Running Wild

Death or Glory 1η επιλογή
Blazon stone και Masquarade αργυρό και χάλκινο μετάλλιο!:smiley:

οι Running Wild μετά από κάποιο άλμπουμ (κυρίως στα 90ς) ακούγονταν σχεδόν το ίδιο. Αλλά έτσι γουστάρουμε!!!:stuck_out_tongue:

Davidian μην σε πετύχω…:lol::stuck_out_tongue:

δεν ξέρω αν δικαιούμαι να ψηφίσω, μιας και έχω ακούσει μόνο την τριάδα port royal, jolly roger, death or glory. Αλλά σας την έσκασα και ψήφισα το port royal βεβαιώς - βεβαίως. Κανονικά γκρουπ που είναι respected από παρά πολλούς! Α! στο σχολείο είχα ψήσει σκυλά να αγοράσει άλμπουμ τους! χαχα!

Θα εχω πολλα να διηγηθώ στα εγγονια μου…:lol::stuck_out_tongue:

Το ψάχνω από δω, το ψάχνω από κει…
Δεν ψηφίζω, δεν ψηφίζω…

Masquerade δαγκωτό (αδικία να εχει μονο την ψηφο μου…:p)

Μακραν το Port Royal για εμενα…Conquistadores και τα μυαλα στα καγκελα…:smiley:

Eρωτηση: Ποιο πισω απο Port Royal αξιζει κατι??? Ξεθαψα καποια σιντι τους τωρα και αναρωτηθηκα αυτο που λετε.

Aπο τα αλμπουμ που εχω ακουσει.

Οι Running Wild εχουν κυκλοφορησει σιγουρα περισσοτερουσ καλους δισκους απο οσους τους αναγνωριζονται…Προσωπικη μου επιλογη το Port Royal οπου πραγματικα θεωρω οτι η μπαντα ειναι στα καλυτερα της.Το Death or Glory ακολουθει με μικρη διαφορα, κυριως λογω καποιοων ΄fillers’ που περιεχει…Μου αρεσουν επισης το Pile of Skulls και το Black Hand Inn

Δικιο εχεις Deathster, εγω εκανα λαθος. Εννοουσα δισκους πισω απο το Under Jolly Roger. Ρωταω, γιατι δεν πολυσυζητιουνται.

ψήφισα PORT ROYAL . αν και το συγκρότημα έχει πολλούς καλούς δίσκους αυτός π με πορώνει απίστευτα είναι το PORT ROYAL . είναι ο δίσκος με τον οποίο τους γνώρισα και τους λάτρεψα . κάθε τραγούδι του είναι ύμνος :!:

Branded And Exiled!

Εχω ακουσει μονο τα Under Jolly Roger, Port Royal και Death Or Glory και ψηφηζω το τελευταιο και αμεσως μετα το Port Royal. κριμα που δεν μπορεσα να τη δω ποτε live… :(:(:frowning: απο τις πιο συμπαθεις μπαντες και απο
τα πιο χαρακτηριστικα ριφακια!!!

Death Or Glory, οριακά από τα προηγούμενα…
Επειδή ήταν ο πρώτος δίσκος που πήρα και άκουσα απο αυτούς!
Βασικά είναι σίγουρα μέσα στις 5 αγαπημένες Metal μπάντες για 'μενα… χαλαρά.

Drink beer set sail and conquer…
Life of piracy, life of crime…
This is the life…
OF RUNNING WILD! \m/

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Να και ένα τραγουδάκι που το ακούω όταν ξυπνάω πάντα…

:drunk:

από 84 μέχρι 94 βγάλανε απίστευτες δισκάρες που δε χορταίνω να τις ακούω. στο πολλ, τα death or glory & port royal έχουν ξεφύγει, όπως ήταν αναμενόμενο. θα την ρίξω στο black hand inn.

ψ. τα δύο πρώτα κακώς δεν είναι στο πολλ. κι ας μην είναι τόσο “πειρατικά”, είναι καλύτερα απ τις 3 τελευταίες επιλογές του πολλ στα αυτιά μου.

θα έπρεπε να λείπει το victory και στη θέση του να έχουμε ένα από τα δύο πρώτα

Port Royal με μικρη διαφορα απο το Death or Glory

Πρέπει να έχω ψηφίσει port royal αλλά όταν ακούω την εισαγωγή του Beggar’s Night θέλω να πω jolly roger.

“Death or Glory” με συνοδευτικές τις μνήμες από τον Φεβρουάριο του ΄90 στο Ρόδον …

προσφατα τους εμαθα (τι να κανουμε δεν μεγαλωσαμε με τετοια εμεις :p)

το black hand inn ειναι τιτανιο