα παιδες ισχυει για Χαλκιδα?

Nαι δεν εχει ειπωθει κατι αντιθετο.Βρισκεται κανονικα στις ημερομηνιες που θα κανει λαιβ η μπαντα.

Χαλκίδα θα είναι και οι Septic Flesh???Γιατί αρχίζει εξεταστική τότε και μόνο αν είναι και Septic το ψήνω…:-k:-k
Αν μάθεις τίποτα πες μαν…


Now playing: Seether - Rise Above This
via FoxyTunes

Θα ειναι κουτρα?

Tελικα οχι.10 ευρω η εισοδος.

Θα ειναι και Septic Flesh μαζι!
Συγκεκριμενα το line-up θα ειναι Rotting Christ,Septic Flesh,Siva Six,Aherousia,Desent

Να και το αφισετο:

διαβάζω καλά ή με γελούν τα μάτια μου???
μπορούμε να βρούμε χάρτη της περιοχής???

να για πείτε πως πάμε εκεί και όλα τα σχετικά αν γνωρίζει κάποιος…θέλω να δω Septic Flesh πολύ…


Now playing: Backyard Babies - A Song For The Outcast
via FoxyTunes

8O8O Rotting Christ και Septic Flesh και Desent!!? Αυτα ειναι!

Νταξει γνωστο οτι με τους Σεπτικ Φλες πλεον γελαει ο κοσμος, αλλα οχι να τους βαζουμε διπλα διπλα και με Ντησεντ.

Τελικά θα πάω!!!Ψήνομαι για Septic Flesh όσο τίποτα…επίσης rotting christ θα δω ακόμα 2 φορές :lol::lol:
Οπότε τα λέμε εκεί!!!


Now playing: Seether - The Gift
via FoxyTunes

Θα παει κανεις απο δω με ΚΤΕΛ μηπως?Ελεγα μηπως μαζευομασταν μερικα ατομα…

μαλλον θα παω με ΚΤΕΛ και εγω…
αμα θες στειλε κανα πμ να οργανωσουμε εκδρομουλα :smiley:

Η μαλακια ειναι πως γυρναμε απο εκει…το τελευταιο ΚΤΕΛ για Αθηνα ειναι 9.30-10 :-/

εγω σκεφτομαι εφοσον θα υπαρχει παρεα να την βγαλουμε ξυπνιοι μεχρι το 1ο δρομολογιο δεν θα ειναι ασχημα :stuck_out_tongue:

Κ εγω το εχω σκεφτει αυτο…θα ρωτησω και καναν δικο μου αν ψηνεται και θα σου πω,εχε το νου σου :stuck_out_tongue:

οοκ ψησε τους!

Μόνο με κτελ τουλάχιστον από Αθήνα.Ξέρει κανείς αν είναι κοντά στο σταθμό ή όχι??και γενικά επειδή θα πάω από το πρωί για καμιά βόλτα, που ακριβώς θα είναι???


Now playing: Soulfly - Doom
via FoxyTunes

Στο καστρο της Χαλκιδας ειναι οπου ειναι πανω ψηλα στην πολη.Ευτυχως θα παω με αμαξι!:smiley:

Σε φάση δεν πάει κανά λεωφορίο ή τίποτα τέτοιο???


Now playing: Soulfly - Defeat U
via FoxyTunes