Rotting Christ Summer Festivals 2009

Ειναι λιγο μακρια το καστρο απτα KTEΛ αλλα λογικα ολο και καποιο λεοφωρειο θα πηγαινει εκει κοντα…

Εγω παιδια θα παω μονο και μονο επειδη δεν τους εχω ξαναδει και δεν θελω να περιμενω μεχρι τα τελη του 2010 να κανουν λαιβ Αθηνα οταν θα βγαλουν το νεο CD,10 ευρω δεν ειναι?με Septic Flesh μαζι???Ετσι ακουσα…

Ναι 10 ευρωπουλα ειναι :slight_smile:

Ok και καποιος να μου πει ρε παιδια που ακριβως πεφτει αυτο το Καστρο??Τι ειναι? κλαμπακι?ανοιχτο…τι?:stuck_out_tongue:

Ρε παιδια ο προαστιακος δεν περναει απεναντι απο την Χαλκιδα στη γεφυρα? Κατι τετοιο εχω ακουσει… Και ειναι μολις 2- 3 ευρω

Σωστή παρατήρηση.Όποιος γνωρίζει πάνω σε αυτό ας κάνει κανά ποστ…

edit:δεν είναι προαστιακός,αλλά OΣΕ(νταξ θα μου πεις το ίδιο πράγμα.)Οπότε όποιος ξέρει τίποτα ας κάνει μια ενημέρωση.!

Now playing: Iced Earth - The Reckoning
via FoxyTunes

Κατι τετοιο ηξερα αλλα μου ειπαν αλλαξαν τον σταθμο…μην σας και ψεμματα κι ολας

11 e πηγαινε- ελα

Τελικά έχει τρένο?


Now playing: Backyard Babies - Be Myself And I
via FoxyTunes

οχι…τελευταιο καπου στις 11,ουτε KTΕΛ παιζει οποτε η’ αμαξι 'η 2μερο

δεν με νοιάζει το μετά, αλλά το πριν…
εγώ θα πάω χαλκίδα από το πρωί, και ρωτάω αν υπάρχει τρένο για τότε, αλλιώς κλασικά κτελ…:slight_smile:


Now playing: Slipknot - Psychosocial
via FoxyTunes

Χαλκιδα παίζει να μαι κιε γω… :slight_smile:

Eλα μωρη ομαδαρα να μαζευομαστε!:smiley:
Θα μαστε πολλοι φορουμιτες!:slight_smile:

Α σορυ ρε συ,ναι τελικα εχει για να πας καθε κανα μισαωρο νομιζω…για μετα νομιζα #-o

:bounce:
χα μη ζητάς συγγνώμη!!Ευχαριστώ κιόλας που μου είπες αν υπάρχει ή όχι!!!Να σε καλά!!!

Ti ωρα ειναι το live?

Στις 7

Μπορεί να’ρθω κι εγώ τελικά:) Να κι ένα καλό που έχει η φετινή εξεταστική μου:p

Να ερθεις,να ερθεις…ασχετο αλλα θα εχει φαση,ειναι και ωραιο το μερος οποτε αξιζει να συνδιασεις φεστιβαλ και εκδρομη :slight_smile:

Παιδια οποιος ψηνεται για ΚΤΕΛ εμεις θα ανεβουμε Σαββατο μεσημερακι γτ πρωι εχει δουλεια,αρκει μετα να μπορει να γυρισει γτ εμεις θα γυρισουμε με αμαξι αλλα ειμαστε φουλ :-/