Running Wild - The Lowering of The Flag

Δυστυχώς, ήρθε το τέλος και γι’ αυτούς! Τυχεροί είναι όσοι έχουν κλείσει για Wacken…:frowning:

Shit! :frowning:

Θεωρώ πως έπρεπε να κάνει ένα αποχαιρετιστήριο tour.

Μεγάλη μπάντα όπως και να 'χει.

χάθηκε και η τελευταία ελπίδα να τους δούμε λάιβ…

(αύριο θα πλακώσω στα μπινελίκια τον αδερφό μου που τους είχε δει το '90-'91:x)

μμμμ μου χάλασες την βραδιά … :?:?:?

μεγάλο συναυλιακό απωθημένο …
κρίμα … :(:frowning:

χα νομισα οτι εβγαλαν καινουριο αλμπουμ και μπηκα για να κραξω “κι’αλλο? ας τους σταματησει καποιος” κτλ.

μπραβο, αντε να ακολουθησουν κι αλλοι το παραδειγμα τους.

Rock’n’Rolf" o πειρατης που ολοι αγαπησαμε, πραγματικα πολύ τυχεροι οσοι εκλεισαν για wacken

+1

Σκατά! :frowning:

Μπράβο όμως, θεόθεοι γιατί φεύγουν με το κεφάλι ψηλά!

:respect:

[FONT=Verdana]Face in the wind, we’re riding the storm
We’ll stay our course whatever will come
Wandering souls in the sea of the damned
Death or glory, oh, we’re riding the storm[/FONT]

Φίλε Guardian, εγώ να δεις πως χαλάστηκα. Δεν έχω δεθεί τόσο πολύ με άλλο heavy metal σχήμα - παρόλες τις μετριότητες που έβγαλαν τα τελευταία χρόνια, και δυστυχώς, αν και τους ακούω αρκετά χρόνια, ποτέ δεν έτυχε να τους δω live. Κακά τα ψέματα πάντως, θεωρώ τελείως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ την κίνησή τους. Δεν μπορείς να ανακοινώνεις αποχαιρετιστήρια συναυλία σε ένα ΗΔΗ - εδώ και μήνες - sold out festival. Δηλ. ο κόσμος που θα ήθελε να πάει στο Wacken μόνο και μόνο για να δει τους Running Wild τι θα πρέπει να κάνει; Πιάτσα στη Συγγρού και προσευχές για να βρει κάποιο εισιτήριο στη μαύρη αγορά; Θέλω να πιστεύω ότι ο Rolf θα αλλάξει μυαλά και θα οργώσει τις θάλασσες της Ευρώπης για μια τελευταία φορά:!:

Κρίμα ρε γαμώτο. Πολύ μεγάλη μπάντα, θα τους θυμόμαστε για τις μεγάλες στιγμές που μας έχουν χαρίσει με άφθονη μπύρα! Under Jolly Roooger!!!

Μην αρχησουν τα Best of και τα Greatest Hits φοβαμαι και ξεφτιλίσουν να φυγουν πραγματικα με ψηλα το κεφαλι

Πραγματικα μεγαλη μπαντα…Κριμα που δεν ειχα την ευκαιρια να τους δω live. Καποιοι δισκοι τους ειναι δισκαρες αξεπεραστες και με μεγαλη διαχρονικοτητα…

Υ.Σ. Κανα ριγιουνιον:p?

Αν και στεναχωρηθηκα γιατι ειναι απο τις πολυ αγαπημενες μπαντες και διακαης ποθος για live,πιστευω οτι ελεω και οικονομικής κρισης το reunion θα ειναι προ των πυλών…

Αστειοτητες & γενικα, μηδεν σεβας προς τους οπαδους. Κοιταει να τα κονομησει μια και καλη.

Θα μου πειτε πως δε χρωστα τπτ σε κανεναν, αλλα ρε μεγαλε, δε κλεινεις μια εμφανιση σε sold out festival (οπως ανεφεραν κι αλλοι πιο πριν)!!! Στη τελικη, αμα γουσταρει, ας εκλεινε αλλη μια στη Γερμανια για να μπορεσουν να τον δουν οι πολυ πορωμενοι.

Επισης, αν μ πειτε πως ουτε αυτο χρωσταει, θα χετε και παλι καποιο δικιο. Αλλα οταν καποτε στα 80’ς, ολοι αυτοι παλευανε φορ μεταλ δατ ιζ τρου, καλα ητανε. Ρε ουστ.

καλα υπαρχουν ακομα αυτοι ? τους εμαθα απο κατι cd που εδινε το metal invader…

  • 1000 και ενα μπουκαλι ρουμι διπλα, για να δεσει το γλυκο :stuck_out_tongue:

Είσαι σίγουρος ότι είχε δώσει το Invader CD με υλικό από Running Wild? Έχω όλα τα τεύχη και δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο. Ίσως να με απατάει και η μνήμη μου, αλλά χλωμό το κόβω…:wink:

νομιζω οτι καλα κανουν και το διαλυουν (με ασχημο τροπο βεβαια,θα μπορουσαν να το χειριστουν καλυτερα),αν και δεν τους ακολουθω πλεον (τους αφησα στο death or glory) ,νιωθω τυχερος που τους ειδα στο Ροδον πριν πολλαααα χρονια…

Καλή και τίμια μπάντα… Θα ήταν καλή μια farewell tour… :frowning:

μεγαλο κριμα το να μην τους ξαναδουμε…αλλα παιζει να μην παιζουν και φραγκα για περιοδεια…